Pasta na głębokie rysy.
napisał(a) Torcida1 » 19.05.2009 16:07
Witam. Ze smutkiem zauważyłem, że na autku moim pojawiło się kilka rys. Większość usunąłem pastą polerską i nie ma po nich śladu, ale jedna się dać nie chce. Jest dość głęboka, od uderzenia drzwiami z tyłu o coś. Ma długość ok 1 mm, szerokość ok 0,5 mm i niestety w jej obrębie jest lakier zdarty. Co byście polecali by usunąć taką rysę? Jakaś pasta, kredka, cokolwiek? Wolałbym zlikwidować problem u źródła bo nie chciałbym w przyszłości widzieć jak mi drzwi korodują;) Pozdrav