Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Po Pagu i Cresie przygoda nas niesie

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agniecha0103
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 555
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniecha0103 » 05.10.2011 20:12

Piękna relacja. Zazdroszczę , że możecie poświęcić 3 tygodnie prawie na
zwiedzanie Chorwacji.
Ja jestem zdania,że albo się Cro pokocha albo znienawidzi ( tak jak moi znajomi) , ale wy ją kochacie i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.
Pozdrawiam aga.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.10.2011 20:35

Jacek S napisał(a):Kolejny piękny bedeker.

Dzięki :oops:


Interseal napisał(a):Szwagier wrócił z rodziną ze swojego pierwszego pobytu w Chorwacji, a ich wybór padł na Crikvenicę. Brak wspomnianych klimatów od razu rzucił się nam w oczy. Jest fajnie, ale czegoś brak :wink:

Znajomi też w tym roku byli w Crikvenicy. Nie wrócili zachwyceni...
Tak jak piszesz: fajnie i tyle.

Interseal napisał(a):To ja dziękuję za Twój poświęcony na relację czas.
Nieutajniony, choć niesystematyczny (jak się to pisze!? razem czy osbono :twisted: ) czytelnik - Interseal. :wink:

Razem :D

Mariusz, dzięki za obecność :D


kulka53 napisał(a):Mały skok w bok nie zaszkodzi :wink: , choć u nas, jak pisałem, zamienił się w regularne uczucie :oops: :lol: , więc warto dobrze to przemyśleć :wink:

Cześć Paweł!
Mam świadomość, że tak się może stać :D

kulka53 napisał(a):No i może jeszcze nie na poważnie, ale zacząłem rozmyślać o kajaku :? :roll:

Ooo! :D Nawet jeśli pół żartem, pół serio, to zawsze to jakiś początek :wink:


Franz napisał(a):Agnieszko - wspaniała relacja! Dziękuję bardzo za możliwość podróżowania z Wami. :D

Wojtku, dzięki, że byłeś z nami :D

longtom napisał(a):Dzięki za wakacyjną opowieść. Miło się czytało tym bardziej, ze nasze tegoroczne ścieżki miejscami się łączyły.
pzdr :wink:

Hej Tomek!
W sumie dobrze, że skończyłam - teraz będę na bieżąco z Twoją relacją :D


agniecha0103 napisał(a):Ja jestem zdania,że albo się Cro pokocha albo znienawidzi ( tak jak moi znajomi) , ale wy ją kochacie i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.
Pozdrawiam aga.

Witaj, Aga!
Zgadza się, my Ją kochamy :D

Pozdrav.
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 05.10.2011 23:25

Agnieszko, zwana maslinką, ponownie chapeau bas!

Lubię Twoje relacje bardzo. I nieco mi smutno, że wróciliśmy już do Gliwic :wink: ! Do zobaczenia za rok, gdziekolwiek Wasz Fabiak poniesie :D
agus78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 06.10.2011 10:31

Rzeczywiście smutno, że to już koniec - zaglądałam do Twojej relacji niemal codziennie, teraz będzie czegoś brakować :(
Chyba wrócę zatem do Twoich relacji z poprzednich lat :lol:
Dziękuję za cudowne wspomnienia, Maslinko! Potrafisz jak nikt zarażać miłością do tego pięknego kraju :hearts:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.10.2011 14:19

Aguha napisał(a):Agnieszko, zwana maslinką, ponownie chapeau bas!

Hej Agata! Dzięki :D

Aguha napisał(a):I nieco mi smutno, że wróciliśmy już do Gliwic :wink: !

Mnie też jest trochę smutno... Ale już niedługo rozpocznie się... sezon narciarski :P


agus78 napisał(a):Rzeczywiście smutno, że to już koniec - zaglądałam do Twojej relacji niemal codziennie, teraz będzie czegoś brakować :(
Chyba wrócę zatem do Twoich relacji z poprzednich lat :lol:
Dziękuję za cudowne wspomnienia, Maslinko! Potrafisz jak nikt zarażać miłością do tego pięknego kraju :hearts:

Aguś, dzięki za miłe słowa :D
Cieszę się, że zarażam :wink: :P
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 06.10.2011 19:18

Dzięki Maslinka za kolejną odsłonę Chorwacji.

Macie naprawdę moc wspomnień z każdej podróży, co po raz kolejny pokazuje Wasz poziom przygotowania, ale też dar z jakim potrafisz to przekazać. :)

Tylko jednej rzeczy nie jesteś w stanie zmienić.
Poznając kolejne kraje i ich piękno nie zdołasz... ukryć tej radości i sympatii :) jaką darzysz Chorwację, a ta relacja (jak i każda poprzednia) o tym mówiła. :)

Pozdrawiam. :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.10.2011 20:36

nomad napisał(a):Dzięki Maslinka za kolejną odsłonę Chorwacji.

Cała przyjemność po mojej stronie :D

nomad napisał(a):Macie naprawdę moc wspomnień z każdej podróży, co po raz kolejny pokazuje Wasz poziom przygotowania, ale też dar z jakim potrafisz to przekazać. :)

Z tym poziomem przygotowań, to nieskromnie powiem, że masz rację :lol: Dopracowaliśmy już te wyjazdy, listy potrzebnych rzeczy są na dysku - różne opcje: wyjazdy do Cro, na narty, weekendowe, pod namiot i na kwaterę :wink:
Dobra organizacja to podstawa! Planowanie wakacji generalnie spada na mnie, ale bardzo to lubię. To już początek urlopu :)

Dzięki za obecność :D
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 06.10.2011 21:25

Zawsze miło i przyjemnie czyta się Twoje relacje. Dzięki.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 06.10.2011 22:17

Maslinko ,jesteś doskonałą Cronauczycielką ... Dla Ciebie
Serenade :D ...
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.10.2011 14:04

Crayfish napisał(a):Zawsze miło i przyjemnie czyta się Twoje relacje. Dzięki.

Crayfish, dzięki za miłe słowa :D


mkm napisał(a):Maslinko ,jesteś doskonałą Cronauczycielką ... Dla Ciebie
Serenade :D ...

Dziękuję :D Hmm... nie sądziłam, że talenty pedagogiczne mogą się przydać przy pisaniu relacji :wink:

Bardzo ładna serenada :D
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 09.10.2011 02:36

Ufff!!!

Dopiero teraz nadrobiłem zaległości- a miałem olbrzymie.
Pogratulować!
Nie przypuszczałem we Vratnej w czasie naszych lutowych nasiadów, że wyjdzie Wam w tym roku TAAAKI wyjazd.

Imotska Kraina- hmmm... znów człowiek bogatszy o wiele informacji.
Dzięki!

A propos objazdówki Cetiny i Omiśa oraz okolic, to.... żałujcie, że w Zadvarje nie trafiliście na schowany z boku mały parking z widokiem na... przepiękne wodospady na Cetinie.
Niewielka tablica widoczna jest tylko od strony Omiśa, dlatego jadący od Sestanovaca jej nie widzą i jadą dalej- na ten punkt widokowy przy samej drodze.
A tymczasem widok w sam dół kanionu i te 2 kaskady robią wrażenie....
Taka perełka na uboczu, gdzie trafia się albo przez przypadek, albo cufal albo się wie i szuka. (ja znalazłem w jakimś folderze zdjęcie i mnie od razu urzekło, więc w Zadvarju szukałem i zobaczyłem tę tablicę z wodospadami w...lusterku, jak ją już minąłem... :lol: :wink:


Pozdrówka i dzięki za to, że tyle razy miałem co czytać o wakacjach, które spędzaliśmy niemal równocześnie i też zwialiśmy przed załamaniem pogody no i też się wysmażyliśmy w tych tropikalnych upałach Pagu.
Podobieństw jest jeszcze więcej (żółw kempingowy, kajakowanie), ale o tym pogadamy pewnie na kolejnym wspólnym wyjeździe (np. na Świniorce...) :lol: :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 09.10.2011 15:32

Witaj, Fata!

Fatamorgana napisał(a):Pogratulować!
Nie przypuszczałem we Vratnej w czasie naszych lutowych nasiadów, że wyjdzie Wam w tym roku TAAAKI wyjazd.

Dzięki. My też nie przypuszczaliśmy :wink:

Fatamorgana napisał(a):Imotska Kraina- hmmm... znów człowiek bogatszy o wiele informacji.
Dzięki!

Proszę bardzo :wink: Dla nas to też był hit tego wyjazdu, ogromna niespodzianka :)

Fatamorgana napisał(a):A propos objazdówki Cetiny i Omiśa oraz okolic, to.... żałujcie, że w Zadvarje nie trafiliście na schowany z boku mały parking z widokiem na... przepiękne wodospady na Cetinie.

No to teraz ja się czegoś dowiaduję :wink: Dzięki, następnym razem znajdziemy :D W tych okolicach byliśmy już wieczorem, więc widok (i zdjęcia) nie byłby pewnie aż tak oszałamiający, jak mógłby być o innej porze... Next time :D

Fatamorgana napisał(a):Podobieństw jest jeszcze więcej (żółw kempingowy, kajakowanie), ale o tym pogadamy pewnie na kolejnym wspólnym wyjeździe (np. na Świniorce...) :lol: :wink:

Fajnie by było! Do zobaczenia :D

Fata, ale Ty chyba jeszcze nie skończyłeś swojej relacji z Pagu? :wink: No to może jednak... :P

Pozdrawiam :papa:
GaR
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) GaR » 09.10.2011 16:16

Dziękuję za wspaniałą podróż i gratuluję relacji.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 09.10.2011 18:48

GaR napisał(a):Dziękuję za wspaniałą podróż i gratuluję relacji.

GaR, miło, że wpadłeś :D Dzięki.
K2
Croentuzjasta
Posty: 217
Dołączył(a): 30.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) K2 » 12.10.2011 14:01

Maslinko, Twoja jak zwykle świetna relacja utwierdziła mnie w przekonaniu, że jeśli pojadę za rok na jakąś wyspę to będzie to Pag. Szkoda tylko że dopiero październik a Ty już zakończyłaś.
Pozdrowienia, w tym dla szanownego małżonka którego nie widać a jest.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Po Pagu i Cresie przygoda nas niesie - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone