napisał(a) petris » 23.03.2009 00:07
dorasoft
widziałeś podobnego do mojego
Jest to moje marzenie, rejs tym żaglowcem.Ale tylko marzenie, jest to super luksusowy hotel, zwiedzałam .
A tu odpoczynek w Dubrowniku.

[/img]
A tu żaglóweczki i kuter z baaaaaaaaaaardzo daleka
