Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pociągiem z Pragi do Chorwacji.

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Pociągiem z Pragi do Chorwacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2020 13:02

Zdzich102
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.11.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zdzich102 » 27.11.2020 14:30

tylko jestem ciekaw jak z kieszonkowcami, bo pociąg nocny :/
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 05.02.2021 12:43

Zdzich102 napisał(a):tylko jestem ciekaw jak z kieszonkowcami, bo pociąg nocny :/


Kieszonkowcy sa na całym świecie. Jakbyś czytał cały artykul, to byś się dowiedział, że można wykupić miejsce w przedziale sypialnym, który jest zamykany od wewnątrz.
Odkurzam temat bo oferta będzie aktualna rownież w 2021 roku. W tym roku pociąg będzie dzielony w mieście Ogulin - część pojedzie do Rijeki a druga część do Splitu.
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 07.02.2021 00:50



I to jest świetna wiadomość.

Ja dziś wyczytałam kolejną - dla mnie świetną:

https://esopot.pl/pl/11_wiadomosci/7481 ... pragi.html

Spod domu do Pragi, a potem strzałką do Splitu :hearts:

Tyle,że ten pociąg z Gdyni do Pragi to za rok ruszy :roll: :(
Jess
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jess » 13.06.2021 19:30

Witam wszystkich, odświeżam temat ponieważ w niedziele 20-06 wyruszamy z Pragi do Splitu razem z RegioJetem. Wiele lat autem podróżowaliśmy do Chorwacji, a tym razem sprawdzimy jak się podróżuje pociągiem. Ktoś jeszcze wyrusza w tym roku pociągiem? Może już ktoś tym sposobem dojechał do Cro?
Pozdrawiam cieplutko :-)
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 15.06.2021 07:17

Jess napisał(a):Witam wszystkich, odświeżam temat ponieważ w niedziele 20-06 wyruszamy z Pragi do Splitu razem z RegioJetem. Wiele lat autem podróżowaliśmy do Chorwacji, a tym razem sprawdzimy jak się podróżuje pociągiem. Ktoś jeszcze wyrusza w tym roku pociągiem? Może już ktoś tym sposobem dojechał do Cro?
Pozdrawiam cieplutko :-)


Jadę w tym roku równoległą trasą. Startuję z W-wy EIC Polonia do Wiednia, a tam przesiadam się do austriacko-słowackiego odpowiednika RegioJeta. To wakacyjny EuroNight do Splitu.
Pociągiem do Chorwacji różnymi trasami jechaliśmy już kilkukrotnie. Ma to swoje zalety, ma swoje wady. Trzeba to po prostu lubić. :wink:

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Pociągiem z Pragi do Chorwacji.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone