Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ON...ONA(str.28)... i ONA (str.32)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15667
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.06.2013 11:41

agata26061 napisał(a):
piekara114 napisał(a):Czujecie już smak kawy pitej popołudniu w takim otoczeniu i z widokiem na more :?:


Nooooo, ja tak to czuje.... , że normalnie już mi ślinka cieknie...


Spokojnie, dla Ciebie to wizyta w hotelu Pelegrin.... może już nawet dziś będziesz mogła zobaczyć wstępny katalog informacyjny :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.06.2013 11:42

piekara114 napisał(a):
Spokojnie, dla Ciebie to wizyta w hotelu Pelegrin.... może już nawet dziś będziesz mogła zobaczyć wstępny katalog informacyjny :D


To w takim razie już na katalog nie mogę się doczekać :D
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 19.06.2013 12:02

Ta ułańska fantazja....


:papa:
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 19.06.2013 12:50

mervik napisał(a):
Kenik napisał(a):... "pierdykniemy" sobie ogródek także na dachu.

..na dachu będą kolektory słoneczne :wink:
...to nam coś dorzucą z tej UE -skiej za eko :lol:

Wyobraż sobie ze tam nad hotelami jest kilkaset kolektorów niestety zniszczone ale już wtedy mieli.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.06.2013 15:16

Jako kierownicza recepcji w Grand Hotelu muszę casting na recepcjonistkę/recepcjonistę nowego kompleksu zrobić :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15667
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.06.2013 15:18

Aldonka napisał(a):Jako kierownicza recepcji w Grand Hotelu muszę casting na recepcjonistkę/recepcjonistę nowego kompleksu zrobić :D


Oczywiście, że TAK i to jeszcze do Pelegrina i Kupari, więc pracy co niemiara.
Ale nie martw się pomoże Ci viltob08 z HRu :lol:
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 19.06.2013 20:06

piekara114 napisał(a):
mervik napisał(a):..na dachu będą kolektory słoneczne :wink:
...to nam coś dorzucą z tej UE -skiej za eko :lol:

a na kolejnym dachu damy te kolektory - skorzystamy z programu "czyste powietrze" :D i już będzie kaska na inwestycję


To ja wam upust załatwię na te moduły fotowoltaiczne, bo tak się składa, że pracuję w firmie produkującej
te cacka :P
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 19.06.2013 20:14

dave.pl napisał(a):
piekara114 napisał(a):
mervik napisał(a):..na dachu będą kolektory słoneczne :wink:
...to nam coś dorzucą z tej UE -skiej za eko :lol:

a na kolejnym dachu damy te kolektory - skorzystamy z programu "czyste powietrze" :D i już będzie kaska na inwestycję


To ja wam upust załatwię na te moduły fotowoltaiczne, bo tak się składa, że pracuję w firmie produkującej
te cacka :P


Czego się nie robi żeby złapac posade,heh
Użytkownik usunięty
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.06.2013 21:14

Jozzy22 napisał(a):
dave.pl napisał(a):
To ja wam upust załatwię na te moduły fotowoltaiczne, bo tak się składa, że pracuję w firmie produkującej
te cacka :P


Czego się nie robi żeby złapac posade,heh


dave chyba chce zasłużyć na premię w swojej obecnej firmie :D
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 20.06.2013 11:02

Kenik napisał(a):
Jozzy22 napisał(a):
dave.pl napisał(a):
To ja wam upust załatwię na te moduły fotowoltaiczne, bo tak się składa, że pracuję w firmie produkującej
te cacka :P


Czego się nie robi żeby złapac posade,heh


dave chyba chce zasłużyć na premię w swojej obecnej firmie :D


Spryciarz - dwie pieczenie na jednym ogniu!

W pracy premia za nowe zamówienie, a w CRO fucha na boku...

:mrgreen: :papa:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 20.06.2013 12:21

piekara114 napisał(a):
Kenik napisał(a):W te owale chciałoby się wstawić jakieś witraże ;)


Zgodnie z sugestią :D :
Prosto ozdobione sztukaterią owalne okna w Grand Hotelu zyskają nową twarz: zamiast zwykłych nudnych szyb (a tym bardziej mlecznych) w każdym owalnym oknie umieścimy ręcznie robiony witraż. Wszystkie witraże przedstawiać będą piękno hvarskiej przyrody: bujność form i odcieni zieleni. Wchodząc do holu (gdzie są właśnie takie okna) każdy z gości będzie mógł obejrzeć niesamowity spektakl światła i zieleni biegający po pięknej mozaice podłogowej.


...Grand bez fontanny , chyba piekara nie zapomniałaś o niej :wink:
..może być w środku mała jakaś stylowa lub duża na zewnątrz :D

niekonieczna taka , ale coś w tym stylu
Użytkownik usunięty
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2013 13:17

mervik napisał(a):[
..może być w środku mała jakaś stylowa lub duża na zewnątrz :D

niekonieczna taka , ale coś w tym stylu


Duża na zewnątrz ...na tym też kaskę można zbijać. :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.06.2013 13:41

Coraz bardziej mnie kusi, żeby sobie to moje stanowisko pracy obejrzeć w realu, jak będę w Dubrovniku pod koniec lipca :-)

BTW, ile będę musiała postać na granicy z BiH, żeby do tej nowej super roboty dojechać od strony Ploce? Jak szacujecie? No i czy na pierwszą szychtę się wybrać rano czy w godzinach popołudniowych - kiedy mniejsze korki przed granicą?

:wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15667
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.06.2013 14:11

Mikromir napisał(a):Coraz bardziej mnie kusi, żeby sobie to moje stanowisko pracy obejrzeć w realu, jak będę w Dubrovniku pod koniec lipca :-)


Oglądaj, oglądaj, bo warto, a wcześniej poczytaj w innych postach o historii tych hoteli

Mikromir napisał(a):BTW, ile będę musiała postać na granicy z BiH, żeby do tej nowej super roboty dojechać od strony Ploce? Jak szacujecie? No i czy na pierwszą szychtę się wybrać rano czy w godzinach popołudniowych - kiedy mniejsze korki przed granicą?
:wink:


Nie ma co się tym stresować. Nam każdorazowo zajmowało to dosłownie chwilę. Krótka kolejka, pokazanie przez szybę 3 paszportów (a raczej machnięcie nimi) i już po drugiej stronie. Raz nam zeszło dłużej w Neum wjeżdżając do dużej Cro - robili coś przy asfalcie i z minikamieniołomu przy samej drodze ładowali urobek na big ciężarówkę i trzeba było poczekać jak SPRZĘT pomanewrował i POWOLI ciężarówka odjechała - w plecy jakieś 15 min. Ale luz, przecież są wakacje :D

mervik napisał(a):...Grand bez fontanny , chyba piekara nie zapomniałaś o niej :wink:
..może być w środku mała jakaś stylowa lub duża na zewnątrz :D

niekonieczna taka , ale coś w tym stylu


Spoko, spoko – fontanna też jest w planie ale nie tu….
Ale skoro mervik nalegasz…. :roll:

Musimy się cofnąć do tego postu.
Pośrodku Świątyni Dumania znajduje się mała kamienna fontanna. Do jej budowy wykorzystano lokalny biało-szary kamień. Niecka fontanny jest wysoka na ok. 80 cm. Na środku niecki jest kolumna wysoka na ok. 1,5 metra. Ozdobiona płaskorzeźbami z motywami tutejszej roślinności. A w niecce fontanny pływają sobie małe zwierzątka, które prawie każdy zna z Sibenika, czyli oczywiście one. [sama posiadam dwa takie osobniki, ale zdecydowanie większe i starsze. Liczą już sobie 16 lat każdy]
Kolumna zwieńczona jest rzeźbą bogini Concordii, która w ręce trzyma gór obfitości, z którego wypływa siła życia: czysta krystaliczna woda, która spokojną kaskadą spływa do niecki. Kiedy wiatr lekko zawieje od morza delikatna mgiełka opada na stojące nieopodal ławki….
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15667
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.06.2013 17:49

Witam wszystkich :D
Czas mnie strasznie goni, jeszcze 21DDW, a JEGO nie widać.
Nie wiedziałam, że inwestowanie tyle czasu pochłania :D

agata26061 napisał(a):
piekara114 napisał(a):Spokojnie, dla Ciebie to wizyta w hotelu Pelegrin.... może już nawet dziś będziesz mogła zobaczyć wstępny katalog informacyjny :D

To w takim razie już na katalog nie mogę się doczekać :D


A teraz przedstawiam Państwu ofertę hotelu Pelegrin.
Hotel znajduje się lekko z boku całego kompleksu i wiodą do niego liczne schody – myślę, że więcej niż moje 231, ale nie liczyłam – jak ktoś będzie w tym roku w Pelegrin, proszę nich policzy i da mi znać. - zdjęcie ze strony
Obrazek

Piękny widok, ubocze, lekko niedostępny
Obrazek

– to idealne miejsce na romantyczny wyjazd, dlatego polecamy go dla nowożeńców, narzeczonych, zakochanych i osób w kwiecie wieku, którzy chcą poczuć się młodzi i zakochani jak X lat temu.
Tu będzie obowiązywał zakaz pobytu z dziećmi poniżej 15 lat – jak ma być super romantycznie to po co dzieci ciągnąć ze sobą? wiadomo, że w najważniejszej chwil albo się obudzi, albo będzie chciało pić, albo będzie rz….ło po lodach. I uprzedzam uwagi: lubię dzieci, sama mam, uwielbiam się bawić z takimi całkiem maluchami, ale wiadomo nie zawsze są pożądanym towarzystwem :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
ON...ONA(str.28)... i ONA (str.32) - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone