Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Po Pagu i Cresie przygoda nas niesie

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 05.08.2012 09:48

Hej:)
Wątpliwości w kwestii pisania relacji zakładam, że są żartem. Nikt nie pisze takich pełnych, dokładnych, szczegółowych i obfitujących w super fotki jak Maslinka :)

Mysza zresztą pewnie jest gdzieś w połowie relacji, a ja na Brać jeszcze długo nie dojadę.

No wiadomo, że Varażdin piękny, masz też kilka zdjęć z niego u mnie w relacji - nocowaliśmy tam przecież :)

Zakładam, że spędziliście tam trochę czasu obiadowo, chyba, że się mylę :)

Ja chcę relację i te 4 tysiące zdjęć (ej, ja mam tylko tysiąc)
Nie moge się już jej doczekac :) 8)
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 05.08.2012 11:55

Maslinko- i fajnie że już koniec- bo relacja będzie (no nie czarujmy się- Ty bez relacji??? :lol:) i ...niefajnie, że już PO wakacjach w CRO.
Ja ruszam po 15.08. Po raz pierwszy na sam koniec wakacji. :roll: :o

Także wyjątkowo mi leży potrójna ściągawa (relacje Myszy, Tony'ego bladej twarzy i ...Twoja) :lol:
:wink:
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 05.08.2012 12:06

Witam w kraju. Bez relacji.. ?/ wolne żarty :). Zamawiam, proszę...:)
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 05.08.2012 12:32

Och, Maslinko, czekałam na Ciebie:) Wyśpij się, zgraj zdjęcia i pisz :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.08.2012 12:44

Aguha, Tony, Fata, Janusz, AniaJ - fajnie Was widzieć :D

No dobra - żartowałam, że nie będzie relacji ;) :lol: Chyba nie umiałabym się powstrzymać przed opisaniem wakacji, które uznaliśmy za "the best" :D Wyjeżdżając z Cro, miałam już tytuł :lol:

Powiedzmy, że się wyspałam, ale na razie wystarczy ;) Zdjęcia będą się powoli zgrywać, torby same się rozpakują :lol:, a ja muszę jeszcze nadrobić cro.plowe zaległości....

Relacja już wkrótce :)

Pozdrav :papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 05.08.2012 19:47

maslinka napisał(a):Aguha, Tony, Fata, Janusz, AniaJ - fajnie Was widzieć :D

No dobra - żartowałam, że nie będzie relacji ;) :lol: Chyba nie umiałabym się powstrzymać przed opisaniem wakacji, które uznaliśmy za "the best" :D Wyjeżdżając z Cro, miałam już tytuł :lol:

Powiedzmy, że się wyspałam, ale na razie wystarczy ;) Zdjęcia będą się powoli zgrywać, torby same się rozpakują :lol:, a ja muszę jeszcze nadrobić cro.plowe zaległości....

Relacja już wkrótce :)

Pozdrav :papa:


No to czekamy z niecierpliwością :)
Ja chcę te 4000 fot ;) 8) 8O
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18309
Dołączył(a): 26.07.2009
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 05.08.2012 19:49

maslinka napisał(a):
No dobra - żartowałam, że nie będzie relacji ;)


Witaj Agnieszko :)

Wiedziałem , że nam tego nie zrobisz :D Zbyt wielu czytelników byłoby zawiedzionych . . .


Pozdrawiam
Piotr
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 05.08.2012 21:38

Będzie relacja, będzie relacja :lol: :lol: :lol:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.08.2012 22:01

4000 fot to może nie będzie ;), ale relacja już zaczęła powstawać - tutaj :D

Pozdrav :papa:
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 21.02.2013 14:53

Witaj, co prawda nie na bieżąco ale zimą te relacje "smakują" o niebo lepiej, dzięki za fajne miejsca i super fotki, pozdrawiam
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 24.02.2013 15:08

emarylka napisał(a):Witaj, co prawda nie na bieżąco ale zimą te relacje "smakują" o niebo lepiej, dzięki za fajne miejsca i super fotki, pozdrawiam

O tak, też tęsknię za latem... Już po narciarskim głównym wyjeździe ;), więc mogę myśleć o cieplejszych klimatach :D

Pozdrav :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 11.04.2014 20:25

Bardzo lubię Twoje relacje,wspaniale się czyta,wiele ciekawych informacji i zachęcających zdjęć.dzięki bardzo,było miło :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.04.2014 20:36

andeo napisał(a):Bardzo lubię Twoje relacje,wspaniale się czyta,wiele ciekawych informacji i zachęcających zdjęć.dzięki bardzo,było miło :papa:

Witaj, Aldona :) Dzięki :D
dagiesza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 14.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagiesza » 10.10.2014 10:07

witam :D poczytałem relację , powspominałem, mam plany na przyszły sezon aby zacumować kamperem na campie Dražica. Dlatego też mam jedno małe pytanko :?: :) jak wygląda droga od campu Dražica do Novalji. :?: Czy wycieczka rowerowa będzie po płaskim czy pod górę :oczko_usmiech: :hut:
pozdrav
dagiesza :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.10.2014 19:31

dagiesza napisał(a):witam :D poczytałem relację , powspominałem, mam plany na przyszły sezon aby zacumować kamperem na campie Dražica. Dlatego też mam jedno małe pytanko :?: :) jak wygląda droga od campu Dražica do Novalji. :?: Czy wycieczka rowerowa będzie po płaskim czy pod górę :oczko_usmiech: :hut:
pozdrav
dagiesza :papa:

Hej :)
Płaskiego na tym fragmencie nie uświadczysz. Będzie i w górę, i w dół - po pagórkach, ale nie jakoś bardzo :)

Dražica to fajny camp. Miejsca dla camperów są w dolnej części, bliżej plaży i sanitariatów.

Pozdrav :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Po Pagu i Cresie przygoda nas niesie - strona 45
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone