Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pare widoczków z 2009 roku

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 05.08.2009 21:00

Jeszcze jeszcze!!!!! :D
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 06.08.2009 09:57

Kocham to :D
Wklejaj - czekamy.
krzysi3k
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 16.10.2008
Re: Pytanko

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysi3k » 07.08.2009 10:53

m.kulczycki napisał(a):Zdjecia bardzo mi sie podobaja - super sa

Wczesniej pisales, ze wiekszosc zdjec robiles z reki dlatego tez chcialem sie zapytac jakich ustawien uzyles by zrobic zdjecia nocne bez statywu.

Pozdrawiam


wysokie ISO (u mnie akurat 800, sporadycznie 1600) i mała wartość przesłony (na ile pozwala obiektyw kitowy). Z tym, że niestety żaden aparat kompaktowy chyba nie pozwoli na coś takiego :(. Zdjecia robiłem lustrzanką.
krzysi3k
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 16.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysi3k » 07.08.2009 10:55

AniaJ. napisał(a):Hej, hej! Piękne 8)

Już niedługo i my tam będziemy :D
Czy w okolicach Zivogosce są jakieś punkty widokowe - tzn miejsca w które warto się udać, albo wręcz wdrapać się aby popatzeć na okolice nieco z góry? Trudno je znaleźć? Możesz coś podpowiedzieć?
Z góry dziękuję :)


nie biegałem po okolicznch górkach ... zdjęcia "widokówkowe" robione sa z małej górki zaraz przy plaży. Kilkaset metrów od miasteczka przy końcówce plaży.
m.kulczycki
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) m.kulczycki » 07.08.2009 11:41

Nie wiem dlaczego zakladasz, ze mam lustrzanke :)

Nie chwalac sie powiem, ze jestem posiadaczem takze lustrzanki (NIKON D90), lecz niestety bedac w Cro nie udalo mi sie zrobic zdjecia nocnego bez statywu (szkielko bez VR - Nikkor 18-70 f3,5-5,6).

Pozdrawiam
krzysi3k
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 16.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysi3k » 07.08.2009 12:00

m.kulczycki napisał(a):Nie wiem dlaczego zakladasz, ze mam lustrzanke :)

Nie chwalac sie powiem, ze jestem posiadaczem takze lustrzanki (NIKON D90), lecz niestety bedac w Cro nie udalo mi sie zrobic zdjecia nocnego bez statywu (szkielko bez VR - Nikkor 18-70 f3,5-5,6).

Pozdrawiam


No to masz odpowiedni sprzet, mój NIKON to tylko D40 ;). Zdjecia robione NIKKOREM 18-55 f 3,5-5,6 oczywiście bez VR. W aparacie ustawiony priorytet przesłony. Czasy dość długie, trzeba stabilne trzymac aparat ale jak widać da się ;)
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 07.08.2009 12:08

w D90 spokojnie może na ISO 1600 robić, naprawdę na odbitkach kaszy jeszcze nie będzie widać :) Ale zdjęcia nocne z ręki..hmm..no cóż jak komuś się ręce nie trzęsą to się pewnie da. Ja niestety nie dam rady, już parę razy próbowałem ale bez statywu się nie da :)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Pare widoczków z 2009 roku - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone