Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pakostane i Ciovo

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
turan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 18.09.2004
Pakostane i Ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) turan » 29.08.2007 17:42

Witajcie,

A to moje fotki z tegorocznego pobytu w Cro.
Na przełomie lipca/sierpnia dwa dni na kampie Kozarica w Pakostane i tygodniowy pobyt w Slatine na Ciovo.

http://picasaweb.google.pl/Andrzej.Turlej/TrogirCiovo2007

Pozdrav
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 29.08.2007 18:35

Hej TURAN !
Bardzo fajne fotki, w szczegolnosci podobała mi sie panorama Splitu, oraz plaża Kava w Slatine. Byłem kiedyś w SLATINE. Natomiast co do campu KOZARICA to planowałem tam kilkudniowy pobyt parę lat wstecz.
Camp był pustawy ( początek lipca ) , b. dobrze wyposażony, ciekawa plaża, dobrze zalesiony, ale wg mnie drogawy, a okolica jednak średnia jak na CRO,
( moje subiektywne odczucie ), dlatego tez pojechałem wtedy na południe.
Pozdrawiam kolegę, z którym w przeszłości mieliśmy podobne zdania, niekoniecznie w tematach turystycznych.
GAJUS
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 29.08.2007 19:33

Fotki super, apartament też... zawsze byłam przeciwna Ciovo, ale teraz po "lekturze" Twoich zdjęć kto wie, kto wie... :D
turan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 18.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) turan » 29.08.2007 21:58

Gajus, Tekla,
Dzięki, cieszę się, że fotki się Wam podobają!
Wyjazd do Cro załatwiałem w ostatniej chwili, z pewnych względów byłem zmuszony w tym roku po raz pierwszy skorzystać z biura turystycznego (wcześniej 4 razy w ciemno pod namiot). Kiedy zdecydowałem o wyjeździe (był już lipiec), niewiele ofert było do wyboru. Dlatego "padło" na Ciovo, gównie ze względu na Trogir, którego wcześniej nie odwiedziłem.
Teklo - chyba masz rację z tym Ciovo - może i ładnie wygląda na fotkach, na pewno spodoba się komuś, kto jedzie pierwszy raz do Cro, ale po Orebicu, Dubrowniku, Podgorze a zwłaszcza po Hvarze nie powala na kolana... W każdym razie już tam raczej nie wrócę.
Gajus - 100% racji co do Kozaricy. Zatrzymaliśmy się tam dlatego, że jest po drodze do Trogiru, był mi znany z mojego pierwszego pobytu w Cro, kiedy tam dojeżdżaliśmy była już noc i nie miałem siły szukać czegoś innego.

Pozdrawiam Was cieplutko,
turan
diabełek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) diabełek » 29.08.2007 22:19

Ciovo jest piękne...ech wracają wspomnienia....
Pawełka
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 27.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawełka » 07.09.2007 11:24

Każdy wywozi super wrażenia z Chorwacji. Trogir - stają przed nami wspomnienie. Zdjęcia to super pamiątka
albina
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 16.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) albina » 19.09.2007 11:04

Super te fotki. Szczególnie Trogir.Dopiero co chodzilismy tymi samymi uliczkami. No i spoglądaliśmy na te same obiekty :) Szczególnie ta biała łódź motorowa stojąca w porcie w Trogirze - bajka :lol: Aż się ciepło na sercu robi a w oczach same łzy że to juz za nami :cry:
darek71
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 22.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek71 » 22.10.2007 23:18

Bardzo piękne zdjęcia, oddają nastrój miejsc, w których byliście. Zwłaszcza te z wieczornego Trogiru zrobiły na mnie duże wrażenie. Chyba warto tam zajechać na dzień lub dwa. Pozdrowienia z mroźnej Szwecji.
Darek
eliza_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 24.07.2007
Turan

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza_12 » 30.11.2007 21:57

Turan czy mógłbyś mi podać namiary na ten apartament bo ze zdjęć wygląda super. Wybieramy się w 12 osób w tym 4 dzieci a z tego co tam widziałam to sypialnie duże a do morza niedaleko. Napisz ile płaciłeś.
Dzięki Ela
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 30.11.2007 22:55

W temacie przebija jednak Pakostane. :D
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 30.11.2007 23:53

turan napisał(a):Witajcie,

A to moje fotki z tegorocznego pobytu w Cro.
Na przełomie lipca/sierpnia dwa dni na kampie Kozarica w Pakostane i tygodniowy pobyt w Slatine na Ciovo.

http://picasaweb.google.pl/Andrzej.Turlej/TrogirCiovo2007

Pozdrav

Fotki super 8O 8O 8O
Niestety przeraża mnie co nieco uwidoczniona na nich plaża. Tak mogę albowiem wypoczywać w Świnoujściu, Międzyzdrojach, czy na Helu. Jednak nie w CRO. :wink: :wink: :wink: Tam oczekuję większej intymności, samotności, czy nawet przestrzenności... :cry: Ręcznik przy ręczniku? Horrror :!: :!: :!: Jednak cała reszta wspaniała. :papa:
turan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 18.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) turan » 07.12.2007 21:24

Turan czy mógłbyś mi podać namiary na ten apartament

Elizo, byliśmy tam za pośrednictwem biura turystycznego WECO TRAVEL POLAND, które z kolei zaproponowało nam wybór apartamentu z oferty Interhome.
Czyli było dwóch pośredników :? , co pewnie odbiło się na cenie wynajmu.
Pobyt w okresie 28. 07 do 04. 08 (7 noclegów), 10 osób.
Cena wynajmu: 5423 zł
Ubezpieczenie NNW+KL+bagaż 220 zł
Ubezpieczenie rezygnacji 163 zł
Opłata rezerwacyjna 120 zł
Razem 5926 zł
Trzeba też liczyć się z wpłatą kaucji 400 EUR na czas pobytu (zwracanej w ostatni dzień pobytu), chociaż od nas właściciel jej nie zażądał.
Pewnie gdyby dogadać się z właścicielem bez pośredników było by znacznie taniej.
Namiary na właściciela wraz z telefonem mogę podać na majla.
Jak dojechać?:
Jadąc z Trogiru na Ciovo należy zaraz za mostem skręcić w lewo. Po ok. 6 km. przy przystanku autobusowym "Rovci" trzeba skręcić w prawo. Dom "Subotić" to trzeci dom po prawej stronie.
Mam nadzieję, że ADMIN mi wybaczy te nazwy biur turystycznych, tym bardziej, że zachęcam raczej do indywidualnego wyjazdu :wink:

Niestety przeraża mnie co nieco uwidoczniona na nich plaża. Tak mogę albowiem wypoczywać w Świnoujściu, Międzyzdrojach, czy na Helu. Jednak nie w CRO. Tam oczekuję większej intymności, samotności, czy nawet przestrzenności...


Majeczko,
też wolę bardziej ustronne i intymne miejsca w Cro! Uwielbiam Hvar (byłem cztery razy i jeszcze muszę koniecznie tam wrócić), świetnie się czułem na Peliesacu...
W tym roku sytuacja mnie zmusiła do skorzystania z pośrednictwa biura turystycznego i na dodatek był już lipiec, kiedy się zdecydowałem na wyjazd.
Trogir jest piękny, na Ciowo jest kilka ciekawych miejsc ale chyba już tam nie powrócę - raz wystarczy.
Dla Elizy mam jeszcze poradę, gdyby się zdecydowała na ten apartament:
warto pojechać jakieś 4 km za Slatine na plaże Kava - jest tam fajna plaża żwirkowa, niewielu plażowiczów, knajpka przy plaży.

PozdraV
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 08.12.2007 13:15

Witam Andrzeju.
Wy po wyprawie do Trogiru a dla nas są to dopiero plany na czerwiec 2008.
Jeżeli można, chciałbym Cię prosić o kontakt na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub gg 3088913.
pozdrav :papa: :hut:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 10.12.2007 19:27

turan napisał(a):Majeczko,
też wolę bardziej ustronne i intymne miejsca w Cro! Uwielbiam Hvar (byłem cztery razy i jeszcze muszę koniecznie tam wrócić), świetnie się czułem na Peliesacu...PozdraV

No właśnie Plejsac;.... :roll: :roll: :roll: czy możesz mi coś ciekawego polecić? Jednak bez specjalnego nadmiaru turystów, tego albowiem w swojej aglomeracji mam niestety, aż nadto...:wink: :wink: :wink:
Sławek !
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 10.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek ! » 10.12.2007 19:43

Bardzo fajne foto byłem klka lat temu w Pakosztanie . Od Splitu do Triestu zjechałem całe nabrzeże. W Pakosztanie 10 dni pod namiotem było gorąco ale warto. Pora zwiedzić ten kraj od Pakosztanu do Dubrownika w 2008r i jeśli warto to dalej. Już zaczynam przygotowania .


Pozdrawiam

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone