Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pasman

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Wojtas1983
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 16.03.2011
Pasman

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wojtas1983 » 19.03.2012 09:28

Witam wszystkich Forumowiczów !!

Takie pytanko: czy ktoś z Was był może na wyspie Pasman ? Jakie opinie ? Warto pojechać ?

Z góry dzięki za opinie i pozdrawiam !!
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.03.2012 09:32

bazyl67
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl67 » 22.03.2012 21:54

Witam
Ja byłem 3 lata temu na wyspie Pasman w małej miejscowości Tkon , ogólnie rzecz biorąc masz dużo różnych miejscowości wzdłuż północnej części wyspy.
Zdecydowanie mniej ludzi i spokojnie niż na lądzie ,wcześniej byliśmy 3 razy w większych miejscowościach więc mam jakieś porównanie ,w "centrum" dużo restauracji , sklepów i wszystko co do życia potrzebne ogólnie nie ma odczucia że jesteś na wyspie a nie na lądzie.
Wszystko zależy od tego czego oczekujesz , czy wolisz spokój i cisze i ewentualne dłuższe dojścia do jakiejś restauracji czy sklepu , czy wolisz mieć to pod nosem.
masz do wybory dwa promy jeden z Biogradu a drugi z Zadaru , w sezonie kursują dość często tak ,że nie było problemów z komunikacją z lądem .
Pozdrawiam
darektv
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 31.10.2013
Wyspa Pasman południowa strona

Nieprzeczytany postnapisał(a) darektv » 18.04.2015 21:03

Witam

Wybieram się na wyspę Pasman - strona południowa słabo zamieszkała .
Biorę ze sobą ponton 3,2 m / 12 km
Mam pytanie - czy ktoś zwiedzał te strony ? Czy są tam jakieś małe knajpki z dobrym jedzeniem ?
Czytałem że w zatoce Solin jest mała restauracja "U Dziadka" czy ktoś tam był ?
Co warto zwiedzić i zobaczyć na tej wyspie ? lub sąsiednich na które można dopłynąć moim pontonem.

Z góry dziękuje za informacje

Darek
SWilk
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.05.2019
Banj na wyspie Pašman - czy ktoś był, czy warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) SWilk » 21.05.2019 16:44

Witajcie,

To mój pierwszy post tutaj, więc wybaczcie, jeśli napiszę coś w niewłaściwym dziale lub niezgodnie z zasadami.
Wybieramy się na przełomie lipca i sierpnia do Chorwacji rodziną 2+3 (8, 6 i 1 rok). Trochę późno zabraliśmy się za szukanie kwater i wszystkie polecone nam miejsca są już zajęte.

Znaleźliśmy pasujący nam dom w miejscowości Banj na wyspie Pašman, ale o miejscowości i okolicy nic nie wiemy.

Czy ktoś z Was był w tej miejscowości? Jak wygląda plaża? Czy są jakieś place zabaw i inne atrakcje dla dzieci?

Miejscowość jest po wschodniej stronie wyspy, gdzieś obiła mi się o oczy informacja dotycząca kempingu na Pašman w innej miejscowości, że po 16 na plaży nie ma tam już słońca. Jak to wygląda w Banj?

Zaglądałem trochę na street view, strasznie tam pusto. Trochę mnie to niepokoi.

Pozdrawiam,
Szymon
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Banj na wyspie Pašman - czy ktoś był, czy warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.05.2019 18:43

ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 23.05.2019 20:47

To ja polecam z mojej relacji króciutki opis miejscowości i kilka zdjęć tutaj: tam-gdzie-nic-nie-ma-czerwiec-2017-t52382-300.html#p1915557
I troszeczkę tutaj tam-gdzie-nic-nie-ma-czerwiec-2017-t52382-315.html#p1917087

Ogólnie w relacji więcej o wyspach Ugljan i Pasman.
Banj to bardzo spokojna i mała miejscowość, ja tam atrakcji żadnych nie widziałam ale byliśmy jeszcze przed sezonem tak naprawdę.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone