Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nie zapomnieć przy pakowaniu - lista wyposażenia

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004
Nie zapomnieć przy pakowaniu - lista wyposażenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 23.07.2004 18:08

Akurat pakuję się przed jutrzejszym wyjazdem. Przypomniałem sobie, że od wielu lat wykorzystuję do tego listę, którą drukuję i wykreślam z niej poszczególne pozycje zanosząc je do samochodu. Na każdy wyjazd coś tam jeszcze modyfikuję a czasem coś z pełną świadomością zostawiam. Aktualnie liczy ponad 130 pozycji w wariancie wyjazdu pod namiot do klimatu ciepłego. Na pewno ułatwia pakowanie. Jeżeli ktoś jest chętny proszę o wystawienie dzisiaj lub jutro adresu. Ostatni raz wejdę na forum jutro do 16-tej.

Józek
AndAn
Odkrywca
Posty: 106
Dołączył(a): 26.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndAn » 23.07.2004 18:19

JoeF napisał(a): pakuję .... ponad 130 pozycji



O raju !!! ........ Tirem jedziesz :-)

Gdybym miał dojść do takiej liczby musiałbym chyba doliczyć pojedyńczo papierosy jakie zabieram :-)

AndAn
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 23.07.2004 18:20

JoeF napisał(a):Akurat pakuję się przed jutrzejszym wyjazdem. Przypomniałem sobie, że od wielu lat wykorzystuję do tego listę, którą drukuję i wykreślam z niej poszczególne pozycje zanosząc je do samochodu. Na każdy wyjazd coś tam jeszcze modyfikuję a czasem coś z pełną świadomością zostawiam. Aktualnie liczy ponad 130 pozycji w wariancie wyjazdu pod namiot do klimatu ciepłego. Na pewno ułatwia pakowanie. Jeżeli ktoś jest chętny proszę o wystawienie dzisiaj lub jutro adresu. Ostatni raz wejdę na forum jutro do 16-tej.

Józek

Taka lista do dobry pomysł w czasie przedwyjazdowej gorączki , też to praktykuję . Polecam wszystkim , wprowadza spokój i porządek .
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 23.07.2004 18:31

JoeF napisał(a):Aktualnie liczy ponad 130 pozycji w wariancie wyjazdu pod namiot do klimatu ciepłego. Na pewno ułatwia pakowanie. Jeżeli ktoś jest chętny proszę o wystawienie dzisiaj lub jutro adresu.


Ja, ja proszę! Porównam ją za swoją! Pisz: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

PozdraV! Ja za niecały tydzień... :lol:
J.
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 23.07.2004 18:36

AndAn napisał(a):O raju !!! ........ Tirem jedziesz :-)
Gdybym miał dojść do takiej liczby musiałbym chyba doliczyć pojedyńczo papierosy jakie zabieram :-)
AndAn

Prawie zgadłeś :) ja nie palę ale na liście mam zapałki do butli z gazem, zapalniczkę też, obcinaczki do paznokci,...., wymienione dokumenty do wielokrotnego sprawdzania, podpaski, o.b. ... :) wiele pozycji jest nawet w tym samym wierszu (więc zajmują jedną pozycję z L.p.) ale przy pakowaniu nie obciążam już sobie pamięci i po wyruszeniu nie mam tego wrażenia, że o czymś zapomniałem.
Nigdy, niczego nie zapominam w tak poważną trasę. A jak zapomnę to dokupuję jeżeli jest to konieczne... :)
Olenkaaa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olenkaaa » 24.07.2004 10:04

:-)
wybieram sie pod namiot w okolice Splitu...tez mam liste:D ale mw celu porownania poprosze o ta dlugasna:D
pozdrawiam
Olenkaaa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olenkaaa » 24.07.2004 10:05

ehm...no ta zapomnialam o adresie :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 24.07.2004 14:30

Od Jacunia dostałem zwrotnie kilka dodatkowych pozycji do listy. Te, które właściwie miałem spakowane ale nie zapisane dodałem do listy. Wziąłem zapasowe kluczyki od samochodu, chociaż u mnie "chyba" nie da się ich zatrzasnąć w środku. Ale ważne jest żeby mieć je przy sobie a nie w bagażniku...
Myślę, że w przyszłości mogłoby powstać coś większego jako lista do pobrania ze strony www (przy czym ja nie umiem tego zrobić). Teraz nie będzie mnie przez 18 dni ale jeżeli komuś zależałoby na takiej liście to mam nadzieję, że będzie mógł otrzymać ją od kogoś kto ją wcześniej dostał lub ma inną własną.

Ja już jestem spakowany. W samochodzie czeka jeszcze pusta lodówka z zasilaniem 12V i pusta, duża torba termiczna na wkłady mrożące. To będzie wypełnione tuż przed wyjazdem - już za 2,5 godziny :D
Mam na dachu pełny box i samochód kombi więc w tej chwili bagażnik jest wypełniony jeszcze poniżej poziomu oparć tylnych ale tuż po tej torbie termicznej wkładamy jeszcze 4 torby z ubraniami (każda dla jednej osoby) wypełnione w sumie w 2/3 pojemności ale i tak wyjdziemy z bagażami trochę powyżej rolety.

Pozdrawiam i żegnam
Józek :papa:
krzysiekrz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekrz » 24.07.2004 19:47

Jadę za miesiąc, więc też poproszę listę. Co prawda jadę do apatramentu, ale następny wyjazd będzie pod namiot. Domyślam się, że JoeF już jedzie (eh, fajnie mu!!), ale może ktoś inny mi podeśle. Bardzo proszę: krzadkowski(at)gazeta.pl.
heniek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 12.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) heniek » 25.07.2004 10:39

Już 25, takze JoeF pewnie w drodze, ale mam nadzieje ze ktos kto już dostal te liste mogłby mi ja przeslac: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl , chetnie obejrzę te 130 pozycji :)
arten
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 08.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) arten » 25.07.2004 15:18

Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 25.07.2004 17:18

No niech tam - zebrałem się w sobie, przepisałem i opublikowałem w internecie. :oops: Proszę bardzo:
http://pilak.republika.pl/podnamiot.htm

PozdraV
J.
Biban
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 27.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biban » 28.07.2004 11:40

Dzięki Jacunio.
Jade do Cro pierwszy raz, też pod namiot (co prawda z Eurocampem), ale lista jest super.
sylwusik2
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 25.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwusik2 » 01.08.2004 16:45

Witam
Czy któryś z forumowiczów posiadający już taką listę mógłby mi ją podesłać na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam
Sylwusik2
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 01.08.2004 18:37

Zobaczyłem listę ......... już Wam współczuję. jednak o wiele lepiej jest nie na camp. Ja nigdy czegos podobnego nie robiłem, pare ciuchów, dokumenty, forsa, 1 konserwa i ............. wio.
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie zapomnieć przy pakowaniu - lista wyposażenia
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone