Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Po Pagu i Cresie przygoda nas niesie

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 05.08.2012 09:48

Hej:)
Wątpliwości w kwestii pisania relacji zakładam, że są żartem. Nikt nie pisze takich pełnych, dokładnych, szczegółowych i obfitujących w super fotki jak Maslinka :)

Mysza zresztą pewnie jest gdzieś w połowie relacji, a ja na Brać jeszcze długo nie dojadę.

No wiadomo, że Varażdin piękny, masz też kilka zdjęć z niego u mnie w relacji - nocowaliśmy tam przecież :)

Zakładam, że spędziliście tam trochę czasu obiadowo, chyba, że się mylę :)

Ja chcę relację i te 4 tysiące zdjęć (ej, ja mam tylko tysiąc)
Nie moge się już jej doczekac :) 8)
Fatamorgana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 05.08.2012 11:55

Maslinko- i fajnie że już koniec- bo relacja będzie (no nie czarujmy się- Ty bez relacji??? :lol:) i ...niefajnie, że już PO wakacjach w CRO.
Ja ruszam po 15.08. Po raz pierwszy na sam koniec wakacji. :roll: :o

Także wyjątkowo mi leży potrójna ściągawa (relacje Myszy, Tony'ego bladej twarzy i ...Twoja) :lol:
:wink:
janusz07
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 05.08.2012 12:06

Witam w kraju. Bez relacji.. ?/ wolne żarty :). Zamawiam, proszę...:)
AniaJ.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 05.08.2012 12:32

Och, Maslinko, czekałam na Ciebie:) Wyśpij się, zgraj zdjęcia i pisz :D
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.08.2012 12:44

Aguha, Tony, Fata, Janusz, AniaJ - fajnie Was widzieć :D

No dobra - żartowałam, że nie będzie relacji ;) :lol: Chyba nie umiałabym się powstrzymać przed opisaniem wakacji, które uznaliśmy za "the best" :D Wyjeżdżając z Cro, miałam już tytuł :lol:

Powiedzmy, że się wyspałam, ale na razie wystarczy ;) Zdjęcia będą się powoli zgrywać, torby same się rozpakują :lol:, a ja muszę jeszcze nadrobić cro.plowe zaległości....

Relacja już wkrótce :)

Pozdrav :papa:
tony montana
Cromaniak
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 05.08.2012 19:47

maslinka napisał(a):Aguha, Tony, Fata, Janusz, AniaJ - fajnie Was widzieć :D

No dobra - żartowałam, że nie będzie relacji ;) :lol: Chyba nie umiałabym się powstrzymać przed opisaniem wakacji, które uznaliśmy za "the best" :D Wyjeżdżając z Cro, miałam już tytuł :lol:

Powiedzmy, że się wyspałam, ale na razie wystarczy ;) Zdjęcia będą się powoli zgrywać, torby same się rozpakują :lol:, a ja muszę jeszcze nadrobić cro.plowe zaległości....

Relacja już wkrótce :)

No to czekamy z niecierpliwością :)
Ja chcę te 4000 fot ;) 8) 8O
piotrf
Cromaniak
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 05.08.2012 19:49

maslinka napisał(a):
No dobra - żartowałam, że nie będzie relacji ;)

Witaj Agnieszko :)

Wiedziałem , że nam tego nie zrobisz :D Zbyt wielu czytelników byłoby zawiedzionych . . .

Pozdrawiam
Piotr
Aguha
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 05.08.2012 21:38

Będzie relacja, będzie relacja :lol: :lol: :lol:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.08.2012 22:01

4000 fot to może nie będzie ;), ale relacja już zaczęła powstawać - tutaj :D

emarylka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 21.02.2013 14:53

Witaj, co prawda nie na bieżąco ale zimą te relacje "smakują" o niebo lepiej, dzięki za fajne miejsca i super fotki, pozdrawiam
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 24.02.2013 15:08

emarylka napisał(a):Witaj, co prawda nie na bieżąco ale zimą te relacje "smakują" o niebo lepiej, dzięki za fajne miejsca i super fotki, pozdrawiam

O tak, też tęsknię za latem... Już po narciarskim głównym wyjeździe ;), więc mogę myśleć o cieplejszych klimatach :D

andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 11.04.2014 20:25

Bardzo lubię Twoje relacje,wspaniale się czyta,wiele ciekawych informacji i zachęcających zdjęć.dzięki bardzo,było miło :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.04.2014 20:36

andeo napisał(a):Bardzo lubię Twoje relacje,wspaniale się czyta,wiele ciekawych informacji i zachęcających zdjęć.dzięki bardzo,było miło :papa:

Witaj, Aldona :) Dzięki :D
dagiesza
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagiesza » 10.10.2014 10:07

witam :D poczytałem relację , powspominałem, mam plany na przyszły sezon aby zacumować kamperem na campie Dražica. Dlatego też mam jedno małe pytanko :?: :) jak wygląda droga od campu Dražica do Novalji. :?: Czy wycieczka rowerowa będzie po płaskim czy pod górę :oczko_usmiech: :hut:
pozdrav
dagiesza :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.10.2014 19:31

dagiesza napisał(a):witam :D poczytałem relację , powspominałem, mam plany na przyszły sezon aby zacumować kamperem na campie Dražica. Dlatego też mam jedno małe pytanko :?: :) jak wygląda droga od campu Dražica do Novalji. :?: Czy wycieczka rowerowa będzie po płaskim czy pod górę :oczko_usmiech: :hut:
pozdrav
dagiesza :papa:

Hej :)
Płaskiego na tym fragmencie nie uświadczysz. Będzie i w górę, i w dół - po pagórkach, ale nie jakoś bardzo :)

Dražica to fajny camp. Miejsca dla camperów są w dolnej części, bliżej plaży i sanitariatów.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Po Pagu i Cresie przygoda nas niesie - strona 45
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019