Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

OLT express - Kto utkwil w Zadarze?

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Agnji
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.08.2006
OLT express - Kto utkwil w Zadarze?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnji » 31.07.2012 08:28

Witajcie,

poniewaz OLT express odwolal wszystkie loty czarterowe podejrzewam ze jest pokazna grupka ktora utkwila w Zadarze..

Ja tez mialam leciec 04.08. do Poznania...

Szukam innych mozliwosci - mamy pociagi z mnostwem przesiadek, inne ALE DROZSZE polaczenia lotnicze.. jakies inne opcje?...
a_tomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 13.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_tomek » 31.07.2012 08:35

Wg mnie napisz szybciorem zapytanie w "Forumowy auto-stop" - jest szansa na powrót z kimś autem :wink:
Forumowicze wpisywali daty powrotu a czasem namiary na siebie, może się uda :)
lukas63
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas63 » 31.07.2012 09:18

jakies inne opcje?...


Autokarem
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 31.07.2012 09:37

Agnji, a jesteś pewna, że ten lot się nie odbędzie?

Jak to był czarter, to organizatorem był kto inny (ScandJet), a OLT był tylko wykonawcą lotu. Choć tutaj to jest trochę skomplikowane, bo i jeden, i drugi sprzedawał bilety na to połączenie.

Jak dziś nie wyleciały samoloty OLT, to biura podróży załatwiają na szybko samoloty zastępcze. Może ScandJet też coś zrobi?
aaaaa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aaaaa » 31.07.2012 09:38

raczej sie zastanówmy czy nie pozwać OLT ja mialam leciec 11 .08 cale szczescie mam jeszcze bezplatne anulowanie rezerwacji !!
Agnji
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnji » 31.07.2012 09:43

Adam Sz. - rezerwacja jest definitywnie odwolana...
Zrobilam ja przez internet, czyli jakakolwiek pomoc od biura podrozy odpada...

Szukam mozliwosci przez Eurolot, ale juz od godziny usiluje sie do nich dodzwonic a linia jest ciagle zajeta.

Coz.. Witaj Przygodo!!! :roll: :lol:
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 31.07.2012 10:43

Zadzwoncie 508760487 , jezdze na 2 busy wiec moze miejsce i termin się nam zgodzą i mogę Was zabrac :)
Agnji
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnji » 31.07.2012 10:47

oooo! :lol:
Ale... "Wzywany abonent jest poza zasiegiem sieci.." na wszelki wypadek podaje swoj numer 00385 1 345 10 16
Santomi
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Santomi » 31.07.2012 11:05

POLAND napisał(a):Zadzwoncie 508760487 , jezdze na 2 busy wiec moze miejsce i termin się nam zgodzą i mogę Was zabrac :)


Czy 2 miejsca o które pytałam w piątek dla osób z Zabrza są aktualne? bo niestety nie mogę się dodzwonić
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 31.07.2012 11:17

@Agnji

Przeczytaj to na głównej http://www.scandjet.pl:

w związku z bankructwem OLT Express Poland, wykonującej dla nas loty czarterowe do Zadaru informujemy:
- pasażerowie firmy Scandjet przebywający w Chorwacji będą mieli zapewniony powrót do Polski
- szukamy samolotu zastępczego do wykonywania kolejnych lotów
Będziemy informować na bieżąco poprzez stronę internetową. Prosimy o cierpliwość.


Ale ty byłaś klientką OLT? Czyli z tego wynikałoby, że bilety niesprzedane przez SnandJet sprzedawał OLT na swój własny rachunek? Ale samolot był/będzie tylko jeden ... Nie wiem ...
MSzulz
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 20.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MSzulz » 31.07.2012 11:26

znajoma ma do sprzedania, po cenie po jakiej był kupiony (plus opłata za zmianę nazwiska) jeden bilet na trasie Zadar Gdańsk na 11 sierpnia 2012r., gdyby ktoś był zainteresowany proszę o info
domingos
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 11.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) domingos » 31.07.2012 11:32

No chetnych nie powinno brakowac na ten bilet :D szczegolnie ze od 31 lipca loty zawieszone http://www.oltexpress.com/
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.07.2012 11:33

MSzulz napisał(a):znajoma ma do sprzedania, po cenie po jakiej był kupiony (plus opłata za zmianę nazwiska) jeden bilet na trasie Zadar Gdańsk na 11 sierpnia 2012r., gdyby ktoś był zainteresowany proszę o info
Bilet jakiego przewoźnika?
Karol099
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 628
Dołączył(a): 25.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol099 » 31.07.2012 11:34

Adam Sz. Sprawa wygląda tak, ScandJet czarterował samolot od OLT EXPRESS ale nie mogli go zapełnić do końca więc również bilety sprzedawało OLT - które robiło to taniej niż ScandJet - więc oosoby które kupiły bilety przez ScandJet są pod ich opieką, a osoby które kupiły przez OLT EXPRESS mają problem ... mimo ,że to ten sam samolot to Scand do klientów OLT nic nie mają - oni nie dostawali za nich kasy.


Scandjet.pl
Szanowni Państwo,
w związku z bankructwem OLT Express Poland, wykonującej dla nas loty czarterowe do Zadaru informujemy:
- pasażerowie firmy Scandjet przebywający w Chorwacji będą mieli zapewniony powrót do Polski
- szukamy samolotu zastępczego do wykonywania kolejnych lotów
Będziemy informować na bieżąco poprzez stronę internetową. Prosimy o cierpliwość.

a więc ludzie lecący tym samym samolotem byli albo klientami ScandJet albo OLT EXPRESS.

Ostatnie info
Scandjet.pl Postaramy się (w miarę możliwości) pomóc również pasażerom OLTExpress Poland znajdującym się w Chorwacji. Szczegóły wkrótce.


Jak widać oni do klientów OLT nic nie mają , a jedynie postarają się pomóc wrócić - pewnie i tak nie mają zapełnionego samolotu więc może sprzedadzą miejsca po np 200 zł.

Inna sprawa dla tych którzy dopiero mieli wylecieć a kupili bilety z OLT - wg mnie nie ma szans na wylot bez kupienia nowych biletów. Scand nie będzie dokładało do interesu, poza tym oni są tak samo ofiarą - będąc klientem OLT jak zwykli pasażerowie.[/b]
Karol099
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 628
Dołączył(a): 25.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol099 » 31.07.2012 11:40

Janusz Bajcer napisał(a):
MSzulz napisał(a):znajoma ma do sprzedania, po cenie po jakiej był kupiony (plus opłata za zmianę nazwiska) jeden bilet na trasie Zadar Gdańsk na 11 sierpnia 2012r., gdyby ktoś był zainteresowany proszę o info
Bilet jakiego przewoźnika?


EUROLOT na pewno
Następna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
OLT express - Kto utkwil w Zadarze?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone