Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nie zapomnieć przy pakowaniu - lista wyposażenia

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BaWa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 17.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) BaWa » 13.06.2005 22:07

No to jak z tą listą w tym roku? Jest już ostatnia poprawka ;-) Mogę bardzo poprosić JoeF na emilka ( adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl )
Ania32
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania32 » 21.06.2005 13:29

czesc!
Mam wielka prosbe ,czy ja równiez mogłabym otrzymac taka liste , aby dobrze sie spakowac,dodam ze wyjerzdzam pod namiot 1 raz w zyciu z synkiem który ma 7 lat.Dziekuje za wyrozumiałosc.
pozdrawiam :D
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 21.06.2005 14:01

No i ja też poproszę (taką wersję co to można byłoby edytować hej)
Z góry dzięki.
wbana(at)tlen.pl
PZDR
F
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 21.06.2005 14:57

Czy chodzi o TĘ listę? http://pilak.republika.pl/podnamiot.htm
Właśnie dopisałem do niej kamizelkę odblaskową na Austrię... :)

PozdraV
J.
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 21.06.2005 15:13

jedną z pozycji jest "siatka do łapania ośmiornic" - czy da się w Cro łapać ośmiornice???? I co z nią potem zrobić???? Na grilla...????
Ps pytam serio
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 21.06.2005 15:17

Lista jest super - jeżdżę na kwaterki a nie pod namiot a też wydrukowałam i korzystam!
Dzięki Jacunio!

Pozdrawiam,
Aśka

PS. Ja tylko tak nieśmiało - bo jestem wzrokowcem - CHusteczki (w dwóch miejscach) pliiizzz - bez żadnej złośliwości, tylko prośba
dżygit
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 12.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dżygit » 21.06.2005 16:55

ja też poproszę o taką listę
mój adres e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
(pomiędzy trampki a w znajduje się taki znak jak _ )!!
z góry dziękuję
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 21.06.2005 22:05

asikx napisał(a):PS. Ja tylko tak nieśmiało - bo jestem wzrokowcem - CHusteczki (w dwóch miejscach) pliiizzz - bez żadnej złośliwości, tylko prośba

O Jezu!!! Już poprawiam!!!!
Na swoje marne usprawiedliwienie dodam, że ta lista została poskładana z kilku innych, nadesłanych przez Koleżeństwo. Niemniej jestem za tę stronę odpowiedzialny i biję się w piersi!!!

PozdraV
J.

P.S. Chyba nie będę mógł spać ze wstydu... :(
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 21.06.2005 22:13

A ile tych środków antykoncepcyjnych trzeba zabrać? :oops:
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 21.06.2005 22:16

Tomek O. napisał(a):jedną z pozycji jest "siatka do łapania ośmiornic" - czy da się w Cro łapać ośmiornice???? I co z nią potem zrobić???? Na grilla...????
Ps pytam serio

Odpowiadam serio. Tu: http://www.cro2004.prv.pl/ jest mój album z zeszłego roku. Na dwóch zdjęciach znajdziesz moją pierwszą tego lata złapaną ośmiornicę - nie ostatnią i nie największą! :lol:
Oczywiście o smażeniu nie ma mowy, wracają do morza nienaruszone, chociaż już kilka razy proponowano mi kasę za tego stwora.
A chodzi tu oczywiście o emocje w czasie łapania - najpierw trzeba ośmiornicę namierzyć, co nie jest łatwe - jak zapewne wiesz zmieniają kolor w zależności od otoczenia, a potem dogonić i złapać, do siatki właśnie, co jest chyba jeszcze trudniejsze. W trakcie ucieczki są bardzo szybkie, błyskawicznie zagrzebują się pomiędzy kamienie, no i wypuszczają chmury atramentu dla zmylenia przeciwnika.
Rzecz jasna maska z rurką i płetwy są niezbędne.

PozdraV
J.
Ostatnio edytowano 21.06.2005 22:24 przez Jacunio, łącznie edytowano 1 raz
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 21.06.2005 22:17

platon napisał(a):A ile tych środków antykoncepcyjnych trzeba zabrać? :oops:

Na maksa, platon, na maksa!!! :D :D :D
BaWa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 17.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) BaWa » 21.06.2005 22:19

platon napisał(a):A ile tych środków antykoncepcyjnych trzeba zabrać? :oops:


Ja uważam,że dość sporo i to róznego rodzaju ;-) By zgodnie z zasadą " Myjcie się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny" być przygotowanym ;-). Licho nie śpi ! :twisted:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 21.06.2005 22:22

BaWa napisał(a):
platon napisał(a):A ile tych środków antykoncepcyjnych trzeba zabrać? :oops:


Ja uważam,że dość sporo i to róznego rodzaju ;-) By zgodnie z zasadą " Myjcie się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny" być przygotowanym ;-). Licho nie śpi ! :twisted:

Jakiego rodzaju te środki mają być?Jak nie śpię nikt na mnie nie mówił ,ze jestem Licho. :wink:
BaWa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 17.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) BaWa » 21.06.2005 22:24

platon napisał(a):
BaWa napisał(a):
platon napisał(a):A ile tych środków antykoncepcyjnych trzeba zabrać? :oops:


Ja uważam,że dość sporo i to róznego rodzaju ;-) By zgodnie z zasadą " Myjcie się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny" być przygotowanym ;-). Licho nie śpi ! :twisted:

Jakiego rodzaju te środki mają być?Jak nie śpię nikt na mnie nie mówił ,ze jestem Licho. :wink:


To może Volumen jakąś ankiete na ten temat przygotuje. Ja nie chce nic narzucać. Dajmy wszystkim prawo głosu ;-)
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 21.06.2005 22:25

Jacunio napisał(a):
platon napisał(a):A ile tych środków antykoncepcyjnych trzeba zabrać? :oops:

Na maksa, platon, na maksa!!! :D :D :D

Na maksa.A zakupy gdzie ,a wycieczki,a na lody :oops: ,,a plaża,a plywanie.Jacunio sił nie starcza :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie zapomnieć przy pakowaniu - lista wyposażenia - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone