Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Owoce morza - gdzie znajdę fajną knajpę?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
a_tomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 13.02.2010
Owoce morza - gdzie znajdę fajną knajpę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_tomek » 10.07.2021 08:47

Witajcie Drodzy Forumowicze :hut:
Przeszukuję forum ale...albo nie ma stricte takiego wątku albo...jestem już stary (niedowidzę, niedosłyszę, niedomagam etc.) i zwyczajnie nie trafiłem :-|
Otóż
Podpowiedzcie mi proszę gdzie w rejonie Zadar - Split (będziemy stacjonować w ok.Sibenika) można znaleźć jakąś sprawdzoną miejscówkę z OWOCAMI MORZA?
Poszukiwane: omułki, okładniczki, ostrygi, ogórki morskie....yyyy....to chyba nie :roll: (no chyba że się je je :lol: )

Zrzut ekranu 2021-07-10 o 08.45.11.png


Nie szukamy takiej 5-cio gwiazdkowej knajpy na promenadzie w Primostenie :roll: Może być buda z dwoma stolikami w porcie na zadupiu, ale żeby było fajnie & smacznie.
Jak się jedzie z Sibenika do Splitu mijamy farmy omułków i z pewnością, w tym roku tam zajrzymy, ale może Wy macie już doświadczenia w tym temacie i podzielicie się swoimi spostrzeżeniami :wink:
z góry dziękuję za pomoc :hearts:
pozdrav
Tomek

ps.
do moderatora - jeśli dubluję wątek to pardąsik :oops: :roll: ale serio nie znalazłem...
góralchcemorza
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 12.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) góralchcemorza » 13.07.2021 08:07

Chętnie się podepnę bo coś nie mam szczęścia ostatnio. Najlepsze krewetki w buzurze jadłem w Dida Moi na wyspie Ciovo koło Trogiru i najlepszy makaron z owocami morza w pizzerii Kristian w centrum Trogiru. Ale to było w 2018.
axlgks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 19.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) axlgks » 13.07.2021 08:37

W Szybeniku bardzo klimatycznie i smacznie jest w Restoran No. 4 Trg Dinka Zavorovića 4
Nie jest to restauracja gdzie idzie aby się najeść. Raczej taka na wieczór dla smaku i lampki wina ;)
Potrawy obłędnie dobre i świetnie podane.
a_tomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 13.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_tomek » 18.07.2021 10:03

axlgks napisał(a):W Szybeniku bardzo klimatycznie i smacznie jest w Restoran No. 4 Trg Dinka Zavorovića 4
Nie jest to restauracja gdzie idzie aby się najeść. Raczej taka na wieczór dla smaku i lampki wina ;)
Potrawy obłędnie dobre i świetnie podane.


Dziękuję za podpowiedź :)
Z pewnością któryś Sibenicki wieczór tam spędzimy 8)

W tym roku chcę zrobić konkretny rekonesans w tym temacie, więc jak coś fajnego znajdę to nie omieszkam pochwalić się na forum :)
pozdrav
ltxudorl
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 23.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ltxudorl » 01.08.2021 13:48

Gdzie w Zadarze można zjeść świeże ostrygi ?
Kechebet
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 594
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kechebet » 02.08.2021 22:34

Podpinamy się pod temat, teren od Splitu do Dubrownika. Może znajdzie się jakiś smakosz z informacjami?

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Owoce morza - gdzie znajdę fajną knajpę?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone