Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2011

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13785
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 31.07.2012 14:55

Kocie Bury :)
Wróciłem niedawno z Brać i jeszcze inaczej spojrzałem na Twoją relację.

Naprawdę zrobiłeś mega fajne zdjęcia!

pozdro
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 31.07.2012 15:08

tony montana napisał(a):Kocie Bury :)
Wróciłem niedawno z Brać i jeszcze inaczej spojrzałem na Twoją relację.

Naprawdę zrobiłeś mega fajne zdjęcia!

pozdro

bardzo dzięki ;) Jestem ciekaw, jak Twoim zdaniem wygląda porównanie Postiry i Splitskiej. Ale o to zapytam Cie w Twojej relacji.
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 31.07.2012 16:41

Zdjęcia fajne, dużo istotnych informacji co do wyspy. 8)
Etosote
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 14.10.2012
Re: Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Etosote » 10.11.2012 17:34

Witaj, fajna relacja i zdjecia, zwlaszcza nocne obledne. Jesli to nie problem to napisz prosze jakim aparatem robiles te nocne sesje, czy uzywales filtrow? Bede wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam.
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010
Re: Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 11.11.2012 00:28

Etosote napisał(a):Witaj, fajna relacja i zdjecia, zwlaszcza nocne obledne. Jesli to nie problem to napisz prosze jakim aparatem robiles te nocne sesje, czy uzywales filtrow? Bede wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam.


Bardzo mi miło, że zdjęcia się podobają :) Co do aparatu, to nie był to jakiś super wypas, Canon EOS D30 ze standardowym zoomem (nie chciało mi się kombinować z innymi obiektywami). Filtra nie było żadnego, był ino statyw.

Swoją drogą post w tym wątku t dla mnie zaskoczenie, że też ktoś to jeszcze przegląda :)
andrzejk1975
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1331
Dołączył(a): 07.03.2012
Re: Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejk1975 » 12.11.2012 21:46

i do nowa zaczynamy planowanie Chorwacji :)
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 30.01.2013 17:31

kotbury napisał(a):Swoją drogą post w tym wątku t dla mnie zaskoczenie, że też ktoś to jeszcze przegląda :)

I to nie jeden przegląda ;)
Dzięki za relację i przydane informacje!
Użytkownik usunięty
Re: Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.02.2013 20:42

marcin_es napisał(a):
kotbury napisał(a):Swoją drogą post w tym wątku t dla mnie zaskoczenie, że też ktoś to jeszcze przegląda :)

I to nie jeden przegląda ;)
Dzięki za relację i przydane informacje!


No właśnie Nie jeden ...
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010
Re: Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 08.02.2013 19:01

Jeszcze ktoś czyta tę relację??? jestem pod wrażeniem ;)

oczywiście pod wrażeniem wnikliwości forumowiczów w planowaniu wakacji :)
Pozdrawiam wszystkich BRACIAKÓW :)
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 03.04.2013 09:01

Mam pytanie odnośnie kwater, czy na koniec czerwca a początek lipca można pojechać na Brać w ciemno???
Jedziemy trzy osobową rodzinką plus pies .Czytam i oglądam Wasze wspaniałe opowieści wakacyjne i dzięki temu w tym roku właśnie ta wyspa jest celem moich westchnień ,a dokładnie Sutivan. W necie kwatery na ten czas dość drogawe 50, 60 euro za pokój (a może to standard i z cenami się nie dyskutuje). Może na miejscu coś taniej się znajdzie. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i podpowiedzi , po powrocie odwdzięczę się relacją z podróży. Ania
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010
Re: Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 03.04.2013 10:28

Hej,
moim zdaniem "ne ma problema", ZAWSZE coś znajdziesz, jedynie pies może, ale nie musi być kłopotem. Szczyt sezonu w Chorwacji jest w sierpniu, bo wówczas Włosi mają swoje wakacje i robi się ciaśniej, a także właściciele kwater są mniej skłonni do negocjacji cen.
Moja bardzo luźna sugestia - nie nastawiaj się tylko na Sutivan, jeśli nie znajdziecie ciekawych kwater tam, to można poszukać w Splitskiej, Povlji lub Sumartinie (prom z Makarskiej).
Od czasu, gdy jakiś oszust z Ustki chciał mi sprzedać schowek na miotły jako pokój, zawsze jadę w ciemno. Nigdy nie było problemów z kwaterami.
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 03.04.2013 10:34

hej ,
dzięki za odzew . Właśnie ze względu na psa mam obawy bo mały nie jest (golden retriever) .Ale zobaczymy, jak nic nie wyszperam to chyba w ciemno pojedziemy..Pozdrawiam.... na Braci będziemy od 29 czerwca . Nie nastawiam się na Sutivan ,bo po przeczytaniu prawie wszystkich relacji każde miasteczko ma swój urok .
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010
Re: Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 03.04.2013 10:59

anusiek napisał(a):(...) Nie nastawiam się na Sutivan ,bo po przeczytaniu prawie wszystkich relacji każde miasteczko ma swój urok .


AMEN.
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012
Re: Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 03.04.2013 11:33

Przeczytałem, obejrzałem zdjęcia - podsumowując - świetna relacja. Jak napisała wcześniej Maslinka - dobrze, że ktoś zamieszcza relacje "wiosną" - łatwiej doczekać do wakacji.
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję udanych wakacji.
- Wojtek
Użytkownik usunięty
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.04.2013 08:43

kotbury napisał(a):Splitska jeszcze raz

Jak na taką maleńką mieścinę jest sporo różnistych knajpeczek. Nasze dzieci były już na tyle duże, że mogły sobie same kupować to i owo, więc każde z "młodziaków" dostawało kilka kun i potem kupowali sobie lody lub inne używki, najczęściej w Vali, w porcie. Bardzo byli z tego zadowoleni, bo kupowali sami, za zagraniczne pieniądze, sprzedawca człowiek zagraniczny, sami rozumiecie - wielki świat :)


Obrazek........


Sorry że znowu odświeżam temat ale nie daje mi to spokoju i musze zapytać. Na jakich ustawieniach aparatu można zrobić takie zdięcia???? Bede w Splitskiej za dwa miesiace i nie wyjade z wyspy dopóki takich nie zrobię. Są REWELACYJNE!!!! (dotyczy to wszystkich nocnych zdięć)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2011 - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone