Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Piłka wodna

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dies
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 18.01.2010
Piłka wodna

Nieprzeczytany postnapisał(a) dies » 10.11.2016 10:17

Jednym z najpopularniejszych sportów w Chorwacji jest piłka wodna. Reprezentacja tego kraju to ścisła światowa czołówka. Rekreacyjne boiska do piłki wodnej można spotkać w chorwackich miejscowościach wypoczynkowych: http://jastrzebski.tychy.pl/fotografia-664.html
dies
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dies » 21.07.2017 11:19

Waterpolo

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018