Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nowy temat - naga chorwacja

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piotr z Torunia
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 01.03.2004
Nowy temat - naga chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr z Torunia » 07.12.2005 20:49

jak wiemy chorwacja to raj dla naturystow. Jesli ktos nie jezdzi na campy czy plaze FKK bo to nie jego klimaty to i tak pewnie ma zone ktora zdejmuje na plazy stanik bo nie lubi bialych paskow. Mysle, ze przydalby sie taki dzial w ktorym znajda sie informacje dla milosnikow wlanie takiej formy opalania. mam nadzieje, ze nikt nie poczuje sia taka propozycja zdegustowany. My dawno temu zanim przypadkiem nie zawedrowalismy w polsce na taka plaze nie wiedzilismy ile taka forma wypozynku daje radosci. najpierw rowy, pozniej dębki, chalupy, okolice miedzyzdroje, piaski i pozniej chorwacja ...........

:?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.12.2005 21:10

Tematów o nagości w Chorwacji na forum jest kilka-po co nowy :?:
np:
forum/viewtopic.php?t=1493&highlight=naturyzm
lub inne do wyszkania tu:
forum/search.php?mode=results
był też naturyzm dla jednych na wesoło , a dla innych na poważnie :wink:
forum/viewtopic.php?t=6414&highlight=naturyzm
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.12.2005 19:44

postow jes moze i sporo - zwlaszcza sezonowo przed wakacjami jednak proponowalem dodatkowy dzial gdzie kazdy zagladajacy bedzie wiedzial czego sie moze spodziewac

odnalazlem w koncu login i haslo z poprzedniej rejestracji
admin2
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 19.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) admin2 » 09.12.2005 20:44

Dział "plaże i Adriatyk" może spokojnie służyć osobom chcącym poczytać i popisać o naturyźmie. Nie widzę jadnak powodu wyobrębniania takiego osobnego działu, gdyż analogicznie obok musiałaby być "tekstylna Chorwacja" ;)

Miejsce obudwu sposobów na plażowanie jest własnie w tym dziale.

Pozdrawiam
Admin2
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 09.12.2005 23:53

admin2 napisał(a):Dział "plaże i Adriatyk" może spokojnie służyć osobom chcącym poczytać i popisać o naturyźmie. Nie widzę jadnak powodu wyobrębniania takiego osobnego działu, gdyż analogicznie obok musiałaby być "tekstylna Chorwacja" ;)

... a także Chorwacja Topless... ;)

PozdraV
J.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.12.2005 11:36

naga to naga obojetnie w jakim wariancie a w takim dziale "naga chorwacja" bylo by wszystko. admin wpakowal do "plaze i adriatyk" - ciekawe dlaczego nie do "kampingów"? bylem np. na ulice a to wlasnie camp FKK.

nie lepiej zebrac wszystko w jednym miejscu?

to jest propozycja o ktorej warto podyskutowac a nie sie nabijac ...

:roll:
admin2
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 19.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) admin2 » 10.12.2005 14:34

Mam propozyję do Piotra:

Jeśli jesteś osobą szczególnie zainteresowaną tymi kwestiami to może sprawiłoby Ci satysfakcję pozbieranie najważniejszych wiadomości na temat naturyzmu w Chorwacji ( tematów było sporo, jest z czego czerpać wiedzę) i umieszczenie tego w jednym opracowaniu tu na forum, wraz z opisami plaż, linkami, ciekawostkami i linkami do dyskusji.
Taki temat byłby jako przyklejony i z pewnością byłby widoczny niezależnie od działu w którym będzie.

Co Ty na to?

Pomogłoby to na pewno wielu osobom.

Admin2
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Nie

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 11.12.2005 14:44

nie mam ani czasu ani ochoty. jak bede mial cos do napisania w tej kwestii to z pewnoscia to uczynie a o porzadek na forum to powinien raczej admin dbac? moze napisze w kampingach, moze w plazach a moze ...

pozdro
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005
Re: Nie

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 11.12.2005 19:20

piotrulex napisał(a):nie mam ani czasu ani ochoty. jak bede mial cos do napisania w tej kwestii to z pewnoscia to uczynie a o porzadek na forum to powinien raczej admin dbac? moze napisze w kampingach, moze w plazach a moze ...

pozdro

Nie masz może jakiegoś swojego zdjęcia z plaży dla naturystów ewentualnie towarzyszki.Ciekawy jestem w co teraz się ubierają turyści naturyści ? :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Nie

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 11.12.2005 20:49

AndrzejJ. napisał(a):Nie masz może jakiegoś swojego zdjęcia z plaży dla naturystów ewentualnie towarzyszki.Ciekawy jestem w co teraz się ubierają turyści naturyści ? :wink:


wybacz ale tego nie skomentuje

ani to smieszne, ani inteligentne, ani w temacie :(
Kanada
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 27.11.2005
Re: Nie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kanada » 11.12.2005 21:03

piotrulex napisał(a):nie mam ani czasu ani ochoty. jak bede mial cos do napisania w tej kwestii to z pewnoscia to uczynie a o porzadek na forum to powinien raczej admin dbac? moze napisze w kampingach, moze w plazach a moze ...


To również nie było ani śmieszne ani inteligentne... :evil: :twisted:
ale w temacie... :wink:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005
Re: Nie

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 11.12.2005 21:22

piotrulex napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):Nie masz może jakiegoś swojego zdjęcia z plaży dla naturystów ewentualnie towarzyszki.Ciekawy jestem w co teraz się ubierają turyści naturyści ? :wink:


wybacz ale tego nie skomentuje

ani to smieszne, ani inteligentne, ani w temacie :(

jak wiemy chorwacja to raj dla naturystow. Jesli ktos nie jezdzi na campy czy plaze FKK bo to nie jego klimaty to i tak pewnie ma zone ktora zdejmuje na plazy stanik bo nie lubi bialych paskow. Mysle, ze przydalby sie taki dzial w ktorym znajda sie informacje dla milosnikow wlanie takiej formy opalania. mam nadzieje, ze nikt nie poczuje sia taka propozycja zdegustowany. My dawno temu zanim przypadkiem nie zawedrowalismy w polsce na taka plaze nie wiedzilismy ile taka forma wypozynku daje radosci. najpierw rowy, pozniej dębki, chalupy, okolice miedzyzdroje, piaski i pozniej chorwacja ...........

A mnie to daje duzo radości chodzić po rowach,dębkach czy różnych chałupach.Może się trafić między zdrojami jakaś ,ale to nic ,piaski też lubię te ruchome najbardziej .A takiej chorwacji to nie znam.
A w temacie jak rzucasz propozycję to to troche wiecej inwencji i chęci :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Nie

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.12.2005 20:15

Kanada napisał(a):
piotrulex napisał(a):nie mam ani czasu ani ochoty. jak bede mial cos do napisania w tej kwestii to z pewnoscia to uczynie a o porzadek na forum to powinien raczej admin dbac? moze napisze w kampingach, moze w plazach a moze ...


ale w temacie... :wink:


:lol:
darrou
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 01.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darrou » 23.12.2005 22:11

Moja żona stanik zdjeła, ale za moją (którąśtam) namową i to dopiero wtedy, kiedy zauważyła że nie będzie jedyną taką kobietą na plaży, i że co do innych plażowiczek ma się czym pochwalić :P
To był pierwszy raz. Potem już się tak nie krępowała. :lol:

Teraz namawiam Ją na camp dla naturystów :!: :!: :!:

Ale będzie ciężko, a w zasadzie nie ma o tym mowy, bo wakacje spędzamy z synem i prawdę mówiąc też czułbym się głupio. :oops:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.12.2005 21:24

darrou napisał(a):1. Moja żona stanik zdjeła, ale za moją (którąśtam) namową i to dopiero wtedy, kiedy zauważyła że nie będzie jedyną taką kobietą na plaży,

2. i że co do innych plażowiczek ma się czym pochwalić :P

3. To był pierwszy raz. Potem już się tak nie krępowała. :lol:

4. Teraz namawiam Ją na camp dla naturystów :!: :!: :!:

5. Ale będzie ciężko, a w zasadzie nie ma o tym mowy, bo

6. wakacje spędzamy z synem i prawdę mówiąc też czułbym się głupio. :oops:


1. nam tez latwo nie przyszlo ale na samotnych plazach za kepka wysokiej trawy sie przelamalismy - bylo warto zperspektywy czasu - poczatki byly na FKK w Rowach chyba w 1998 roku, moze 1999

2. a to wlasnie nie o to chodzi w naturyzmie - zle podejscie

3. to normalny odruch

4. tez sie zastanawialismy ale po prostu do chorwacji pojechalismy i chyba 3 czy 4 z naszych kampow to byl wlasnie FKK Ulika - bylo tak uroczo, ze juz rozpakowywalismy auto i rozbijalismy namiot na golaska

5. zawsze jest jakas szansa - trzeba byc optymista a to czego sie pragnie ma szanse sie spelnic

6. jesli tak to nie jestes naturysta i odpuść sobie

ZAWSZE MOŻNA SPRÓBOWAĆ

NA KAMPIE NIKT CI NIE KAZE SIE ROZEBRAC JAK NIE CHCESZ

NA BASENIE CZY PLAZY I OWSZEM - SA OSOBY Z OBSLUGI KTORE JEZDZA NA TAKICH PIERDZACYCH MALYCH MOTORKACH I GWIZDKIEM DYSCYPLINUJA UBRANYCH PLAZOWICZOW
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Nowy temat - naga chorwacja
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone