Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plitvickie-Igrane-Dubrownik-Medugorje-Mostar 26.08-7.09.2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 24.02.2010 09:32

:D :D :D dziś znalazłam Waszą relację i jest super!!
Mam 5 miesięczną Yorkę i niestety nie pojedzie w tym roku na wakacje.:( Najnormalniej w świecie boję się ją zostawić w kwaterze bo jest w stanie zjeść wszystko:) A właścicielowi zapewne to sie nie spodoba.

Wasz urlop super;) Piękne i pomysłowe zdjecia !! Zachęciliscie mnie i w przyszłym roku mój kochany odkurzacz pojedzie z nami;)
Adrian34
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 06.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adrian34 » 03.03.2010 21:52

Świetna relacja, super fotki :lol:
Pozdrawiam
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 04.03.2010 13:45

Także dopiero trafiłam na Twoją relację, bardzo fajna!
Myślę, że po pokazaniu jej mojemu N. nie będzie już miał oporów żeby zabrać w te wakacje naszego 6 miesięcznego yorka do Cro :P
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 15.03.2010 00:05

Reniagoj-bardzo fajna relacyjka,Pixi i Dixi :lol: bardzo dzielne,tyle kilosów wytrzymały,ja też mam dwa psiurki Mikusie i Tosieńke,ale pierwsza ma chorobe lokomocyjną :cry: a druga przepłyneła by całą Chorwację :lool: Podobała mi się twoja wielofunkcyjna spódnica :lol: no i Francuzi,jak to było??wredni-tak :lol: a i życzę wygranej w totka na ten..... domek,super ,sama bym miała ochotę na coś tak pięknego.Pozdrawiam Jola
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 22.03.2010 16:08

Reniagoj relacja kapitalna :) Wszystko rzucone na raz.. nie trzeba czekać na kolejne odcinki, dużo zdjęć... przemawia do mnie ta forma :)

I mimo, że sam nie posiadam żadnego zwierzaka, to jestem od urodzenia "psiarzem" "kociarzem" i co tylko się rusza... i zazdroszczę Wam takich fajnych pupilów.. :) Kiedyś też może się doczekam :) Tylko cos mi się widzi, że jeśli kiedyś będzie psiak w domu, to będzie "westi"... żonie strasznie się podobają :) Ja znowu choruję na beagla ;)

Pozdrav !
Reniagoj
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 14.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reniagoj » 06.04.2010 19:07

heca7 napisał(a):Aż się specjalnie zalogowałam po przeczytaniu Pani relacji:) Zobaczyłam na zdjęciu dom,w którym zarezerwowaliśmy ap.
W tym roku zamierzamy pojechać do Igrane właśnie do Państwa sąsiadki z kamiennego domu. Ale nie w tym domku obok tylko w tym,który widać na jednym ze zdjęć z balkonu( ze schodami na piętro z boku). Domek też nas zachwycił, miło wiedzieć, że zdjęcia są prawdziwe :) ale niestety rozkład pomieszczeń nam nie pasował(3 dzieci małych). Już oczami duszy widziałam mojego 3,5latka jak stoi na łóżku na piętrze i wychyla się przez balustradę( a potrafi skubaniec). Podobnie drugi, równie piękny domek. Tym sposobem wzięliśmy apartament na piętrze. Czy mogłaby Pani napisać mi coś więcej o sąsiadce i jej domkach(mam z nią tylko kontakt mailowy)? I coś więcej o Igrane( to nasz pierwszy wyjazd do CHr)?
Z góry dziękuję :D


"heca7", miło mi, że się zainteresowałaś moją relacją. Z właścicielką pięknych domów przegadałam raz, lubi zwierzęta i zachwycała się moimi chłopakami czyli Berysiem i Rubisiem. Igrane bardzo mi się podobało. Troszkę trzeba podejść na dziką plażę, bo tylko taka nam pasowała, ale jesteśmy turystyczne stworzenia, stąd nie było źle. Z małym dzieckiem może być trudniej schodzić tam na plażę, może trzeba by wziąść nosidełko. 8)

Muliness napisał(a)::D :D :D dziś znalazłam Waszą relację i jest super!!
Mam 5 miesięczną Yorkę i niestety nie pojedzie w tym roku na wakacje.:( Najnormalniej w świecie boję się ją zostawić w kwaterze bo jest w stanie zjeść wszystko:) A właścicielowi zapewne to sie nie spodoba.

Wasz urlop super;) Piękne i pomysłowe zdjecia !! Zachęciliscie mnie i w przyszłym roku mój kochany odkurzacz pojedzie z nami;)


Tak, przerabialiśmy to z Berysiem na Słowacji, zjadł w hotelu poszewkę z poduszki, ale sporo płaciliśmy za psy, więc zostało nam to darowane :P
Dzięki za miłe przyjęcie naszej relacji.

Adrian34 napisał(a):Świetna relacja, super fotki :lol:
Pozdrawiam


:D
monia85 napisał(a):Także dopiero trafiłam na Twoją relację, bardzo fajna!
Myślę, że po pokazaniu jej mojemu N. nie będzie już miał oporów żeby zabrać w te wakacje naszego 6 miesięcznego yorka do Cro :P


Trzeba jednak go socjalizować, nasze psy nie brudzą i staramy się by nie szczekały bez powodu, wiemy, że to może przeszkadzać. :wink:

Jolanda napisał(a):Reniagoj-bardzo fajna relacyjka,Pixi i Dixi :lol: bardzo dzielne,tyle kilosów wytrzymały,ja też mam dwa psiurki Mikusie i Tosieńke,ale pierwsza ma chorobe lokomocyjną :cry: a druga przepłyneła by całą Chorwację :lool: Podobała mi się twoja wielofunkcyjna spódnica :lol: no i Francuzi,jak to było??wredni-tak :lol: a i życzę wygranej w totka na ten..... domek,super ,sama bym miała ochotę na coś tak pięknego.Pozdrawiam Jola


Póki co, to zbieramy na tegoroczny wyjazd. Myślimy o Breli, 10 metrów od morza. Już jestem pełna niepokoju, czy dobrze wybierzemy.
Jeden Francuz, taki żigolak mocna starszawy nawet jak na mnie, najpierw mnie coś tam komplementował, a ja zafascynowana widokami cały czas w busie pstrykałam. Potem wychodzimy na cygaret pauze, a on mówi żebym zdjęcia robiła i się śmieje z innymi, tak jakby było coś do śmiechu. Jakoś nie było mi zbyt miło. :twisted:

Viniu napisał(a):Reniagoj relacja kapitalna :) Wszystko rzucone na raz.. nie trzeba czekać na kolejne odcinki, dużo zdjęć... przemawia do mnie ta forma :)

I mimo, że sam nie posiadam żadnego zwierzaka, to jestem od urodzenia "psiarzem" "kociarzem" i co tylko się rusza... i zazdroszczę Wam takich fajnych pupilów.. :) Kiedyś też może się doczekam :) Tylko cos mi się widzi, że jeśli kiedyś będzie psiak w domu, to będzie "westi"... żonie strasznie się podobają :) Ja znowu choruję na beagla ;)

Pozdrav !


To cieszę, że forma relacji się przyjeła. Ze Szklarskiej zimowej sobie też zrobiłam, ale to nie to forum :wink: .
Jeżeli chodzi o pieski, to nieważna rasa, ważne, byśmy się z nim zaprzyjaźnili i nauczyli go conieco, by nie był dla nas i innych uciążliwy. Wystawiałam moje pieski, więc musiałam ich uczyć różnych rzeczy. Każda następna umiejętność przy odpowiednim postępowaniu jest łatwiej wyuczyć ( podstawą dobra nagródka, smaczek, piłeczka). No tak ale to już poza Cro tematem :D
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 14.06.2010 16:28

Dziękuję za odpowiedź :D
Nas właśnie ta dzika plaża bardziej interesuje. Miejska wygląda na wąską i dość zatłoczoną. A my lubimy ciszę i więcej miejsca. Dzieci mają 3,5; 5; 8,5 roku myślę, że poradzimy sobie z zejściem.
Jeszcze tylko 1,5 miesiąca i... 8)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Plitvickie-Igrane-Dubrownik-Medugorje-Mostar 26.08-7.09.2009 - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone