Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

otwarcie obwodnicy Bielska Białej

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bracik001
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1840
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bracik001 » 18.11.2011 11:16

Raul73 napisał(a):Już niedługo pewnie się tam latem uluźni, bo kiedy otworzą A1 z Pyrzowic do Gorzyczek, to większośc pojedzie jednak przez Czechy.

Sam się zastanawiałem, czy w lipcu 2012 nie śmignąć właśnie przez Brno, ale.... mam jakiś taki sentyment do Cieszyna :D
I do Bratysławy też. :D


Ja myślę, że tak będzie na 100% :lol:
Do zrobienia zostanie tylko kawałek z Mikulova w kierunku Wiednia i "kawałek" w Słowenii.
I będzie super. Non stop autobahn :D :lol:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 18.11.2011 22:04

bracik001 napisał(a):
Raul73 napisał(a):Już niedługo pewnie się tam latem uluźni, bo kiedy otworzą A1 z Pyrzowic do Gorzyczek, to większośc pojedzie jednak przez Czechy.

Sam się zastanawiałem, czy w lipcu 2012 nie śmignąć właśnie przez Brno, ale.... mam jakiś taki sentyment do Cieszyna :D
I do Bratysławy też. :D


Ja myślę, że tak będzie na 100% :lol:
Do zrobienia zostanie tylko kawałek z Mikulova w kierunku Wiednia i "kawałek" w Słowenii.
I będzie super. Non stop autobahn :D :lol:


W takim razie czekam tylko na odcinek A1 Stryków - Pyrzowice i pozostaje mi tylko 40 km do Gostynina dojechać - dalej autostrada aż do Chorwacji. :wink:

No, ale to pewnie nieprędko :( :(
wielbiciel
Cromaniak
Posty: 1209
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 19.11.2011 00:00

bracik001 napisał(a):
Raul73 napisał(a):Już niedługo pewnie się tam latem uluźni, bo kiedy otworzą A1 z Pyrzowic do Gorzyczek, to większośc pojedzie jednak przez Czechy.

Sam się zastanawiałem, czy w lipcu 2012 nie śmignąć właśnie przez Brno, ale.... mam jakiś taki sentyment do Cieszyna :D
I do Bratysławy też. :D


Ja myślę, że tak będzie na 100% :lol:
Do zrobienia zostanie tylko kawałek z Mikulova w kierunku Wiednia i "kawałek" w Słowenii.
I będzie super. Non stop autobahn :D :lol:

Na razie od grudnia będziemy mieli następny kawałek od Wieszowej.
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 20.11.2011 08:55

A na S69 węzeł żywiecki wychodzi powoli z ziemi, poza tym dobra wiadomość dla jadących od Krakowa p. Suchą - skończył się remont drogi dojazdowej do miasta i otwarto wreszcie pólnocną obwodnicę miasta, która bardzo ułatwia dojazd do mostu na Sole
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 11.12.2011 23:30

Dużo się buduje - u nas też za rok będziemy jeździć nową obwodnicą

Obrazek

Obrazek

Oby tak dalej, może nasze drogi w końcu znormalnieją ... :D
Ostatnio edytowano 31.12.2011 17:51 przez wojan, łącznie edytowano 1 raz
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 11.12.2011 23:32

Oby to były prorocze słowa!!!!! :D
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 11.12.2011 23:57

wojan napisał(a):Obrazek

Andrzeju - skąd Ty wytrzasnąłeś to kosmiczne zdjęcie 8O :) .

A północna obwodnica Żywca faktycznie otwarta. Co nieco rozładowało korki.
Tylko miejscowi wiedzą, że za niedługo rozpocznie się budowa nowego (w miejsce starego) mostu. Zanim się to dokona będą takie jaja, że żadne obwodnice nic nie pomogą. Wiem, że to przede wszystkim mój czyli lokalny problem. Ale niektórzy jadą przez Żywiec do Chorwacji. Jak będą kłopoty komunikacyjne to poinformuję o tym.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 12.12.2011 00:10

romuald22 napisał(a):Andrzeju - skąd Ty wytrzasnąłeś to kosmiczne zdjęcie 8O :) .



Takie mam widoki 10 min. spacerkiem od domu. A że dzisiaj była piękna pogoda to trochę pospacerowałem... :D
Manga
Cromaniak
Posty: 613
Dołączył(a): 24.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Manga » 12.12.2011 15:39

A ile to się członkowie pewnej partii naśmiali z hasła Polska w budowie ?
Biorąc pod uwagę ,że śmiech to zdrowie ,co sie naśmiali to ich!
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 12.12.2011 22:18

romuald22 napisał(a):
Tylko miejscowi wiedzą, że za niedługo rozpocznie się budowa nowego (w miejsce starego) mostu.


Czekam w takim razie na info.
A czy nie orientujesz się dlaczego jadąc z Żywca na Suchą zostały zlikwidowane drogowskazy na Andrychów p. Przeł. Kocierską?
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 13.12.2011 14:30

romuald22 napisał(a):A północna obwodnica Żywca faktycznie otwarta. Co nieco rozładowało korki.
Tylko miejscowi wiedzą, że za niedługo rozpocznie się budowa nowego (w miejsce starego) mostu. Zanim się to dokona będą takie jaja, że żadne obwodnice nic nie pomogą. Wiem, że to przede wszystkim mój czyli lokalny problem. Ale niektórzy jadą przez Żywiec do Chorwacji. Jak będą kłopoty komunikacyjne to poinformuję o tym.


A kiedy to ma ruszyć i gdzie ten most? To ten długi wiadukt nad Sołą?
Kurczę, dobrze że napisałeś, bo to dla mnie ważna informacja.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 13.12.2011 14:49

Fatamorgana napisał(a):A kiedy to ma ruszyć i gdzie ten most? To ten długi wiadukt nad Sołą?
Kurczę, dobrze że napisałeś, bo to dla mnie ważna informacja.

W Żywcu na Sole mamy dwa mosty drogowe. Jeden długi i to nie o nim mowa. Ten starszy (bardziej na północ od Bielska i bardziej w centrum) ma być całkowicie rozebrany i w jego miejsce postawiony nowy. Powstanie jeden gigantyczny korek ponieważ tym "starym" w ciągu dnia jedzie auto za autem i po jego zamknięciu cały ruch pójdzie na drugi most. Kiedy to się stanie ? Na dzień dzisiejszy tego chyba jeszcze nie wie nikt. Projekt już jest, prace być może ruszą w 2013.
demi-duox napisał(a):A czy nie orientujesz się dlaczego jadąc z Żywca na Suchą zostały zlikwidowane drogowskazy na Andrychów p. Przeł. Kocierską?

Bo tamta droga choć chyba przejezdna jest w dalszym ciągu oficjalnie zamknięta po zeszłorocznych anomaliach pogodowych.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 31.12.2011 03:05

Wczoraj usunęli znaki zakazu i ta trasa jest już przejezdna!
(na Kocierską).
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 31.12.2011 04:55

Fatamorgana napisał(a):Wczoraj usunęli znaki zakazu i ta trasa jest już przejezdna!
(na Kocierską).

Sie zgadza 781 została otwarta...
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 31.12.2011 17:52

romuald22 napisał(a):
wojan napisał(a):Obrazek

Andrzeju - skąd Ty wytrzasnąłeś to kosmiczne zdjęcie 8O :) .



Widzieliście 8O czary jakieś, czy cóś ... :D Podmieniło mi zdjęcie :lol: :lol:

Poprawiłem ... :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
otwarcie obwodnicy Bielska Białej - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone