Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Płw. Peljesac -Orebić, Dubrovnik,Zuljana,Trpanj +Kravica

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.06.2011 22:22

WIOLAB napisał(a):
Bocian napisał(a):Jest po drodze jeszcze kilka miejsc...



a pewnie, że jest :D

Ja do Trstenica to wpadam po piwko i pieczywo :) na lody czasem... Raczej nie chciałbym tam wypoczywać. Dla mnie ładniej wygląda z daleka niż z bliska , choć ma niezaprzeczalnie swój urok. Jak Divna :)
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 17.06.2011 22:25

Bocian napisał(a):
WIOLAB napisał(a):
Bocian napisał(a):Jest po drodze jeszcze kilka miejsc...



a pewnie, że jest :D

Ja do Trstenica to wpadam po piwko i pieczywo :) na lody czasem... Raczej nie chciałbym tam wypoczywać. Dla mnie ładniej wygląda z daleka niż z bliska , choć ma niezaprzeczalnie swój urok. Jak Divna :)


zalezy kto czego szuka...
jedni lubią wioski jak to się mówi zabite dechami a drudzy Międzyzdroje ....ile ludzi tyle opinii :D
Najlepiej samemu się przekonać :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.06.2011 22:27

WIOLAB napisał(a):
Bocian napisał(a):
WIOLAB napisał(a):
Bocian napisał(a):Jest po drodze jeszcze kilka miejsc...



a pewnie, że jest :D

Ja do Trstenica to wpadam po piwko i pieczywo :) na lody czasem... Raczej nie chciałbym tam wypoczywać. Dla mnie ładniej wygląda z daleka niż z bliska , choć ma niezaprzeczalnie swój urok. Jak Divna :)


zalezy kto czego szuka...
jedni lubią wioski jak to się mówi zabite dechami a drudzy Międzyzdroje ....ile ludzi tyle opinii :D
Najlepiej samemu się przekonać :D

Ja mam swoje miejsce na Ziemi :) w Borku :)
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 17.06.2011 22:29

No to teraz rzut na Zuljanę.

Mnie się nie spodobała ale wiem, że ma swoich zwolenników.
Kilka fotek, podczas pobytu na lodach z dzieciakami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 17.06.2011 22:37 przez WIOLAB, łącznie edytowano 2 razy
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.06.2011 22:32

Dopiero teraz trafiłem na ten temat , mimo że leży on prawie rok na forum.
Nie mniej jednak twoje zdjęcia , jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu że Peljesac jest bardzo dobrym wyborem na ten rok.
Byle do września......

Brawo!!! Piękne zdjęcia. :D
Ostatnio edytowano 17.06.2011 22:33 przez maniust, łącznie edytowano 1 raz
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 17.06.2011 22:33

Bocian napisał(a):Ja mam swoje miejsce na Ziemi :) w Borku :)

... świetny wybór; a co możesz jeszcze innego polecić?
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 17.06.2011 22:38

Bocian napisał(a):Ja mam swoje miejsce na Ziemi :) w Borku :)


ważne, że odnalazłeś :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.06.2011 22:40

majeczka napisał(a):
Bocian napisał(a):Ja mam swoje miejsce na Ziemi :) w Borku :)

... świetny wybór; a co możesz jeszcze innego polecić?

Takich miejsc w Cro są pewnie setki... tam gdzie jeżdżę, atmosferę robią gospodarze i ich podejście do nas. Wszędzie gdzie byłem , nie byłem zawiedziony. szukam w tych miejscach pozytywów a nie rozbijam na atomy to co jest gorsze...
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 17.06.2011 22:41

maniust napisał(a):Dopiero teraz trafiłem na ten temat , mimo że leży on prawie rok na forum.
Nie mniej jednak twoje zdjęcia , jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu że Peljesac jest bardzo dobrym wyborem na ten rok.
Byle do września......

Brawo!!! Piękne zdjęcia. :D


dziękuję, dopiero uczę się robić fotki, jestem od ubiegłego roku na długim początku :wink:

Podejrzewam, że tam we IX jest super, kiedy winogrona pod dostatkiem i ciepłe morze :) My byliśmy na koniec VI.2010r.



A temat leżał od roku, zbliżające wakacje dały mi małego kopa aby go w końcu zacząć kończyć 8)
Ostatnio edytowano 18.06.2011 08:12 przez WIOLAB, łącznie edytowano 1 raz
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 17.06.2011 23:17

Bocian napisał(a):
majeczka napisał(a):
Bocian napisał(a):Ja mam swoje miejsce na Ziemi :) w Borku :)

... świetny wybór; a co możesz jeszcze innego polecić?

Takich miejsc w Cro są pewnie setki... tam gdzie jeżdżę, atmosferę robią gospodarze i ich podejście do nas. Wszędzie gdzie byłem , nie byłem zawiedziony. szukam w tych miejscach pozytywów a nie rozbijam na atomy...

...cieszę się, my mniej więcej podobnie. Właśnie dla atmosfery gospodarzy, którzy są przesympatyczni w tym roku po raz trzeci zdobywamy Korculę... :D
jahoo_23
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 01.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jahoo_23 » 08.07.2011 07:47

Bardzo ładne zdjęcia;),

mam pytanie do tych, którzy byli w Orebic-u, w której części miasteczka szukać, kwatery, żeby było w miarę blisko do kameralnych, niezbyt 'zaludnionych' plaż??;>,
w tamtym roku byliśmy I-szy raz w CR w Breli, także poprzeczka postawiona dosyć wysoko;), i chcielibyśmy żeby zarazem było tak spokojnie jak w Breli(w sensie w jakiejś części Orebic-a), ale zarazem, żeby i wieczorem można było gdzieś wyskoczyć;)

Pozdrawiam.
edzia-max
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia-max » 09.07.2011 08:12

Witam,

Ja wczoraj wróciłam z Chorwacji a dokladni z Trpanj. Zwiedziliśmy w sumie caly płw.

Nie wiem czemu ale osobiście bardziej mi się podoba inna cześć Chorwacji (Szybenik - Split), jakoś średnio urzekł mnie ten płw.

Trpanj, nawet znośnia, choć plaże ma średnie, najładniejsza plaża to Divna, kawałek za Trpanj, fakt jest piękna. Ale to tyle co mnie tam urzekło.

Orebić, mały, zatłoczony i brudny. Jedyny plus to lodziarnia, mają zaj...lody :)

Można tam spędzić tydzień ale przy 2 tyg tak jak my byliśmy to już mega nuda, mimo, ze mieliśmy wycieczki do Dubrovnika, Mostaru na Korcule to i tak w 2 tygodnie nie było co robić.

Ale to jest moje zdanie, kazdy ma inne gusta. Innym się tam moze podobać. Mnie akurat nie urzekło.
edzia-max
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia-max » 09.07.2011 08:22

Podziele się też informajcą dotyczącą kwatery.

Wynajmowalismy 2 apartamenty u rodziny Bubalo
http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... ts-bubalo/

Nie polecam tej rodziny. Kobieta mega wścibska, nie miła. I jak sie okazało podczas naszej nieobecności w apartamentach chodziła po pokojach. Skręcała nam lodówke - tak jakby chciała zaoszczędzić na prądzie. Nieraz przychodziła do nas podczas obiady czy kolacji i bezczelnie zaglądała do szafek, lodówki, mimo naszych upomnień nic sobie z tego nie robiła.

Gości traktowała jak zło konieczne.

To były moje 6 wakacje na Chorwacji i pierwsze na których były takie cyrki. Do tej pory na kwaterach miałam przyjaznych i miłych gospodarzy, częstowali winem rakiją, pogadali, grilowaliśmy razem.
A u Rodziny Bubalo to totalna porażka.

Nikomu nie polecam tych apartamentów!!
jahoo_23
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 01.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jahoo_23 » 10.07.2011 12:00

edzia-max napisał(a):Witam,

Ja wczoraj wróciłam z Chorwacji a dokladni z Trpanj. Zwiedziliśmy w sumie caly płw.

Nie wiem czemu ale osobiście bardziej mi się podoba inna cześć Chorwacji (Szybenik - Split), jakoś średnio urzekł mnie ten płw.

Trpanj, nawet znośnia, choć plaże ma średnie, najładniejsza plaża to Divna, kawałek za Trpanj, fakt jest piękna. Ale to tyle co mnie tam urzekło.

Orebić, mały, zatłoczony i brudny. Jedyny plus to lodziarnia, mają zaj...lody :)

Można tam spędzić tydzień ale przy 2 tyg tak jak my byliśmy to już mega nuda, mimo, ze mieliśmy wycieczki do Dubrovnika, Mostaru na Korcule to i tak w 2 tygodnie nie było co robić.

Ale to jest moje zdanie, kazdy ma inne gusta. Innym się tam moze podobać. Mnie akurat nie urzekło.


ojj, nie spodziewałem się takiej opinii;>, daje do myślenia, no ale w końcu to jedna opinia z wielu;)

a co masz na myśli mówiąc, że Orebic jest brudny??, jeżeli można zapytac:)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.07.2011 12:41

edzia-max napisał(a): Zwiedziliśmy w sumie caly płw.

Byliście za tunelem? Albo w Kunie, zjeżdżaliście do Crkvic, byliście w Stonie, Żuljanie, Loviste, Nakovanie, na Sv. Ilija?
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Płw. Peljesac -Orebić, Dubrovnik,Zuljana,Trpanj +Kravica - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone