Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pensjonat,hotel,apartament ale z wyżywieniem-co polecacie ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 03.12.2009 11:15

może tu

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



:oczko_usmiech:
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 03.12.2009 11:40

pasażer napisał(a):może tu

BRIST APARTMANI PANSION FRANKA


Byłeś może w tym pensjonacie ? Ciekawi mnie jak tam z parkowaniem i dojazdem ?
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 03.12.2009 13:41

armar napisał(a):Byłeś może w tym pensjonacie ? Ciekawi mnie jak tam z parkowaniem i dojazdem ?

Nie byłem w tym pensjonacie. Brist widziałem tylko z Jadranki.

Więcej o tej miejscowości w temacie: Kto był w miejscowości Brist okolice Gradac ???.

Mieścinka dość spokojna, blisko - ok 2,5km - do większego miasta Gradac lub Gradac 2009


Pozdrav :nice:
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 03.12.2009 14:23

Dzięki za odpowiedź .
Brist znam bo byłem w Gradacu tylko tego pensjonatu jakos nie bardzo kojarzę , a że tam problem z parkowaniem na dole to stąd moje pytanie :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 03.12.2009 15:05

armar napisał(a): a że tam problem z parkowaniem na dole to stąd moje pytanie :D

O to należy zawsze pytać wybierając dom na zboczu. Wielkość auta też może mieć znaczenie.

Np. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link w miejscowości Stanići-Tice.

Aby obliczyć całkowitą cenę pobytu w "Villa Ruža" do podanych cen należy dodać 2,5 Euro za jeden samochód dziennie za parking ( ponieważ niestety parking nie jest naszą własnością )


(nie mieszkałem w niej) :|
mieczysław
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 11.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mieczysław » 08.12.2009 15:20

Hotel Nimfa w Zivogosce, wpisz w google to znajdziesz bez problemu
mieczysław
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 11.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mieczysław » 08.12.2009 15:22

Wpisz też Hotel Ruskamen w identycznie nazywajacej się miejscowości 6 km za Omisiem
Użytkownik usunięty
Re: Pensjonat,hotel,apartament ale z wyżywieniem-co polecaci

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.11.2016 12:07

Ja tutaj podbiję temat bo w tym roku byłem w miejscu, które wysoko zawiesiło poprzeczkę i szukam czegoś podobnego. Chodzi mi o pensjonat ze śniadaniem ale blisko plaży żwirowej ( w tym roku miałem 5 metrów do niej ), z internetem oraz parkingiem. Może ktoś był i jest w stanie polecić coś konkretnego ? Region dowolny oprócz Istrii i Kvarner ( Krk )...
yusuzuki
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.06.2017
Apartament z wyżywieniem na Riwierze Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) yusuzuki » 15.06.2017 12:40

Witam
Poszukuję apartamentu, najlepiej z wyżywieniem (śniadanie + ewentualnie obiadokolacja lub kolacja) na Riwierze Makarskiej. Dwie osoby dorosłe + 2 dzieci: 5 lat i 3 lata. Pojadę samochodem z Jaworzna. Termin to 25.06.2017 do 8 lipiec 2017 (może przedłużę o tydzień, jeżeli będzie fajnie, czyli do 15-16 lipca).
Najlepiej miejscowość spokojną na Riwierze Makarskiej z ładnymi widokami. Ogólnie mam mętlik w głowie i nie wiem czego się chwycić, ponieważ pierwszy raz jadę do Chorwacji. Wyżywienie jest bardzo wskazane.
Dziękuję za pomoc.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Apartament z wyżywieniem na Riwierze Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.06.2017 18:53

yusuzuki napisał(a):Witam
Poszukuję apartamentu, najlepiej z wyżywieniem (śniadanie + ewentualnie obiadokolacja lub kolacja) na Riwierze Makarskiej.

Bardzo mało takich apartamentów.
Wyżywienie bywa w pensjonatach i hotelach.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Apartament z wyżywieniem na Riwierze Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.06.2017 19:59

yusuzuki napisał(a):Witam
Poszukuję apartamentu, najlepiej z wyżywieniem (śniadanie + ewentualnie obiadokolacja lub kolacja) na Riwierze Makarskiej. Dwie osoby dorosłe + 2 dzieci: 5 lat i 3 lata. Pojadę samochodem z Jaworzna. Termin to 25.06.2017 do 8 lipiec 2017 (może przedłużę o tydzień, jeżeli będzie fajnie, czyli do 15-16 lipca).
Najlepiej miejscowość spokojną na Riwierze Makarskiej z ładnymi widokami. Ogólnie mam mętlik w głowie i nie wiem czego się chwycić, ponieważ pierwszy raz jadę do Chorwacji. Wyżywienie jest bardzo wskazane.
Dziękuję za pomoc.

Poczytaj o małych miejscowościach...
mala-miejscowosc-ponizej-splitu-t44637.html
mala-miejscowosc-z-uroczymi-plazami-okolice-split-makarska-t40333.html
i coś z HB sobie wyszukaj, np. tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
No i oczywiście przeczytaj ten wątek, do którego przeniesiono Twoje pytanie.
Powodzenia.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Pensjonat,hotel,apartament ale z wyżywieniem-co polecacie ? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone