Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Piłka wodna

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dies
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 18.01.2010
Piłka wodna

Nieprzeczytany postnapisał(a) dies » 10.11.2016 11:17

Jednym z najpopularniejszych sportów w Chorwacji jest piłka wodna. Reprezentacja tego kraju to ścisła światowa czołówka. Rekreacyjne boiska do piłki wodnej można spotkać w chorwackich miejscowościach wypoczynkowych: http://jastrzebski.tychy.pl/fotografia-664.html
dies
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dies » 21.07.2017 12:19

Waterpolo

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019