Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pływanie na materacach

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kawszyn
Pływanie na materacach

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawszyn » 25.06.2002 16:06

czesc ludzie!
Czy wiecie moze czy mozna pływac na materacach po morzu?
Bo nie wiem czy sa fale i boje sie ze zniesie mnie w morze i przycumuje dopiero we Włoszech :?: :?: :lol:
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 26.06.2002 03:52

Można, ale trzeba m.in właśnie kontrolować odległość od brzegu. Fale są rzadko.
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Plaże i materace

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 26.06.2002 18:50

:D A hoy! Uważajcie tylko na słoneczko, które równiez opala materace.W ubiegłym roku- jeden tak moim przyjaciołom spuchł, że antybiotyki nie pomogły-Skończył marnie.Przykrywajcie je recznikami gdy na nich nie lezycie.Waldek.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 27.06.2002 08:26

A propos słoneczka

Rewelacyjną metodą jest skorzystanie z usług solarium przed wyjazdem. Moja żona tak zrobiła w ubiegłym roku i kiedy ja siedziałem pod parasolem i cierpiałem, moja połówka cały dzień rozkoszowała się słoneczkiem.

Pozdrawiam :lol:
Arek
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 27.06.2002 09:33

Arek napisał(a):A propos słoneczka

Rewelacyjną metodą jest skorzystanie z usług solarium przed wyjazdem. Moja żona tak zrobiła w ubiegłym roku i kiedy ja siedziałem pod parasolem i cierpiałem, moja połówka cały dzień rozkoszowała się słoneczkiem.

Pozdrawiam :lol:
Arek

Ha!

To tu się wstydliwie przyznam, że już 2 razy byłem na solarium, właśnie w tym celu. I tu pytanie do pięknie opalonych Pań: co zrobić, żeby ta opalenizna była równiejsza - jak tak się leży na tej szybie, to jakieś takie placki wychodzą a boki dalej białe... :(
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 27.06.2002 10:02

Jacunio nie ma się czego wstydzić !!!!!!!!!!!!!
Uważasz, że to niemęskie ?????? Pomyśl o tych mężczyznach tłumnie ostatnio odwiedzających salony piekności, renomowanych fryzjerów czy też kilka razy w tygodniu biegających do fitness clubu.
My mężczyźni też chcemy sie podobać kobietom.

Pomny ubiegłorocznych doswiadczeń i za namową żony również przygotowuje skórę w solarium.

Pozdrawiam :lol:
Arek
B@n@n
opalanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) B@n@n » 28.06.2002 01:34

Słuchaj Jacek nie przejmuj się tym , w zeszłym roku byłem w Egipcie przez 2 tygodnie zrobiłem sobie podkład w solarium przesiedziałem na raty około 1,5 godz myślałem że jestem czarny , jak wszedłem do hotelu pierwszy raz i przechodziłem koło basenu to szczęka mi opadła na widok "murzynów " myślałem że się nie rozbiorę bo jestem młynarzem po nędznym solarium w Polsce po tygodniu kiedy przyjechała następna grupa z Polski to im opadały szczęki a opalenizna została do tej pory wystarczy raz na miesią parę minut w solarium i jestem opalony wystarczy dobrze zacząć co nie znaczy siedzieć ciurkiem na słońcu , tego unikałem jeśli w południe do wody to tylko w podkoszulce bo widziałem w Egipcie ludzi z ranami od słońca podejrzewam e po wakacjach bez utrwalania będziesz czarny .

pozdrawiam Piotrek
Pimpek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 22.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 28.06.2002 22:10

słyszałem, ze dzisiejszy mezczyzni niewiescieja - teraz juz wiem
Pimpek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 22.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 28.06.2002 22:10

8O
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 28.06.2002 22:54

Pimpek napisał(a):8O


Obrazek
bybus
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 29.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bybus » 28.06.2002 23:08

Pimpek napisał(a):8O


a moze jednak Hiszpania z "hitlerami" :?
co sie bedziez chlopie mordowal...
a jak HR to sobie ubierz krotkie ogrodniczki, piosenki pewnie bedziesz znal z "Czterech Pancernych", rzadko bo rzadko ale czasami je tam puszczali. :D
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 01.07.2002 08:28

Miałam napisać komentarz do Pimpka, ale szkoda strzępić języka.

Arek

P.S. Jacunio popieram i przyłączam się.
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 01.07.2002 09:27

Arek napisał(a):Miałam napisać komentarz do Pimpka, ale szkoda strzępić języka.

Arek

P.S. Jacunio popieram i przyłączam się.


No to razem!: ObrazekObrazek
Pimpek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 22.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 02.07.2002 07:52

czy to jest prezentacja efektu solarium? chyba troche sobie spiekłes ta czesc ciała panie/pani Jacunio.

nie rozumiem pana, panie bybus, a szczegolnie twoich "hitlerow".
czy to objaw (powiedzmy sobie prawde) rasizmu? - jezeli sie myle to z gory przepraszam, ale taki pozostał mi niesmak po przeczytaniu twojego postu. 8O
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 02.07.2002 08:22

Drogi Pimpku

Twoje wypowiedzi od samego początku są prowokujące i złośliwe, na palcach jednej ręki można policzyć normalne posty.
Skoro pozwalasz sobie na złośliwości nie pozostanę Ci dłużny.
Odnoszę wrażenie, że jest na tym forum kilku użytkowników, którzy za Tobą nie przepadają, żeby nie powiedzieć, że Cię nie lubią.

A tak już na marginesie: czy w ogóle masz jeszcze jakiś kolegów ???
Bo może już nikt nie chce się z Tobą bawić w piaskownicy i na forum odreagowujesz ???

Arek
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone