Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże na Hvarze - 2019/2020

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 02.07.2021 12:47

maslinka napisał(a):
Habanero napisał(a):Z drugiej strony hacjendy,...... znajdzie się jeszcze kilka mniejszych , ukrytych, skarbów :wink: :papa:

Do jednego z tych skarbów dopłynęliśmy kajakiem :D
...


Z tego co pamiętam, mogę się mylić,
to płynęliście kajakiem w stronę Zavali, a Wasz skarb znajdował się TU
Nie dotarłem jeszcze do niego :(
Popraw mnie jeśli się mylę :smo:

maslinka napisał(a):...
Konradzie, jestem bardzo ciekawa, jakie perełki odkryjecie w tym roku. Na pewno będą jakieś nowości :D


Mam coś na oku :wink:
Zastanawiam się czy Pakleni O. odpuścić :roll: Pamiętam, że nic Wam nie urwały :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.07.2021 13:02

Habanero napisał(a):Z tego co pamiętam, mogę się mylić,
to płynęliście kajakiem w stronę Zavali, a Wasz skarb znajdował się TU
Nie dotarłem jeszcze do niego :(
Popraw mnie jeśli się mylę :smo:

Sami nie wiemy, dokąd dopłynęliśmy :oczko_usmiech: Wtedy sądziliśmy, że to była uvala Gnjila.

Na mapie zaznaczyłeś "naszą" plażę w tym miejscu:

Obrazek

Habanero napisał(a):Mam coś na oku :wink:
Zastanawiam się czy Pakleni O. odpuścić :roll: Pamiętam, że nic Wam nie urwały :wink:

No nie...
Mnóstwo ludzi, prawie nie ma plaż, a co najgorsze - brak piwa 8O :oczko_usmiech: Tylko drinki z palemką ;)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 02.07.2021 13:29

maslinka napisał(a):Sami nie wiemy, dokąd dopłynęliśmy :oczko_usmiech: Wtedy sądziliśmy, że to była uvala Gnjila.

Na mapie zaznaczyłeś "naszą" plażę w tym miejscu:
...


No to nie mam sklerozy , ufff :D

maslinka napisał(a):No nie...
Mnóstwo ludzi, prawie nie ma plaż, a co najgorsze - brak piwa 8O :oczko_usmiech: Tylko drinki z palemką ;)

No właśnie, dużo minusów, za które trzeba jeszcze dodatkowo zapłacić (taxi boat) :?
lawenda80
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 12.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lawenda80 » 02.07.2021 16:23

Zauroczona i zakochana .Spędziłam 17 dni na wyspie przepadłam.Wyspa oferuje ogrom pięknych i pustych plaż.Do tych bezludnych i spokojnych trzeba trochę wysiłku ale my uwielbiamy takie drogi przez skałki więc dla nas nie było problemy wręcz przeciwnie.Wszystkich plaż niestety nie udało nam się zobaczyć bo zabrakło czasu.Pokrivenik wow mega!!kolor morza lazur.Castaway cudowna i te agawy , Octopus piękna , trudno dostępna i pusta.Pomimo ,że bylismy na wyspie od połowy czerwca byłam zaskoczona bo turystów było sporo i większość rodaków.Malo Zarace piękna , lazur ale bylismy tam tylko jeden raz ponieważ był zatłoczona.Pomimo wielu niefortunnych zdarzeń min awaria auta ( dwa dni nerwówka ale dodatkowe ubezpieczenie było i dostalismy zastępcze auto )pobyt uważam za bardzo udany.Poznałam wspaniałych ludzi i ten czas spędzony z nimi cudowny.Super było zobaczyć się na żywo w końcu po dwóch latach kontaktu na grupie a pozniej na Messengerze:-)
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 02.07.2021 16:28

maslinka napisał(a):No nie...
Mnóstwo ludzi, prawie nie ma plaż, a co najgorsze - brak piwa 8O :oczko_usmiech: Tylko drinki z palemką ;)


Dyskwalifikacja na całej linii. Bo jak to tak, bez piwa...? 8O
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 02.07.2021 16:29

Habanero napisał(a):No właśnie, dużo minusów, za które trzeba jeszcze dodatkowo zapłacić (taxi boat) :?


Ba, jakby było piwko, to człowiek poszedłby wpław... :oczko_usmiech:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 03.07.2021 07:51

lawenda80 napisał(a):Zauroczona i zakochana .Spędziłam 17 dni na wyspie przepadłam.Wyspa oferuje ogrom pięknych i pustych plaż.Do tych bezludnych i spokojnych trzeba trochę wysiłku ale my uwielbiamy takie drogi przez skałki więc dla nas nie było problemy wręcz przeciwnie.Wszystkich plaż niestety nie udało nam się zobaczyć bo zabrakło czasu.Pokrivenik wow mega!!kolor morza lazur.Castaway cudowna i te agawy , Octopus piękna , trudno dostępna i pusta.Pomimo ,że bylismy na wyspie od połowy czerwca byłam zaskoczona bo turystów było sporo i większość rodaków.Malo Zarace piękna , lazur ale bylismy tam tylko jeden raz ponieważ był zatłoczona.Pomimo wielu niefortunnych zdarzeń min awaria auta ( dwa dni nerwówka ale dodatkowe ubezpieczenie było i dostalismy zastępcze auto )pobyt uważam za bardzo udany.Poznałam wspaniałych ludzi i ten czas spędzony z nimi cudowny.Super było zobaczyć się na żywo w końcu po dwóch latach kontaktu na grupie a pozniej na Messengerze:-)


Ale super Wam było w Villa Marin :D , pozazdrościć takich wakacji :hearts:
Wrzuć parę fotek z Octopus, pliiiiissss :smo:

Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):No właśnie, dużo minusów, za które trzeba jeszcze dodatkowo zapłacić (taxi boat) :?


Ba, jakby było piwko, to człowiek poszedłby wpław... :oczko_usmiech:

Jak nie jak tak :wink:
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 03.07.2021 08:30

Przechodząc obok Willa Marin, zastanawialem się jak by tam było. Może ktoś kto był powie coś o tej miejscówce, czy warto?
MonikaK
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MonikaK » 20.07.2021 08:45

Habanero muszę Ci bardzo podziękować za ten wątek.
Choć o tym nie wiesz, byłeś naszym przewodnikiem na Hvarze. Myślę, że dzięki Tobie trafiłam w najpiękniejsze miejsca prosto do celu. Twoje wskazówki, opisy, zdjęcia bardzo nam się przydały.
Jest tylko jeden problem! Wróciłam totalnie zakochana w Hvarze i nie wiem, czy jakiekolwiek inne miejsce w Cro go jeszcze przebije;) To były najpiękniejsze wakacje w Chorwacji (a już piąte).
Dziękuję jeszcze raz za te bogate treści, za piękne zdjęcia, za promocję Hvaru :D
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 20.07.2021 19:01

MonikaK napisał(a):Habanero muszę Ci bardzo podziękować za ten wątek.
Choć o tym nie wiesz, byłeś naszym przewodnikiem na Hvarze. Myślę, że dzięki Tobie trafiłam w najpiękniejsze miejsca prosto do celu. Twoje wskazówki, opisy, zdjęcia bardzo nam się przydały.
Jest tylko jeden problem! Wróciłam totalnie zakochana w Hvarze i nie wiem, czy jakiekolwiek inne miejsce w Cro go jeszcze przebije;) To były najpiękniejsze wakacje w Chorwacji (a już piąte).
Dziękuję jeszcze raz za te bogate treści, za piękne zdjęcia, za promocję Hvaru :D

Dzięki ,miło mi to słyszeć :D .
Dzisiaj byliśmy na całodniowej wycieczce w Bolu.
Miasteczko nawet nawet, ale daleko mu choćby do Jelsy.
A to co się dzieje na plażach, a wszystkie udało się odwiedzić, to koszmar.
Międzyzdroje do kwadratu. To był dla mnie Ból, a nie Bol :evil:
W końcu w domu :P
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 20.07.2021 20:55

Habanero napisał(a):Dzięki ,miło mi to słyszeć :D .
Dzisiaj byliśmy na całodniowej wycieczce w Bolu.
Miasteczko nawet nawet, ale daleko mu choćby do Jelsy.
A to co się dzieje na plażach, a wszystkie udało się odwiedzić, to koszmar.
Międzyzdroje do kwadratu. To był dla mnie Ból, a nie Bol :evil:
W końcu w domu :P



Czyżby poranny katamaran z Jelsy do Splitu przez Ból, czy coś z Vrboski?
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 20.07.2021 21:30

Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):Dzięki ,miło mi to słyszeć :D .
Dzisiaj byliśmy na całodniowej wycieczce w Bolu.
Miasteczko nawet nawet, ale daleko mu choćby do Jelsy.
A to co się dzieje na plażach, a wszystkie udało się odwiedzić, to koszmar.
Międzyzdroje do kwadratu. To był dla mnie Ból, a nie Bol :evil:
W końcu w domu :P



Czyżby poranny katamaran z Jelsy do Splitu przez Ból, czy coś z Vrboski?

Zwykły wycieczkowy statek na 70 osób, ala taxi boat :wink:
Z Vrboski wypływa o 8:15 i płynie do Jelsy. Po drodze zabiera jeszcze ludzi z hotelu przy Soline.
W Jelsie jest przed dziewiątą i jest przerwa na krótkie zwiedzanie. Z Jelsy wypływa do Bol o 9:30.
W Bol jest o 10-tej i zostawia ludzi do 16:30. W Jelsie byliśmy z powrotem po 17-tej i dalej wraca do Vrboski przez Soline.
Cena z Vrboski 100 kun , a z Jelsy 80 kun od głowy. Dzieci połowę.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 20.07.2021 21:44

Jeszcze dziesięć dni...już przebieram nogami. :oczko_usmiech:
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 20.07.2021 21:59

Habanero napisał(a):Z Vrboski wypływa o 8:15 i płynie do Jelsy. Po drodze zabiera jeszcze ludzi z hotelu przy Soline.
W Jelsie jest przed dziewiątą i jest przerwa na krótkie zwiedzanie. Z Jelsy wypływa do Bol o 9:30.
W Bol jest o 10-tej i zostawia ludzi do 16:30. W Jelsie byliśmy z powrotem po 17-tej i dalej wraca do Vrboski przez Soline.
Cena z Vrboski 100 kun , a z Jelsy 80 kun od głowy. Dzieci połowę.


#Habanero, to ceny w jedną, czy obie strony?
I gdzie można znaleźć jego rozkład jazdy?
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 20.07.2021 22:16

robertms napisał(a):
Habanero napisał(a):Z Vrboski wypływa o 8:15 i płynie do Jelsy. Po drodze zabiera jeszcze ludzi z hotelu przy Soline.
W Jelsie jest przed dziewiątą i jest przerwa na krótkie zwiedzanie. Z Jelsy wypływa do Bol o 9:30.
W Bol jest o 10-tej i zostawia ludzi do 16:30. W Jelsie byliśmy z powrotem po 17-tej i dalej wraca do Vrboski przez Soline.
Cena z Vrboski 100 kun , a z Jelsy 80 kun od głowy. Dzieci połowę.


#Habanero, to ceny w jedną, czy obie strony?
I gdzie można znaleźć jego rozkład jazdy?

Rozkład podałem i jest w Jelsie i Vrbosce na potykaczu :arrow: Cena w dwie strony. Znalazłem jeszcze to https://www.facebook.com/MB-Andrija-Vrb ... 366140678/
Świetni i przemili goście. Polecam :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Plaże na Hvarze - 2019/2020 - strona 75
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone