Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz w CRO-Tucepi - 09.2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2013 23:11

..a ja już czekam na Twoja nastepną relacje, która mam nadzieję, ..''nie umrze śmiercia naturalną''.. :wink:
(..i znowu się uśmiechnęłam czytajac to poraz drugi.. więc pozwoliłam sobie na ''odkurzenie'' Twoich wspomnień :D -wybacz.. :smo: :mrgreen: )
Piteroo
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piteroo » 21.08.2013 23:23

Moze tym razem uda się skończyć, ale najpierw muszę tam pojechać, a to juz tuż tuż 31.08!
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 22.08.2013 14:23

Witam :)
Jest Tucepi, jestem i ja :)
Spędziliśmy tam 2 tygodnie w 2010r. Nie urzekła nas ta miejscowość za bardzo-brakowało "rysu historycznego" jak to mawia mój mąż :wink: Ale jak każde wakacje w Chorwacji, również i tamte były udane :) no i plażę mają jednak super!

Hotel Jadran zrobił na mnie takie samo wrażenie! Ale jak my byliśmy, to barierki przy schodach jeszcze były.... powłóczyłam się tam, zaglądając w każdy zakamarek.... warto byłoby jednak w niego zainwestować...
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 26.04.2014 10:31

Piteroo napisał(a):Na tarasie niezły burdel:)

Obrazek

Obrazek




A tak będzie w 2015

Obrazek
można rezerwować ;)
http://www.tucepihoteljadran.com

Piteroo super relacja
magda_p_dg
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 28.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda_p_dg » 29.04.2014 14:24

ooooo, super że go odbudują!!! fajna miejscówka, ale strasznie zaniedbana przez te wszystkie lata.... może kiedyś będzie mnie stać :)
Robakus
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robakus » 01.09.2016 17:59

Jestem aktualnie w Tucepi i jakieś działania w hotelu Jadran się odbywają, paru ludzi na dachu,paru na dole,ciężki sprzęt, wiec może wróci jego świetność,chociaż nawet zaniedbany robi wrazenie:)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Pierwszy raz w CRO-Tucepi - 09.2012 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone