Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pewien sport..

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kafar
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.07.2003
Pewien sport..

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kafar » 10.07.2003 20:54

Witam błem w chorwacji i zauwazylem ze lduzie graja tma w taka gre co sie toczy kule po takim polu jak kregle.. nie mam pojecia jak to opisac i jak sie to nazywa wiec prosze osoby ktore znaja nazwe i storne internetowa o tym dac mi odpowiedz.. to wazne.
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 10.07.2003 21:19

To są Bule - super gra zestaw do gry w ta gre kosztuje w hipermarkecie 80 zl (dosc dobry - takimi tam graja) CHodzi w tym o to aby srebrne kule trzeba rzucic najblizej tejk malej najczejsciej czerwnoej .... uff nie ce mi si episac :?
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 11.07.2003 00:33

... u nas to sie naziwa balote...
gra stara i zdrowa mozna sie nakrziczec, posmiac, pobiegac bez przesadi, nazucac kulkamy, zagrac w piwo lub smarzonego barana, pujsc odstresowani do domu....
Pipi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 14.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pipi » 11.07.2003 09:44

Czesc !! Myślę, że chodzi Ci o boće , jest w Chorwacji dużo klubów "bocarskich". Miałam przyjemność w Vodicach niejednokrotnie w to grać, ponieważ byłam na małym prywatnym polu namiotowym , gdzie znajdowało się pole do gry w boće. :lol:
znalazłam też stronę jednego z klubów bocarskich http://www.tel.hr/zrinjevac/bkz/povijest.html
pozdrawiam !!
Kafar
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kafar » 11.07.2003 12:48

Wielkie dzieki. Teraz bed emusial dorwac skadś zasady. A zestaw w makro kosztuje 60zł.. 6 kul srebrnych jedna drewniana mala i sznurek .. chyba do pomiarów. :D Pytam sie o tą nazwe bo u brata chcemy taki .. TOR :) zrobic :)
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 16.07.2003 08:16

Nie wiem ,czy ktoś z was zauważył,ale grają chyba głównie w piątki, i nie było wśród grających żadnych kobiet.
:hearts:
Mariusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 19.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz » 16.07.2003 20:33

Idziol napisał(a):To są Bule

Leon napisał(a):u nas to sie naziwa balote

Pipi napisał(a):Myślę, że chodzi Ci o boće

8O
Czy to ta sama gra pod kilkoma nazwami, czy też każdy w opisie Kafara rozpoznaje coś innego :?:
bybus
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 29.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bybus » 16.07.2003 21:48

Mariusz napisał(a):
Idziol napisał(a):To są Bule

Leon napisał(a):u nas to sie naziwa balote

Pipi napisał(a):Myślę, że chodzi Ci o boće

8O
Czy to ta sama gra pod kilkoma nazwami, czy też każdy w opisie Kafara rozpoznaje coś innego :?:


oj, prawda, prawda.
u mnie nazywalo sie to "kugle" :D
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 17.07.2003 01:06

To wszistko to samo

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone