Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz w CRO-Tucepi - 09.2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piteroo
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piteroo » 21.01.2013 21:49

No to idziemy do góry, te schody robią na mnie ogromne wrażenie.

Obrazek


Poniżej recepcja w Hotelu Jadran, te filary też nic nie zniszczone:

Obrazek


Te półokrągłe kanapy w recepcji-mistrz. Przecież kiedyś to dopiero musiało robić wrażenie! Ja jestem zachwycony!

Obrazek

Obrazek


Na tarasie niezły burdel:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek


kolejne piętro, tym razem mały tarasik

Obrazek

idąc tymi pięknymi schodami (szkoda że wyrwali barierki) cały czas widok na morze, świetne rozwiązanie!
Obrazek

kolorek na ścianach też super:)

Obrazek

idziemy wyżej:
Obrazek

pokoje raczej małe ale wszystkie mają balkon:)
Obrazek

i miały okiennice:)
Obrazek

w jednym nawet kawałek czerwonej wykładziny się ostał:)

Obrazek

Obrazek

a tu już na samej górze, po tych schodach trzeba się dotlenić-SUPER:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

na mnie te schody robią mega wrażenie:

Obrazek

Poniżej parę fotek, tego co znaleźliśmy, między innymi karty gości, karty menu,rachunki, kalendarz z 1990 roku. Widać kiedy życie tu umarło...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Jeszcze raz polecam wizytę w Hotelu Jadran!

Wracając strasznie zmokliśmy, właściwie do majtek byłem przemoczony, co robić w takiej sytuacji? Iść popływać oczywiście, woda była super, tylko ludzie patrzyli na nas jak na wariatów.

Jutro postaram się opowiedzieć wam o mojej knajpie w Tucepi:)
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 21.01.2013 21:59

Wspaniałe fotki z hotelu...aż ciarki mi chodza teraz po plecach,świetne schody,fajnie,że pokazałeś Adriatyk z tego hotelu:)
Ciekawe jak długo będzie tak stał ...oby jak najdłużej...
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 21.01.2013 22:18

Tak mieć na koncie wolnych 50mln, to można by z niego coś fajnego zrobić :P
Potencjał ogromny, aż dziw że nie ma gospodarza
edjarek
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 01.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) edjarek » 23.01.2013 22:34

Fajna relacja. Napisz Piteroo gdzie przekraczałeś granicę? Bo ja podobnie jak Ty mam przejście bliżej, ale navi pcha mnie do Międzylesia.
Pozdrawiam
Opowiadaj dalej :D
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3770
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 23.01.2013 22:56

Zasiadam i ja. :)
Piteroo
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piteroo » 23.01.2013 23:42

edjarek napisał(a):Fajna relacja. Napisz Piteroo gdzie przekraczałeś granicę? Bo ja podobnie jak Ty mam przejście bliżej, ale navi pcha mnie do Międzylesia.
Pozdrawiam
Opowiadaj dalej :D


siema mój krajanie:) mieszkam w Nowej Rudzie , do granicy w tłumaczowie mam 12 km, ty masz podobnie do Golińska. Ja kiedyś jeździłem do mieroszowa przez Czechy(tłumaczów/broumov/mezimesti/starostin/golińsk), było bliżej niż przez Polskę i lepsza droga. Ja też jechałem przez międzylesie, ta droga jest tragiczna, strasznie demotywująca. Do samego Brna jakieś dziwne wiejskie drogi, męczy to najbardziej, jedziesz, jedziesz i w pewnym momencie łapiesz się że przejechałeś 1/10 trasy a zajęło to tyle czasu:( Ale warto! Gdzie jeździsz do CRO?
Piteroo
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piteroo » 23.01.2013 23:44

razpol napisał(a):Zasiadam i ja. :)


witam, witam:)
Piteroo
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piteroo » 23.01.2013 23:45

GREG_G napisał(a):Tak mieć na koncie wolnych 50mln, to można by z niego coś fajnego zrobić :P
Potencjał ogromny, aż dziw że nie ma gospodarza


zdaje się że ty w tym temacie siedzisz GREG_G???
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5797
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 24.01.2013 01:30

loverosa napisał(a):Ciekawe jak długo będzie tak stał ...oby jak najdłużej...


No, nie wiem... Dla mnie widok raczej przygnębiający :( Szczególnie na tle pięknego, błękitnego Jadranu.
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 24.01.2013 06:48

Jak widzę Twoje zdjęcia to aż żałuję, że też nie poszedłem pozwiedzać tego hotelu. Sam bym tam szedł i miałem cykora. Patrząc na ogrom obiektu to naprawdę ktoś musiałby mieć niezłą kasę żeby go do świetności przywrócić. Ale że tak się da - dowód masz w poczcie :)
Piteroo
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piteroo » 24.01.2013 11:22

GREG_G tak właśnie w pracy gadamy z Pauliną dlaczego my Ciebie nie kojarzymy i Ty nas. Doszliśmy do wniosku że dlatego że my jesteśmy normali. Ja doskonale pamiętam rodzinkę z PL w której córka opalała się w stringach a syn około 20 lat wsadzał sobie w tyłek spodenki i też chciał sobie za przeproszeniem opalić owłosione dupsko:) Za śm ieci które oni gadali, za żubry i tyskiepo które biegali co 10 min, za mamusie krzyczącą na całe Tucepi żę idzie grzać gołąbki -PAMIĘTAMY. Druga ekipa z PL , którą doskonale pamiętam to cztery młode osoby które do morza wchodziły w adidasach i krzyczeli cały czas "KURWA !ALE ZIMNA!"
Takich ludzi się pamięta. Zresztą to chyba ty pisałeś o polakach , których tematem głównym było Amber Gold. W sumie to się ciesze że nas nie pamiętasz, to by znaczyło że zachowywaliśmy się jak idioci:)

POZDRAV!
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 24.01.2013 11:25

:)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18337
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 24.01.2013 13:54

Piteroo napisał(a):. . . doskonale pamiętam rodzinkę z PL w której córka opalała się w stringach a syn około 20 lat wsadzał sobie w tyłek spodenki i też chciał sobie za przeproszeniem opalić owłosione dupsko:) Za śm ieci które oni gadali, za żubry i tyskiepo które biegali co 10 min, za mamusie krzyczącą na całe Tucepi żę idzie grzać gołąbki -PAMIĘTAMY. Druga ekipa z PL , którą doskonale pamiętam to cztery młode osoby które do morza wchodziły w adidasach i krzyczeli cały czas "KURWA !ALE ZIMNA!"
Takich ludzi się pamięta.


Z całego serca zapomnienia życzę :wink:

Co do hotelu . . . remont to ogromne , ale nie jedyne koszty . Najpierw trzeba kupić teren razem z obiektem :roll:

No chyba że CROmaniacy ( wszyscy ) przeznaczą swoje skarbonki ( właściwie - ich zawartość ) na ten cel i zobowiążą się do odpracowania w tzw. czynie wspólnotowym kilkudziesięciu godzin na rzecz doprowadzenia terenu do odpowiedniego stanu :oczko_usmiech:


Pozdrawiam
Piotr
kasiunia126
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiunia126 » 24.01.2013 18:04

Piteroo świetna relacja, aż się uśmiałam trochę :) też byłam pierwszy raz w tamtym roku w Cro i tak jak wy wyczytałam o ludziach z tabliczkami i o rakiji na powitanie hehe ale niestety ani jednego ani drugiego nie doświadczyliśmy :) ale i tak wiedza z forum się przydała:) pozdro :D
Piteroo
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piteroo » 24.01.2013 19:25

piotrf napisał(a):
Piteroo napisał(a):. . . doskonale pamiętam rodzinkę z PL w której córka opalała się w stringach a syn około 20 lat wsadzał sobie w tyłek spodenki i też chciał sobie za przeproszeniem opalić owłosione dupsko:) Za śm ieci które oni gadali, za żubry i tyskiepo które biegali co 10 min, za mamusie krzyczącą na całe Tucepi żę idzie grzać gołąbki -PAMIĘTAMY. Druga ekipa z PL , którą doskonale pamiętam to cztery młode osoby które do morza wchodziły w adidasach i krzyczeli cały czas "KURWA !ALE ZIMNA!"
Takich ludzi się pamięta.


Z całego serca zapomnienia życzę :wink:

Co do hotelu . . . remont to ogromne , ale nie jedyne koszty . Najpierw trzeba kupić teren razem z obiektem :roll:

No chyba że CROmaniacy ( wszyscy ) przeznaczą swoje skarbonki ( właściwie - ich zawartość ) na ten cel i zobowiążą się do odpracowania w tzw. czynie wspólnotowym kilkudziesięciu godzin na rzecz doprowadzenia terenu do odpowiedniego stanu :oczko_usmiech:


Pozdrawiam
Piotr


Piotr może to jest i dobry pomysł:)
pzdr!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pierwszy raz w CRO-Tucepi - 09.2012 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone