Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nowy temat - naga chorwacja

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 28.06.2007 20:44

kopaj napisał(a):piotrulex i inni
Rozważam pobyt w Ulice albo w Solaris. Może zachęcisz gdzie jechać. Dla mnie wazna jest lini brzegowa, raczej bez betonów. Może cos podpowiesz


solaris nie znam

Ulika jest na poziomie

plaza skalisto, kamienno, betonowa jak wiekszosc na Istrii ale dzieki emu jest czysta niczym nie zmacona woda

Ta Twoja ksywka, nie znamy sie z jakiegos innego forum a moze juz korespondowalismy na tym?
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 29.06.2007 08:53

z uwagi na podobną formę wypoczynku śledzę twoje wypowiedzi tutaj oraz na forum nns

Jakoś nie mogę się przekonać do "betonów" na Istrii dlatego jeszcze tam nie byłem. Chciałbym już zmienić miejsce i nie bardzo moge się zdecydować. Mam jeszcze czas do 7.07. Żona chce kolejny raz w to samo miejsce- wspaniałe ale myślę, że lepiej poznać coś nowego.
Już w kilku postach zachwalałeś Ulikę i polecasz ten kemping. Bardzo sobie cenię takie opinie " na żywo".
Jeżeli masz jakąś fotkę (nadajacą się do wysłania :) ) to może to by pomogło w wyborze.

Pozdrawiam
axelko
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) axelko » 29.06.2007 12:30

Pamiętam, moją pierwszą wizytę w Chorwacji w 2002r.
Przychodzę na plażę (zwykłą) i to co zobaczyłam lekko mnie zszkowało...
Rząd ręczników a na nich wylegiwały się gołe kobiety... i to wcale nie zgrabne i szczupłe ( ze względu na męża to i lepiej :lool: :devil: ). Na szczęście dolną część stroju miały tylko lekko zsuniętą, a nie całkowicie ściągniętą.
Podobno, kiedy je zobaczyłam miałam ciekawą minę 8) .
Teraz naturystki mi nie przeszkadzają. Nawet na zwykłych plażach.
Pozdrawiam :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.07.2007 12:45

kopaj napisał(a):z uwagi na podobną formę wypoczynku śledzę twoje wypowiedzi tutaj oraz na forum nns

Jeżeli masz jakąś fotkę (nadajacą się do wysłania :) ) to może to by pomogło w wyborze.

Pozdrawiam


to milo

fotek z campu mam niewiele a wszystkie jakie mam odpowiadaja takim jakie znajdziesz na stronie uliki - jest jakas w necie

daj maila to moze cos znajde
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.07.2007 12:49

axelko napisał(a):Pamiętam, moją pierwszą wizytę w Chorwacji w 2002r.
Przychodzę na plażę (zwykłą) i to co zobaczyłam lekko mnie zszkowało...
Rząd ręczników a na nich wylegiwały się gołe kobiety... i to wcale nie zgrabne i szczupłe ( ze względu na męża to i lepiej :lool: :devil: ). Na szczęście dolną część stroju miały tylko lekko zsuniętą, a nie całkowicie ściągniętą.
Podobno, kiedy je zobaczyłam miałam ciekawą minę 8) .
Teraz naturystki mi nie przeszkadzają. Nawet na zwykłych plażach.
Pozdrawiam :papa:


to w koncu gole czy jedynie toples? :wink:

Cytat:
"Na szczęście dolną część stroju miały tylko lekko zsuniętą, a nie całkowicie ściągniętą."

nie wiem jakie w tym szczescie?

ja tu nie widze szczescia czy nieszczescia - kazdy opala sie tak jak lubi i tak byc powinno

mi gacie przeszkadzja wiec na szczescie moge pojechac na takie plaze gdzie spokojnie molge je zdjac nie narazajac sie babci w berecie czy glowie rodziny zestresowanego, ze dzieci sie gorsza. swoja nagoscia staram sie nikogo nie stresowac wiec jezdzimy albo do cro a jak juz w Polsce to na plaze fkk i to nie w scislym ich centrum - potrafie zrozumiec ludzi ktorym na tekstylnych plazach nagosc moze przeszkadzac :))
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 03.07.2007 23:11

piotrulex

fotek z campu mam niewiele a wszystkie jakie mam odpowiadaja takim jakie znajdziesz na stronie uliki - jest jakas w necie


Niestety fotki ze strony Uliki mało niosą informacji o warunkach plażowania - na 10 zdjęć tylko jedno jest z widokiem na palżę ( i to w oddali,że nic nie widać), a pozostałe to albo mapka, albo jakiś rowerzysta, basen, sklep i toaleta, czyli to co dla mnie mniej istotne.
Dzieki za każdą informację

Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.07.2007 09:17

kopaj napisał(a):Niestety fotki ze strony Uliki mało niosą informacji o warunkach plażowania - na 10 zdjęć tylko jedno jest z widokiem na palżę ( i to w oddali,że nic nie widać), a pozostałe to albo mapka, albo jakiś rowerzysta, basen, sklep i toaleta, czyli to co dla mnie mniej istotne.
Dzieki za każdą informację

Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


zdjecia na maila poszly - widac troche plazy - innych nie znajde chyba ze ze wczesniejszych lat ale to bym musial poskanowac
Sim
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.07.2007
Naturystyczne plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sim » 08.07.2007 18:53

Hej!
Mam pytanie, czy wie ktoś czy w okolicach Zadaru i Sibenika są jakieś plaże dla naturystów, a jeśli tak to jak się do nich dostać?
Wiem, że na forum jest pełno różnych informacji na temat tego typu plaż, ale mnie interesuje konkretnie ten rejon i to "na lądzie".
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Naturystyczne plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.08.2007 22:07

Sim napisał(a):Hej!
Mam pytanie, czy wie ktoś czy w okolicach Zadaru i Sibenika są jakieś plaże dla naturystów, a jeśli tak to jak się do nich dostać?
Wiem, że na forum jest pełno różnych informacji na temat tego typu plaż, ale mnie interesuje konkretnie ten rejon i to "na lądzie".


szukajcie a znajdziecie - i to bardzo szybko
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Naturystyczne plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 15.06.2009 12:18

piotrulex napisał(a):
Sim napisał(a):Hej!
Mam pytanie, czy wie ktoś czy w okolicach Zadaru i Sibenika są jakieś plaże dla naturystów, a jeśli tak to jak się do nich dostać?
Wiem, że na forum jest pełno różnych informacji na temat tego typu plaż, ale mnie interesuje konkretnie ten rejon i to "na lądzie".


szukajcie a znajdziecie - i to bardzo szybko


jaki to czlowiek przemadrzaly :wink:

Teraz najpierw sam zakladam nowy temat a dopiero pozniej wnikliwiej szukam i co znajduje :oops:

w sumie to niewiele znajduje a przynajmniej nie odpowiedz na pytanie ale ...

PS. ten temat daaaaaaawno temu ja zalozylem choc nick inny i jak widac doczekalem sie nowego dzialu :P
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
Nowy temat - naga chorwacja - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone