Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2016

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mojzesz
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojzesz » 14.06.2016 12:13

wikifafa napisał(a):Witam
W tym roku i ja wybrałem Podace na odpoczynek :-) podpowie mi ktoś na apartament Jovic z Hercegovackiej?
Pozdrawiam

Jeżeli to nr domu 11 to nie polecam. Chyba, że chcesz sobie zrobić w domu zoo w postaci mrówek faraona. Jak wracaliśmy do Polski to musieliśmy wyrzucić na parkingu jedną torbę do śmietnika. Na szczęście były tam nasze polskie duże czarne krwiożercze mrówy leśne, więc mam nadzieję, że się nimi odpowiednio zajęły. Ogólnie wystrój, przynajmniej naszego pokoju to wczesny Tito. Ten cholerny pokój i cała właścicielka (weszła raz do pokoju bez naszego pozwolenia) popsuła nam cały klimat Podaci.
pkrzepka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkrzepka » 14.06.2016 20:13

Witam wszystkich.
Już odliczamy dni do wyjazdu. W Podacy będziemy po raz trzeci z rzędu w tym roku od 10 lipca.
Jeśli chodzi o wymianę Euro na Kuny w tamtym roku wymienialiśmy u dziadka sprzedającego warzywa na Primorski
Put - cena lepsza jak w kantorze.
wikifafa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikifafa » 15.06.2016 12:33

mojzesz napisał(a):Jeżeli to nr domu 11 to nie polecam. Chyba, że chcesz sobie zrobić w domu zoo w postaci mrówek faraona. Jak wracaliśmy do Polski to musieliśmy wyrzucić na parkingu jedną torbę do śmietnika. Na szczęście były tam nasze polskie duże czarne krwiożercze mrówy leśne, więc mam nadzieję, że się nimi odpowiednio zajęły. Ogólnie wystrój, przynajmniej naszego pokoju to wczesny Tito. Ten cholerny pokój i cała właścicielka (weszła raz do pokoju bez naszego pozwolenia) popsuła nam cały klimat Podaci.



Możesz coś więcej napisać o tym apartamencie może być na pw dzięki
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.06.2016 12:42

wikifafa napisał(a):
mojzesz napisał(a):Jeżeli to nr domu 11 to nie polecam. Chyba, że chcesz sobie zrobić w domu zoo w postaci mrówek faraona. Jak wracaliśmy do Polski to musieliśmy wyrzucić na parkingu jedną torbę do śmietnika. Na szczęście były tam nasze polskie duże czarne krwiożercze mrówy leśne, więc mam nadzieję, że się nimi odpowiednio zajęły. Ogólnie wystrój, przynajmniej naszego pokoju to wczesny Tito. Ten cholerny pokój i cała właścicielka (weszła raz do pokoju bez naszego pozwolenia) popsuła nam cały klimat Podaci.

Możesz coś więcej napisać o tym apartamencie może być na pw dzięki

Witam.
Prywatne wiadomości działają od 4-5 postu na forum. ale macie obok PW "kopertę" :idea:
mojzesz
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojzesz » 16.06.2016 14:32

wikifafa napisał(a):
mojzesz napisał(a):Jeżeli to nr domu 11 to nie polecam. Chyba, że chcesz sobie zrobić w domu zoo w postaci mrówek faraona. Jak wracaliśmy do Polski to musieliśmy wyrzucić na parkingu jedną torbę do śmietnika. Na szczęście były tam nasze polskie duże czarne krwiożercze mrówy leśne, więc mam nadzieję, że się nimi odpowiednio zajęły. Ogólnie wystrój, przynajmniej naszego pokoju to wczesny Tito. Ten cholerny pokój i cała właścicielka (weszła raz do pokoju bez naszego pozwolenia) popsuła nam cały klimat Podaci.



Możesz coś więcej napisać o tym apartamencie może być na pw dzięki


Apartament A. Tak źle to na zdjęciach nie wygląda, ale na miejscu... ehh. Może to jest warte swojej ceny 40E .. nie wiem. Wiem, że za 40E nie powinno śmierdzieć papierochami, być mrówek faraona, bo za taki przelicznik w Polsce to miałbym luksusy. Niestety szukałem noclegu dopiero w maju, więc jak widać lepsze miejscówki były pozajmowane. Ciasnota z parkowaniem, wąska uliczka, jak chcesz gdzieś wyjechać musisz się z kimś innym umawiać, żeby odjechał. Cała uliczka to taka odnoga od głównej ulicy prowadzącej na plażę północną, wydawałoby się, że będzie w niech cicho, ale dużo domów miało jakieś duże letnie kuchnie, więc od rana tłuczenie garami niesie się po całej uliczce i tam samo wieczorem. Jedyna zaleta, to że za rogiem zejście od razu do wody (trochę betonu i skałki), ale nie dla małych dzieci. Osobiście wybrałbym teraz miejsce gdzieś powyżej Jadranki gdzie jest ciszej, albo na południe od centrum Podaci gdzie trochę rzadziej tych budynków.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 16.06.2016 17:36

mojzesz....PRZESADZASZ....od 6 lat spędzamy urlop na Hercegovackiej w Podacy...a cały urok Podacy polega właśnie między innymi na ....umiejętnościach parkowania na przydomowych "parkingach"...jak chcieliśmy wyjechać o 6 rano, to gospodarze wstawali i "pomagali" w opuszczeniu "parkingu"!! Tłuczenia garami jakoś nie słyszeliśmy nigdy ani rano ( bo gospodarze rano to piją kawę i jedzą lekkie śniadania) ani wieczorem....(bo kolacja u nich jest gdzieś koło18-stej)....obiady przyrządzają w południe...a osobiście powyżej Jadranki słychać cały czas odgłosy samochodów...a na południu od cenrtum Podacy...jest podobnie...to zejście z betonu jest dopiero od 3 lat i jakoś wszyscy go sobie chwalą!! Reasumując mojzesz...nie chcę być złośliwym ale...według mnie dla Ciebie najlepszym miejscem na urlop byłaby Stara Podaca....ciekawe czy tam byłeś...to tylko 3 kilometry pod górę od ...tej "głośniej" Hercegovackiej!!
mojzesz
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojzesz » 17.06.2016 08:23

VONPLES napisał(a):mojzesz....PRZESADZASZ....od 6 lat spędzamy urlop na Hercegovackiej w Podacy...a cały urok Podacy polega właśnie między innymi na ....umiejętnościach parkowania na przydomowych "parkingach"...jak chcieliśmy wyjechać o 6 rano, to gospodarze wstawali i "pomagali" w opuszczeniu "parkingu"!! Tłuczenia garami jakoś nie słyszeliśmy nigdy ani rano ( bo gospodarze rano to piją kawę i jedzą lekkie śniadania) ani wieczorem....(bo kolacja u nich jest gdzieś koło18-stej)....obiady przyrządzają w południe...a osobiście powyżej Jadranki słychać cały czas odgłosy samochodów...a na południu od cenrtum Podacy...jest podobnie...to zejście z betonu jest dopiero od 3 lat i jakoś wszyscy go sobie chwalą!! Reasumując mojzesz...nie chcę być złośliwym ale...według mnie dla Ciebie najlepszym miejscem na urlop byłaby Stara Podaca....ciekawe czy tam byłeś...to tylko 3 kilometry pod górę od ...tej "głośniej" Hercegovackiej!!

Może mam wyczulony słuch, moja żona też. To moje subiektywne odczucia. Napisałem to co było i jak ja to odbierałem. Sorry, ale Jadranką szczególnie wieczorem i przez noc już tak dużo samochodów nie jeździ. Nie wiem czy piszesz "wszyscy chwalą zejście" też w imieniu małych dzieci, które raczej nie skorzystają z tego miejsca jako miejsce do pływania. Tak byłem w Starej Podace i faktycznie chyba byłoby najlepsze miejsce na wypoczynek ;-), masz rację - 10000%.
Co do parkowania nie wystarczyła tylko pomoc gospodarzy, trzeba było się umawiać z innymi lokatorami, żeby wyjechać, a było to strasznie niekomfortowe. Uważam , że nie mam problemów z parkowaniem mimo "dużego samochodu", ale to miejsce, wąska uliczka jeszcze położona na górce...zresztą widziałem, jak "jedna kierowca" małą yariską zostawiła prawie tam zderzak.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 17.06.2016 08:41

mojzesz....i proponuję na tym zakończyć naszą polemikę.....pozdrawiam życząc cudownych wakacji :papa:
ja 19 sierpnia wyjeżdżam do.....Podacy na Hercegovacką 4!!! :D
mojzesz
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojzesz » 17.06.2016 10:23

dziękuję i wzajemnie :-)
marenad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marenad » 17.06.2016 14:05

Witam
Jako że mój małżonek postanowił w tym roku porzucić namiot i wybrać się na kwaterę, to mi przypadło poszukiwanie lokum :? I tu moje pytanko czy zna ktoś może kwatery Bulic, Anicic, Primorac na Ribarskiej lub Natali, Nikolic na Miosica lub Gaspar na Primorski put, albo Bonaca na Ravanje... Te miejscówki znalazłam na zakwaterowniewchorwacji i wydawały się ok. Chyba że polecicie coś innego w rozsądnej cenie. Dodam, że czas nagli bo wyjazd 26 czerwca.
Pozdrawiam
Marzena
pkrzepka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkrzepka » 17.06.2016 21:01

marenad napisał(a):Witam
Jako że mój małżonek postanowił w tym roku porzucić namiot i wybrać się na kwaterę, to mi przypadło poszukiwanie lokum :? I tu moje pytanko czy zna ktoś może kwatery Bulic, Anicic, Primorac na Ribarskiej lub Natali, Nikolic na Miosica lub Gaspar na Primorski put, albo Bonaca na Ravanje... Te miejscówki znalazłam na zakwaterowniewchorwacji i wydawały się ok. Chyba że polecicie coś innego w rozsądnej cenie. Dodam, że czas nagli bo wyjazd 26 czerwca.
Pozdrawiam
Marzena

Nikolic ok, polecam byłem tam 2 lata z rzędu i jadę w tym roku. Mili właściciele, czysto, klima i stragan z warzywami pod domem.
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 19.06.2016 09:10

Za 5 dni wyjazd. Za 6 meldujemy się w Podaca. Nasze drugie wakacje w Cro, a 1 w Podaca. Mam nadzieje na udane wakacje :)
marynamaj
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 10.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marynamaj » 19.06.2016 17:16

Super. Napisz aktualności z Podacy - ja muszę czekać do połowy sierpnia więc każda informacja może być pomocna. ;-)
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 21.06.2016 14:16

Ja chętnie też zobacze aktualne zdjęcia z Podacy i jakieś info aktualne co i gdzie dobrze zjeść wybieram się już 24 Lipca :)
Szympy75
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 31.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szympy75 » 21.06.2016 14:43

Czytam i zazdroszczę wyjazdu do Podacy. Jednocześnie życzę udanego urlopu. My jeszcze troszeczkę bo wyjazd dopiero 6.08. Szkoda, że się miniemy ze :papa: stałym bywalcem Vonples, ale wypijemy za Ciebie piwko jak dojedziemy 7.08.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone