Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Obiad, posiłek na trasie

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pazurek
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 22.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pazurek » 29.05.2017 10:06

viltob08 napisał(a):My zwykle zatrzymujemy się przy jakiejś stacji po drodze. Przy stacjach są takie motelo-restauracje, gdzie dodatkowo można skorzystać z prysznica czy toalety za free.
Zwykle to jest to :

https://www.google.pl/maps/place/Landze ... 13!6m1!1e1

Fajnie ale ceny bardzo wysokie.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 29.05.2017 11:33

Nie aż tak bardzo :-) za jakieś spagetti + kawa + zestawy dla dzieci zapłaciliśmy ok.20eu. Obok jest stacja Agip bodajże i można tam również coś zjeść. Tuż przed Grazem jest też taka miejscówka ale chyba grill coś tam.... ceny też raczej nie należą do najniższych, ale to koło autobany, więc niestety ciągną...
jeśli chodzi o mcd, to faktycznie raczej wcześnie zamykają.
Ten czynny do 1.00
https://www.google.pl/search?q=mcdonald ... :1,lf_ui:4


Ten jest czynny do 2.00
https://www.google.pl/search?q=mcdonald ... :1,lf_ui:4
Pit_krk
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 10.06.2017
Polecane miejsca na postój z dziećmi z placem zabaw,posiłek

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pit_krk » 10.06.2017 11:05

Cześć,

Macie jakieś polecane miejsca na postój z dziećmi. Takie żeby można było z watahą poszaleć na jakimś placu zapaw, chuśtawce czy zjeżdżalni? Ale róznowczesnie żeby było możliwe zjedzenie śniadania czy obiadu.

Interesują mie miejsca w Austri i Chorwacji bo planuje dwa postaje po drodze po około 30-60 minut.

Drugi raz w życiu jadę do Cro. Pierwszy raz jechalismy w 5 osób na Krk, trasa w nocy (start 20-21) - nigdy więcej rano prawie mdlałem ze zmęczenia, no ale dzien przed był też ciężki.

Tym razem ruszam po spaniu do Baska Voda- tzn pobudka koło 1:00, start 01:30-2:00, dzieci żona przetrzyma do bólu żeby nie spały. Liczę że będę koło 9:00 w okolicach Graz na śniadanie. Później koło 14:00 obiad w okolicach Zadaru lub Szybenika?

Szukałem an formu i nie znalazłem podobnego tematu. Przglądnąłem oczywicie watek z postojami i noclegami ale nie ma tam powyzszej informacji.

Z góry dzięki
Pozdrawiam
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 10.06.2017 18:07

Ja w dalszym ciągu szukam noclegu z odojakiem. Nie zaliczyć odojaka czy peki to jakby nie być na Bałkanach.
adkli
zbanowany
Posty: 19
Dołączył(a): 18.05.2017
Re: Polecane miejsca na postój z dziećmi z placem zabaw,posi

Nieprzeczytany postnapisał(a) adkli » 10.06.2017 19:29

Pit_krk napisał(a):Cześć,

Macie jakieś polecane miejsca na postój z dziećmi. Takie żeby można było z watahą poszaleć na jakimś placu zapaw, chuśtawce czy zjeżdżalni? Ale róznowczesnie żeby było możliwe zjedzenie śniadania czy obiadu.

Interesują mie miejsca w Austri i Chorwacji bo planuje dwa postaje po drodze po około 30-60 minut.

Drugi raz w życiu jadę do Cro. Pierwszy raz jechalismy w 5 osób na Krk, trasa w nocy (start 20-21) - nigdy więcej rano prawie mdlałem ze zmęczenia, no ale dzien przed był też ciężki.

Tym razem ruszam po spaniu do Baska Voda- tzn pobudka koło 1:00, start 01:30-2:00, dzieci żona przetrzyma do bólu żeby nie spały. Liczę że będę koło 9:00 w okolicach Graz na śniadanie. Później koło 14:00 obiad w okolicach Zadaru lub Szybenika?

Szukałem an formu i nie znalazłem podobnego tematu. Przglądnąłem oczywicie watek z postojami i noclegami ale nie ma tam powyzszej informacji.

Z góry dzięki
Pozdrawiam


Zajazd Albatros w Nowa Varos/Perusic niedaleko Gospicia.
Pit_krk
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 10.06.2017
Re: Polecane miejsca na postój z dziećmi z placem zabaw,posi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pit_krk » 12.06.2017 10:55

adkli napisał(a):
Pit_krk napisał(a):Cześć,

Macie jakieś polecane miejsca na postój z dziećmi. Takie żeby można było z watahą poszaleć na jakimś placu zapaw, chuśtawce czy zjeżdżalni? Ale róznowczesnie żeby było możliwe zjedzenie śniadania czy obiadu.

Interesują mie miejsca w Austri i Chorwacji bo planuje dwa postaje po drodze po około 30-60 minut.

Drugi raz w życiu jadę do Cro. Pierwszy raz jechalismy w 5 osób na Krk, trasa w nocy (start 20-21) - nigdy więcej rano prawie mdlałem ze zmęczenia, no ale dzien przed był też ciężki.

Tym razem ruszam po spaniu do Baska Voda- tzn pobudka koło 1:00, start 01:30-2:00, dzieci żona przetrzyma do bólu żeby nie spały. Liczę że będę koło 9:00 w okolicach Graz na śniadanie. Później koło 14:00 obiad w okolicach Zadaru lub Szybenika?

Szukałem an formu i nie znalazłem podobnego tematu. Przglądnąłem oczywicie watek z postojami i noclegami ale nie ma tam powyzszej informacji.

Z góry dzięki
Pozdrawiam


Zajazd Albatros w Nowa Varos/Perusic niedaleko Gospicia.


Dzięki -- biorę pod uwagę.

Gdyby ktoś szukał to tutaj stronka: wuwuwu kropka albatros-perusic kropka kom
Tutaj Adres: Varoš 22 Perušić, Lika-Senj County 53202 Chorwacja

Spisałem też dane:

Austria - kompleks sportowo wypoczynkowy , liczę że jest miejsce dla większej córy do wybiegania i mniejszą tez można gdzieś na trawce posadzić.:
wuwuwu kropka copacabana kropka at
Friedhofgasse 20, 8020 Graz

Słowenia - jest plac zabaw:
hatetepe gostilnasvarc kropka si
RADEHOVA 25, 2230 Lenart v Slov. goricah, Słowenia

Szukam dalej jeszcze czegoś w Cro bliżej Szybenika - ktoś coś sprawdzonego?

Z góry dzięki
Piotr
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Polecane miejsca na postój z dziećmi z placem zabaw,posi

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 12.06.2017 11:05

Pit_krk napisał(a):
adkli napisał(a):
Pit_krk napisał(a):Cześć,

Macie jakieś polecane miejsca na postój z dziećmi. Takie żeby można było z watahą poszaleć na jakimś placu zapaw, chuśtawce czy zjeżdżalni? Ale róznowczesnie żeby było możliwe zjedzenie śniadania czy obiadu.

Interesują mie miejsca w Austri i Chorwacji bo planuje dwa postaje po drodze po około 30-60 minut.

Drugi raz w życiu jadę do Cro. Pierwszy raz jechalismy w 5 osób na Krk, trasa w nocy (start 20-21) - nigdy więcej rano prawie mdlałem ze zmęczenia, no ale dzien przed był też ciężki.

Tym razem ruszam po spaniu do Baska Voda- tzn pobudka koło 1:00, start 01:30-2:00, dzieci żona przetrzyma do bólu żeby nie spały. Liczę że będę koło 9:00 w okolicach Graz na śniadanie. Później koło 14:00 obiad w okolicach Zadaru lub Szybenika?

Szukałem an formu i nie znalazłem podobnego tematu. Przglądnąłem oczywicie watek z postojami i noclegami ale nie ma tam powyzszej informacji.

Z góry dzięki
Pozdrawiam


Zajazd Albatros w Nowa Varos/Perusic niedaleko Gospicia.


Dzięki -- biorę pod uwagę.

Gdyby ktoś szukał to tutaj stronka: wuwuwu kropka albatros-perusic kropka kom
Tutaj Adres: Varoš 22 Perušić, Lika-Senj County 53202 Chorwacja

Spisałem też dane:

Austria - kompleks sportowo wypoczynkowy , liczę że jest miejsce dla większej córy do wybiegania i mniejszą tez można gdzieś na trawce posadzić.:
wuwuwu kropka copacabana kropka at
Friedhofgasse 20, 8020 Graz

Słowenia - jest plac zabaw:
hatetepe gostilnasvarc kropka si
RADEHOVA 25, 2230 Lenart v Slov. goricah, Słowenia

Szukam dalej jeszcze czegoś w Cro bliżej Szybenika - ktoś coś sprawdzonego?

Z góry dzięki
Piotr


Koło Szybenika zwykle zatrzymujemy się z dziećmi tutaj:
https://www.google.pl/maps/@43.8057472, ... 6656?hl=pl

można stąd przejechać na drugą stronę
https://www.google.pl/maps/@43.8069499, ... 6656?hl=pl

po obu stronach kanjpeczki, jakieś atrakcje dla dzieciorków ( po drugiej fajniejsze)
Wesoły Tomek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wesoły Tomek » 12.06.2017 13:55

Czy znacie jakiś godny polecenia calodobowy zajazd na Węgrzech gdzie można będzie coś smacznego przekąsić?
Na poprzedniej stronie tego tematu podbany został Berényi Fogadó, ale szukam jeszcze z jednego może gdzieś bliżej Polski.
krzyswerm
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 03.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzyswerm » 12.06.2017 21:46

Witam,
czy możecie podrzucić adres jakiejś dobrej ( i niezbyt drogiej) restauracji w Neum?
Dodatkowo czy w Neum jest jakiś większe Konzum lub inny supermarket, czy tylko ten w centrum przy głównej drodze?
ana89
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 29.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ana89 » 12.06.2017 22:01

Polecacie jakieś parkingi z placem zabaw niedaleko granicy Slo-HR gdzie można zjeść spokojnie śniadanie i rozprostować kości ? Planuję dłuższy postój.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 13.06.2017 08:21

krzyswerm napisał(a):Witam,
czy możecie podrzucić adres jakiejś dobrej ( i niezbyt drogiej) restauracji w Neum?
Dodatkowo czy w Neum jest jakiś większe Konzum lub inny supermarket, czy tylko ten w centrum przy głównej drodze?


Jeśli chodzi o knajpkę, to polecam tuż za Neum, za stacją paliwową, po prawej stronie jest kilka knajpek w takich trochę budkach :-), jedzenie smaczne i ceny ok.
Jeśli chodzi o market, to myślę, że ten jest przede wszystkim po drodze ;-) nie trzeba nigdzie zjeżdżać. Skorzystaj też z piekarni, bo takich burków jak tam, to niestety nie jedliśmy w Cro...
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 13.06.2017 14:02

krzyswerm napisał(a):Witam,
czy możecie podrzucić adres jakiejś dobrej ( i niezbyt drogiej) restauracji w Neum?
Dodatkowo czy w Neum jest jakiś większe Konzum lub inny supermarket, czy tylko ten w centrum przy głównej drodze?

Przypadkiem nie jedz przy głównej drodze w Neum,ceby z kosmosu a żarcie przypalone.
Pit_krk
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 10.06.2017
Re: Polecane miejsca na postój z dziećmi z placem zabaw,posi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pit_krk » 13.06.2017 14:57

viltob08 napisał(a):
Pit_krk napisał(a):
adkli napisał(a):
Pit_krk napisał(a):Cześć,

Macie jakieś polecane miejsca na postój z dziećmi. Takie żeby można było z watahą poszaleć na jakimś placu zapaw, chuśtawce czy zjeżdżalni? Ale róznowczesnie żeby było możliwe zjedzenie śniadania czy obiadu.

Interesują mie miejsca w Austri i Chorwacji bo planuje dwa postaje po drodze po około 30-60 minut.

Drugi raz w życiu jadę do Cro. Pierwszy raz jechalismy w 5 osób na Krk, trasa w nocy (start 20-21) - nigdy więcej rano prawie mdlałem ze zmęczenia, no ale dzien przed był też ciężki.

Tym razem ruszam po spaniu do Baska Voda- tzn pobudka koło 1:00, start 01:30-2:00, dzieci żona przetrzyma do bólu żeby nie spały. Liczę że będę koło 9:00 w okolicach Graz na śniadanie. Później koło 14:00 obiad w okolicach Zadaru lub Szybenika?

Szukałem an formu i nie znalazłem podobnego tematu. Przglądnąłem oczywicie watek z postojami i noclegami ale nie ma tam powyzszej informacji.

Z góry dzięki
Pozdrawiam


Zajazd Albatros w Nowa Varos/Perusic niedaleko Gospicia.


Dzięki -- biorę pod uwagę.

Gdyby ktoś szukał to tutaj stronka: wuwuwu kropka albatros-perusic kropka kom
Tutaj Adres: Varoš 22 Perušić, Lika-Senj County 53202 Chorwacja

Spisałem też dane:

Austria - kompleks sportowo wypoczynkowy , liczę że jest miejsce dla większej córy do wybiegania i mniejszą tez można gdzieś na trawce posadzić.:
wuwuwu kropka copacabana kropka at
Friedhofgasse 20, 8020 Graz

Słowenia - jest plac zabaw:
hatetepe gostilnasvarc kropka si
RADEHOVA 25, 2230 Lenart v Slov. goricah, Słowenia

Szukam dalej jeszcze czegoś w Cro bliżej Szybenika - ktoś coś sprawdzonego?

Z góry dzięki
Piotr


Koło Szybenika zwykle zatrzymujemy się z dziećmi tutaj:


można stąd przejechać na drugą stronę


po obu stronach kanjpeczki, jakieś atrakcje dla dzieciorków ( po drugiej fajniejsze)


Dzięki Krka Belveduer - jest widok, trawa, furmana == córa oszaleje
stronka: odmoriste-krka kropa com
A1, 22222, Lozovac, Chorwacja

Czekam na dodatkowe propozycje.

Niektórzy z was myślą, że o co gościowi chodzi dlaczego on tak szuka ... ja poprostu znam Swoje dzieci.Dla mojej 2-latki zupa (rosół, pomidorowa, jarzynowa) to podstawa żywieniowa. Mięsa praktycznie nie jada... no chyba, że dobrze zmielony sznycel lub rybka ale musi być filet.

Dlatego prosze o wyrozumialosć i dalsze propozycje - obiecuje, że miejsca, kóre odwiedzę udokumentuje, opis plus foto i film.

PS:linki musiałem usunąć ze względu na range
js305
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 05.06.2017
Gdzie dobrze zjeść w trasie w pobliżu granicy HUN-CRO?

Nieprzeczytany postnapisał(a) js305 » 13.06.2017 15:22

Cześć

Jedziemy do CRO po raz drugi (poprzednio 2014) ale tym razem chyba się zdecydujemy na wariant PL-SVK-HUN-CRO (ew. przesmyk słoweński). Jako że wyjeżdżamy w niedzielę rano (4-5) z Częstochowy (nocleg u rodziny) to pora obiadowa chyba nam wypadnie gdzieś na pograniczu HUN-SLO-CRO. Czy w tych okolicach ktoś może polecić konkretną knajpkę? Jak nie to po prostu będziemy musieli strzelać :wink:
Poprzednio jechałem CZ-A-SLO-CRO z noclegiem przy granicy CZ-A i obiad jedliśmy już gdzieś w CRO przy autostradzie (nie pamiętam jaka knajpka ale źle nie było). Teraz kusi mnie żeby spróbować kuchni madziarskiej, tak przy okazji co polecacie zamówić?

edit: byliśmy w Lenti - don quichote, wszystko ok
Ostatnio edytowano 01.07.2017 00:08 przez js305, łącznie edytowano 1 raz
adkli
zbanowany
Posty: 19
Dołączył(a): 18.05.2017
Re: Gdzie dobrze zjeść w trasie w pobliżu granicy HUN-CRO?

Nieprzeczytany postnapisał(a) adkli » 13.06.2017 20:37

js305 napisał(a):Cześć

Jedziemy do CRO po raz drugi (poprzednio 2014) ale tym razem chyba się zdecydujemy na wariant PL-SVK-HUN-CRO (ew. przesmyk słoweński). Jako że wyjeżdżamy w niedzielę rano (4-5) z Częstochowy (nocleg u rodziny) to pora obiadowa chyba nam wypadnie gdzieś na pograniczu HUN-SLO-CRO. Czy w tych okolicach ktoś może polecić konkretną knajpkę? Jak nie to po prostu będziemy musieli strzelać :wink:
Poprzednio jechałem CZ-A-SLO-CRO z noclegiem przy granicy CZ-A i obiad jedliśmy już gdzieś w CRO przy autostradzie (nie pamiętam jaka knajpka ale źle nie było). Teraz kusi mnie żeby spróbować kuchni madziarskiej, tak przy okazji co polecacie zamówić?


letenyepanzio.hu/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Obiad, posiłek na trasie - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone