Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasze wojaże do Chorwacji i nie tylko

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 02.02.2009 12:46

Mnie też się bardzo podoba :D
Piękne zdjęcia oglądane przy odpowiedziej muzyce, super :D
... jaka szkoda, że do wakacji jeszcze tak daleko...
cerlicht
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 01.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cerlicht » 02.02.2009 13:06

Witam .Ładne zdjęcia , mam dużo podobnych z tych samych miejsc. Pozdrowienia. :D
dorasoft
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 05.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorasoft » 02.02.2009 22:39

Ja tez oglądając zdjecia z Cro, ciagle patrzę czy tam byłem i czy mam podobne zdjęcia. Wielu użytkowników forum już wspominało o tym, i niestety trudno być odkrywczym, ale człowiek cały czas próbuje zrobic to jedno zdjęcie inne niż wszyscy.
RobZel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobZel » 02.02.2009 23:02

I ja też zapisuję się do fan klubu Twojej strony: zdjęcia suuuper z piękną nastrojowa muzyką.

Aaaaaaaaaach patrzę i czuję jakbym dopiero wrócił :)


PS. Panie Januszu i ja poproszę o tę muzę (robert.zelinskiMALPAedu.oeiizk.waw.pl)

PS. A co to za maszyna zebrała taaaaakie fotki, chę? :lol:
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 02.02.2009 23:21

:) Ako odem prijatelii :)) Cudowna:) prezentacja:)
dorasoft
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 05.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorasoft » 03.02.2009 10:06

RobZel napisał(a):PS. A co to za maszyna zebrała taaaaakie fotki, chę? :lol:


Jako, że rózne ekipy jeździły i każda miała aparat (jak ja to określam aparat dla "idiotów", włącz zrób zdjęcie i wyłącz), zdjęcia były robione aparatami Fuji,Canon,Sanyo,Samsung i Panasonic.

pozdrawiam
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 03.02.2009 12:05

dorasoft napisał(a):Ja tez oglądając zdjecia z Cro, ciagle patrzę czy tam byłem i czy mam podobne zdjęcia. Wielu użytkowników forum już wspominało o tym, i niestety trudno być odkrywczym, ale człowiek cały czas próbuje zrobic to jedno zdjęcie inne niż wszyscy.



No właśnie po to oglądnęłam Twoją galerię.
Czy będą podobne miejsca, podobne ujęcia i były. Bardzo dokładnie przyglądnęłam się tym ze zdobywania sv Ilji. Wybraliście szlak z Orebica a myśmy objeżdżając możliwe drogi w Orebicu zdecydowali się na łatwiejszą do znalezienia.

kulka53 napisał(a):Próbowałem jeszcze znaleźć drogę prowadzącą z Ruskovici, ale jakoś nie trafiłem :( , zatem jedziemy pod klasztor.


Koło zniszczonego schroniska łączą się już w jeden szlak na szczyt. A tam na drugim końcu ostro opadającego szczytu w kierunku Orebica pod koniec września wciąż powiewała ta sama chorwacka flaga. Tych widoków na Korczulę i na mocno nachylony stok sv. Ilii podczas podchodzenia zazdroszczę.

Pozdr
Lidia
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2421
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 03.02.2009 12:44

Witam.
Panie Januszu czy ja też mogę prosoć o tą muzę na e-mail
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzięki :D :D :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107727
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.02.2009 13:39

Ancia, poszły dwie paczki, ale jedna się wróciła, bo Twoja skrzynka przepełniona.
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2421
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 03.02.2009 14:12

Już zrobiony porządek :lol: :lol: :lol:
Dzięki!!! :papa:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 03.02.2009 22:22

Galeryjki plus muzyczka - pierwsza klasa :D :D :D
dorasoft
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 05.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorasoft » 04.02.2009 00:49

Panie Januszu jedna z piosenek w podkładzie muzycznym jest dzięki Panu. W którymś poście zamieścił Pan ją i od tej pory jestem nią zauroczony, nawet gdy dzwoni moja komórka to go słyszę. Chodzi o utwór Berekini - Dižen Sidro

pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107727
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.02.2009 01:39

Właśnie odsłuchałem do końca piosenki w albumie , jest ich więcej jak cztery :oops:
ale wszystkie mam :lol:

Laku noc
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14811
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.02.2009 02:09

Dorasoft, świetne zdjęcia :!: Tak sobie oglądam fotki ze znanych miejsc, słucham chorwackiej muzyki i czuję się prawie jakbym tam była... :D
Dzięki za te wspaniałe wrażenia estetyczne :)
dorasoft
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 05.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorasoft » 04.02.2009 08:21

Cieszę się bardzo, że się podoba. W te ponure zimowe dni ta muzyczka rozgrzewa serce i dusze i pozwala spokojnie czekać na kolejne spotkanie w Cro.

pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Nasze wojaże do Chorwacji i nie tylko - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone