Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

nocleg w Wilnie lub okolicy

Litwa była pierwszą republiką ZSRR, która ogłosiła niepodległość. Miało to miejsce 11 marca 1990 roku. Co ciekawe, Litwini odzyskanie niepodległości świętują także 16 lutego. Dominującą religią na Litwie jest chrześcijaństwo – prawie 80% populacji to katolicy. Językiem urzędowym na Litwie jest język litewski, który jest uważany za jeden z najstarszych na świecie.
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006
nocleg w Wilnie lub okolicy

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 19.04.2007 09:44

Planuję wybrać się na weekend majowy do Wilna (i okolice), czy ktoś ma z Was namiary na kwaterę (gdzieś do 50 - 60zł/ noc) w samym Wilnie ew. bliska okolica (np Troki)???
Dodam, że znalazłem trochę na internecie, ale okazuje się, że na "majówkę" wszystko pozajmowane... :(

PS chciałbym Was zapewnić, że moje plany "zlotowe" są aktualne, słyszałem, że niektórzy już się martwili, że będzie o jednego "kota" mniej na zlocie...nic z tego. BĘDĘ :!:
Ostatnio edytowano 19.04.2007 10:30 przez RobCRO, łącznie edytowano 1 raz
chesjowisz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 656
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) chesjowisz » 19.04.2007 10:09

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl napisz po polsku ,może coś znajdą :wink:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 19.04.2007 10:23

Trochę niestety drożej niż piszesz :( , ale.....

http://www.apartment-vilnius.com/default.php

A tu bylem w sierpniu 2006:

http://www.wilno.pl/miasto/index.php?id=noclegi01
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 19.04.2007 10:25

Jak byliśmy 1 1/2 roku temu w Wilnie to miejscowi Polacy "zaczepiali" i proponowali noclegi. :D
Ale to chyba ostateczność.
Midunia
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 14.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midunia » 19.04.2007 11:14

Mam namiary na polskiego przewodnika po Wilnie. Wiem , że pomaga tez w znalezieniu noclegu , niezwykle sympatyczna pani. Jeśli jesteś zainteresowany napisz na maila to podam namiary. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mariush_foto
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 09.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariush_foto » 19.04.2007 12:00

Ja spałem tutaj http://zbyszek.spanie.pl/
Znakomite miejsce, w centrum starówki, 10 minut spacerkiem od Złotej Bramy. Wysoki standard kwatery, kamienica - bezpiecznie, wejście na podwórko (gdzie parkujesz za darmo samochód) zamykane bramą. Właściciel (młody facet) świetnie zna polski.

Powrót do Litwa - Lietuva



cron
nocleg w Wilnie lub okolicy
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone