Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

od Zadaru do Splitu -filmy HD-czerwiec 2010

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 20.06.2010 23:06

patryy w jaki sposób umocowałeś kamerkę w samochodzie? wygląda na bardzo stabilne.
patryy
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) patryy » 20.06.2010 23:22

kor_nick napisał(a):patryy w jaki sposób umocowałeś kamerkę w samochodzie? wygląda na bardzo stabilne.


mialem z tym spory problem nawet malutki luz i drgania obrazu uniemozliwiaja ogladanie filmu...dlatego kupilem mala kamerke ktora pasuje do uchwytu na telefon ,uchwyt musi byc dobrej jakosc na sztywnym wysiegniku,mocujesz tak aby czesc trzymajaca kamere lekko dociskala sie do deski rozdzielczej ,a potem miedzy uchwyt a deske wciszkasz jakas szmatke,w celu usztywnienia i amortyzowania .zestaw musisz dobrac do swojego auta[rozne deski rozdzielcze i katy nachylenia szyby.
powiem ci ze duzo sie nakombinowalem aby dojsc do optymalnego rozwiazania nie ingerujacego w samochod.
akurat nie mam zdjecia.ale postaram sie zrobic i wkleic za jakis czas
patryy
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) patryy » 21.06.2010 01:39

Centrum Rogoznicy widziane z samochodu...



ps.
jesli kogos meczy taka muzyka a nie byl w chorwacji to uprzedzam ze jakiekolwiek radio tam sobie ustawicie to raczej napewno uslyszycie cos w tym stylu :) przyzwyczajajcie sie..
radziu1974
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 18.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) radziu1974 » 21.06.2010 09:40

Pieknie.Tylko szkoda że wykasowałeś środek wyspy (akurat jedziemy troszkę dalej )
Raschey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raschey » 21.06.2010 09:55

Szczerze to sam myślałem nad tym Camelio P30 ale mam wątpliwości czy nie "klatkuje". Słyszałem też opinie że pikseloza jest widoczna na krawędziach obrazu. Na TV 42 tak sobie wygląda obraz z cyfrowej kamerki Sony na kasetki ale też kupować coś dla samego kupowania jest bez sensu.
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 21.06.2010 13:32

Może posiadasz jakiś filmik z miejscowości Bibinje, Sukosan oraz sam Zadar.
Chciałbym żeby znajomy zobaczył.

Pozdrawiam
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 21.06.2010 13:46

patryy napisał(a):
ps.
jesli kogos meczy taka muzyka a nie byl w chorwacji to uprzedzam ze jakiekolwiek radio tam sobie ustawicie to raczej napewno uslyszycie cos w tym stylu :) przyzwyczajajcie sie..


I dlatego do CRO zabieram zawsze ze 20 Gb mptrójek :lol:
patryy
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) patryy » 21.06.2010 20:37

Raschey napisał(a):Szczerze to sam myślałem nad tym Camelio P30 ale mam wątpliwości czy nie "klatkuje". Słyszałem też opinie że pikseloza jest widoczna na krawędziach obrazu. Na TV 42 tak sobie wygląda obraz z cyfrowej kamerki Sony na kasetki ale też kupować coś dla samego kupowania jest bez sensu.


nie klatkuje nie ma zadnej pikselozy..jedyny problem to autofocus ktory za dlugo ostrzy przy zoom'owaniu...za taka cene to nie ma sie co zastanawiac nad szczegolami ,to kamera kieszeniowa .tak jak pisalem mialem wczesniej jedna z najlepszych kamer HD jvc everio.a teraz mam ta i powiem ci ze ze przy dobrym swietle ,nie krecac zoomem i pomijajac widescreen.mialbys dylemat ktora kamera to bylo krecone...
ps pliki ktore tu wstawilem sa konwertowane i troszke klatkuja...obraz tez jest z za szyby samochodowej i nie jest czysty...
jak chcesz krecic wesela kup lepsza kamere..jak chcesz miec kamere w aucie i w kieszeni..lepszej nie raczej nie znajdziesz,przynajmniej w cenie 350zl

ps z zadaru cos tam mam

ps2 z rogoznicy mam dalszy ciag jazdy na gore..ale tam juz nic ciekawego nie ma poza drzewami i slepa uliczka :wink:
beatka43
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatka43 » 22.06.2010 13:27

a może ktoś ma zdjęcia zokolic śibenika i grebaśticy? :)
Raschey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raschey » 27.06.2010 23:59

No odpalałem ten Twój materiał w FHD na Tv 42 i klatkuje. Nie wiem jak jest w oryginale ale słusznie piszesz że za 350 zł to nawet. Pytanie do Ciebie kolego gdzie kupiłeś tą kamerę za 350 zł.
Coś kurczę to dziwne że telefon za 2 kzł takich filmów jeszcze nie kręci.
patryy
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) patryy » 28.06.2010 01:26

Raschey napisał(a):No odpalałem ten Twój materiał w FHD na Tv 42 i klatkuje. Nie wiem jak jest w oryginale ale słusznie piszesz że za 350 zł to nawet. Pytanie do Ciebie kolego gdzie kupiłeś tą kamerę za 350 zł.
Coś kurczę to dziwne że telefon za 2 kzł takich filmów jeszcze nie kręci.


przeciez napisalem ze ten film wyslany na youtuba nie jest orginalny tylko po konwersji na inny format.i dlatego klatkuje...z kamery nic mi nie klatkuje..a tez na takim telewizorze wyswietlam
telefon za 2k to nie kamera a kamera to nie aparat....a kamera za 350zl to nie kamera na 5k:)
ta toshiba to namiastka kamery,ale sprawdza sie w kreceniu ze "stabilnej" reki przy dobrym swietle kreci przyzwoitej jakosci obraz .[ja kupilem ja jako kamera do samochodu i tu mi sie sprawdza,ale jak myslisz o zakupie kamery uniwersalnej to wez lepsza...tu za dlugo dziala autofocus]
w necie masz pelno info na jej temat..cena jest z allegro,ale patrze teraz i sa sporo drozsze...nie wiem czemu..placilem dokladnie 369 za p30
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 06.07.2010 21:46

a ja zaopatrzyłem się w kieszonkową kamerkę sanyo. no zobaczymy co z niej będzie... na razie kombinuję jak by ją umocować w samochodzie.
patryy
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) patryy » 07.07.2010 01:22

kor_nick napisał(a):a ja zaopatrzyłem się w kieszonkową kamerkę sanyo. no zobaczymy co z niej będzie... na razie kombinuję jak by ją umocować w samochodzie.


znalazlem taka fotke,ja mialem tak zamontowane

Obrazek
numenius
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 30.05.2009
Witam.

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 07.07.2010 17:49

Pokazałeś Trogir, a masz może coś z Sevidu ?
W ubiegłym roku byliśmy w Marusici, teraz wybieramy się do Sevidu, nie znalazłem w sieci i na YouTube filmiku pokazującego tę wieś, albo choćby zdjęcia z plaży. Pozdrawiam i odliczam dni do wyjazdu. :lol:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 07.07.2010 18:05

Takich fimików kręconych podczas jazdy mam "hoho" i jeszcze trochę. Bardzo lubię takie obrazy w ruchu, są najciekawsze i najchętniej ogladane. Nagrywam je za każdym razem.

Są jednak kręcone z tzw. wolnej ręki. Najlepiej jak to zrobi współpasażer, jest wówczas bezpiecznie dla uczestników ruchu drogowego.

To rozwiązanie (umocowanie kamery) jest przez autora zastosowane chyba ze względu..... że jechał sam. ( jeżeli nie sam - nie ma sensu).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
od Zadaru do Splitu -filmy HD-czerwiec 2010 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone