Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plitvickie-Igrane-Dubrownik-Medugorje-Mostar 26.08-7.09.2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Reniagoj
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 14.06.2009
Plitvickie-Igrane-Dubrownik-Medugorje-Mostar 26.08-7.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reniagoj » 10.09.2009 23:54

Umieściłam moją relację wraz z fotkami na stronce, zapraszam:

http://www.delermaniareni.republika.pl/ ... /index.htm
miejski
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) miejski » 11.09.2009 12:00

Reniagoj
Widzę z relacji i z avatarka, że jesteś miłośniczką zwierząt, więc to co napiszę poniżej zapewne nie wzbudzi w Tobie (i innych) entuzjazmu.

No cóż, fora są od wyrażania opinii, które nie zawsze muszą być pozytywne...

Otóż uważam, za nieporozumienie zabieranie psów do Parku Narodowego Plitwickie Jeziora. Co prawda oficjalnie nie jest to zabronione (nie wolno tylko spuszczać czworonogów ze smyczy o ile dobrze pamiętam), ale specyfiką tego parku są m. in. kładki na wodzie, które jak zapewne pamiętasz, nie są zbyt szerokie. Czasami są problemy z wyminięciem się, a gdy jeszcze idzie osoba z psem (psami) na smyczy, to robi się bardzo nieciekawie.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 11.09.2009 12:26

Fajna relacja.

Hmmm miejski patrząc w ten sposób dzieci też nie można zabierać, szczególnie tych małych, które należy prowadzić za rękę, bo przecież też wówczas jest kłopot z wyminięciem.
Mnie raczej zwierzęta w takich miejscach przeszkadzają z zupełnie innych powodów - estetycznych, no chyba że mają porządnych właścicieli, którzy sprzątną po swoim pupilu.
Kasia.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 667
Dołączył(a): 18.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia.K » 11.09.2009 14:28

Relacja super! :D I, że pieski wytrzymały taki kawał drogi 8O nasz zaprzyjaźniony labrador po przejechaniu 20 km (fakt, że bez klimy) w takim upale wysiada :? (miseczka z wodą niezbędna).
Ja też podziwiam Chorwatów za te ich drogi i autostrady, ciekawe, że u nich się da a u nas nie :cry:
Pozdrawiam :D
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 11.09.2009 15:02

Bardzo miło się czyta i ogląda Twoją relację:)
Super zdjęcia Waszych "chłopców" :D
Pozdrawiam
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 11.09.2009 15:26

Choć nie zmieniam zdania to usuwam poprzedni tekst bo prawdopodobnie nie dotyczy autorów relacji i w jej kontekście może brzmi zbyt tendencyjnie.

Ładne zdjęcia, pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano 12.09.2009 11:44 przez blubaj, łącznie edytowano 1 raz
Reniagoj
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 14.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reniagoj » 11.09.2009 15:27

miejski :
"Otóż uważam, za nieporozumienie zabieranie psów do Parku Narodowego Plitwickie Jeziora. Co prawda oficjalnie nie jest to zabronione (nie wolno tylko spuszczać czworonogów ze smyczy o ile dobrze pamiętam),"

I tego się trzymajmy

yskyerka:
"porządnych właścicieli, którzy sprzątną po swoim pupilu."

To jest oczywista oczywistość, no jak dla mnie, oczywiście :wink:

kasia34
"nasz zaprzyjaźniony labrador po przejechaniu 20 km (fakt, że bez klimy) w takim upale wysiada "

Nasze też wysiadały z upału w Chorwacji, dlatego zamontowałam klime przed wyjazdem do czteroletniego auta i apartment też wynajeliśmy z klimą, czego się nie robi dla swoich pupili, miło mi, że Ci się realcja podobała :)

Kasiulka85 Dzięki i też pozdrawiam

I jeszcze moje pytanie, jak się cytuje wypowiedzi z kilku postów.
miejski
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) miejski » 11.09.2009 16:29

yskyerka napisał(a):Fajna relacja.

Hmmm miejski patrząc w ten sposób dzieci też nie można zabierać, szczególnie tych małych, które należy prowadzić za rękę, bo przecież też wówczas jest kłopot z wyminięciem.


Sam mam dzieci i były ze mną w Plitwicach. Prowadziłem je za rękę bo w tych warunkach (na kładkach) nie ma innego wyjścia.
Mnie nie chodzi o same psy jako takie, tylko o to "coś" co jest między właścicielem i jego czworonogiem, a smyczą jest zwane. To stanowi wg. mnie dodatkową sposobność (bo nie wszystkie pieski chodzą spokojnie przy boku swojego właściciela), aby się w nią zaplątać czy też przechodząc zawadzić i znaleźć się - w jakże pięknych - wodach któregoś z Plitwickich Jezior...
Ostatnio edytowano 12.09.2009 11:54 przez miejski, łącznie edytowano 1 raz
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 12.09.2009 10:34

Racja, miejski chyba nie do końca Cię zrozumiałam. Przepraszam.
Reniagoj
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 14.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reniagoj » 14.09.2009 22:01

Chciałam się jeszcze podzielić informacją o kosztach naszego pobytu w Chorwacji.
Pobyt 12 dniowy.
2 Noclegi Plitvice 443,- w tym 85,- za dwa pieski.
10 noclegów w Igrane 1491,- apartament z klimą po 35 Euro, pieski za darmo.
Benzyna - 1050,-
Autostardy 310,-
Zwiedzanie 300,-
Jedzenie 962,- - raz restauracja, reszta produkty kupowane w Konzumie
Zabrałam ze sobą kawę, herbatę, cukier i wodę mineralną, reszta kupowaliśmy na miejscu w takich ilościach i asortymancie jak w domu.
Pobyt dla dwóch osób wyniósł łącznie 4 556,-
Reniagoj
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 14.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reniagoj » 17.09.2009 19:47

Tak myślę, że umieszczenie swoich wspomnień na własnej stronce nie spodobało się forumowiczom. Nie wiem czy za długo się otwiera, czy po prostu nie jest ciekawa. No cóż,następnym razerm opowiem tak bezpośrednio w postach :)

zlybanan dzięki :oczko_usmiech:
kuba_1991
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 14.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba_1991 » 17.09.2009 21:31

U mnie strona otwiera się szybko, jest to bardzo ładnie opracowane i mnie osobiście bardzo się podoba :D :D :D
Reniagoj
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 14.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reniagoj » 17.09.2009 21:37

kuba_1991 napisał(a):U mnie strona otwiera się szybko, jest to bardzo ładnie opracowane i mnie osobiście bardzo się podoba :D :D :D


Ooooo, no to dzieki :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.09.2009 09:44

Reniagoj napisał(a):Tak myślę, że umieszczenie swoich wspomnień na własnej stronce ...

Daj spokój - jest OK tylko z dopiskami gorzej - w relacji pisanej odcinkami tu jest łatwiej znaczy się :wink:
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 18.09.2009 11:06

Reniagoj napisał(a):Tak myślę, że umieszczenie swoich wspomnień na własnej stronce nie spodobało się forumowiczom.


Spodobało :)
Następnym razem jednak dawkuj emocje jeśli chcesz utrzymać dłuższe zainteresowanie :idea:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Plitvickie-Igrane-Dubrownik-Medugorje-Mostar 26.08-7.09.2009
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone