Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

otwarcie obwodnicy Bielska Białej

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lowell79
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lowell79 » 09.11.2011 10:15

Zrobione :) Obecnie jednak w okolicach granicy Bielska z Czechowicami od strony Katowic jest zwężenie...
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 09.11.2011 10:17

lowell79 napisał(a):Zrobione :) Obecnie jednak w okolicach granicy Bielska z Czechowicami od strony Katowic jest zwężenie...


a następnie z B-B do Cieszyna co kawałek jeden pas .... w drodze powrotnej tak samo ...;)
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 09.11.2011 10:19

8O :D

Na-re-sz-cie!!!
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 11.11.2011 00:04

BeJur napisał(a):
a następnie z B-B do Cieszyna co kawałek jeden pas .... w drodze powrotnej tak samo ...;)



A co oni tam remontują :?: :?: Przecież to nowiutka droga, równa jak stół :!: :!:


A co do przebiegu dróg w Polsce (także tych planowanych) polecam zamiast GoogleMap tą stronę:

http://www.openstreetmap.org/

Aktualizowana na bieżąco. Jedyna wada: brak wyznaczania tras :(
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 11.11.2011 00:06

Raul73 napisał(a):A co oni tam remontują :?: :?: Przecież to nowiutka droga, równa jak stół :!: :!:


ekrany stawiają :) gdzie tylko się da :)

ale TU jest ciekawie :)

zakręt robi wrażenie, parę dni temu na całej jego długości były ślady po pięknym driftowaniu .... i to nie jeden raz :)
ktoś się nieźle bawił ....
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 11.11.2011 00:26

BeJur napisał(a):
ekrany stawiają :) gdzie tylko się da :)



Aaaa, chyba że tak - będzie jeszcze ładniej niż było :D :D Uwielbiam ten odcinek.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.11.2011 00:38

Raul73 napisał(a):
A co oni tam remontują :?: :?: Przecież to nowiutka droga, równa jak stół :!: :!:



Na S1 prócz ekranów montowanych po polach i lasach wymieniono spory fragment nawierzchni w całości, a kilka fragmentów było robionych "łatami" już na wiosnę.

Nową obwodnicą jeszcze nie miałem przyjemności.

Pozdrawiam.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 11.11.2011 00:40

Interseal napisał(a):Nową obwodnicą jeszcze nie miałem przyjemności.

Pozdrawiam.


z Mikuszowic do Wapienicy 10min :)
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 11.11.2011 00:53

Już niedługo pewnie się tam latem uluźni, bo kiedy otworzą A1 z Pyrzowic do Gorzyczek, to większośc pojedzie jednak przez Czechy.

Sam się zastanawiałem, czy w lipcu 2012 nie śmignąć właśnie przez Brno, ale.... mam jakiś taki sentyment do Cieszyna :D
I do Bratysławy też. :D
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 11.11.2011 00:57

Ja mam do Cieszyna 15min :)
więc sentyment przy okazji tez :)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 11.11.2011 19:37

BeJur napisał(a):
z Mikuszowic do Wapienicy 10min :)


Potwierdzam ... gdyby nie ten zakręt można by zejść do 5min ;)

Niestety trasa BB -> Cieszyn wygląda jak A4 Katowice -> Kraków za czasów remontu :(
Na całym odcinku co kawałek montowane są ekrany a co za tym idzie mamy same zwężenia i ruch jednym pasem, "pierwsze" na wlocie z "Gierkówki" (1) na S1.
Radzę omijać w okolicach 16'tej.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 12.11.2011 22:16

m@rek napisał(a):
Niestety trasa BB -> Cieszyn wygląda jak A4 Katowice -> Kraków za czasów remontu :(
Na całym odcinku co kawałek montowane są ekrany a co za tym idzie mamy same zwężenia i ruch jednym pasem, "pierwsze" na wlocie z "Gierkówki" (1) na S1.
Radzę omijać w okolicach 16'tej.


Do lata chyba skończą?
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 13.11.2011 23:39

O to podróżujący tą trasą do Cro chyba powinni być spokojni 8)
No chyba że będą się wzorować na wcześniej wspomnianym remoncie A4 :wink:
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 14.11.2011 21:41

Raul73 napisał(a):Już niedługo pewnie się tam latem uluźni, bo kiedy otworzą A1 z Pyrzowic do Gorzyczek, to większośc pojedzie jednak przez Czechy.

Sam się zastanawiałem, czy w lipcu 2012 nie śmignąć właśnie przez Brno, ale.... mam jakiś taki sentyment do Cieszyna :D
I do Bratysławy też. :D

Byłoby fajnie, gdyby nie fakt, mówią, że Czesi jakoś się nie palą do dobudowania tych paru km od Chałupek do granicy, więc Polska autostrada w lato 2012 może skończyć się w polu.
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 17.11.2011 19:49

joajer napisał(a):
Raul73 napisał(a):Już niedługo pewnie się tam latem uluźni, bo kiedy otworzą A1 z Pyrzowic do Gorzyczek, to większośc pojedzie jednak przez Czechy.

Sam się zastanawiałem, czy w lipcu 2012 nie śmignąć właśnie przez Brno, ale.... mam jakiś taki sentyment do Cieszyna :D
I do Bratysławy też. :D

Byłoby fajnie, gdyby nie fakt, mówią, że Czesi jakoś się nie palą do dobudowania tych paru km od Chałupek do granicy, więc Polska autostrada w lato 2012 może skończyć się w polu.


Oni się nie palą bo mają już zrobione te kilka kilometrów - wystarczy pojechać do Chałupek i widać, że cieżarówki jadą dalej autostrada w stronę Polski
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
otwarcie obwodnicy Bielska Białej - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone