Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiocik plażowy...???

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.07.2011 09:00

fleischman napisał(a):Brawo Rysio! Świetny patent.
A teraz ani się obejrzysz jak runą zamówienia :)
Pozdrav!


Będę musiał gdzieś rurek nakupić bo na moim złomowisku to tak najwyżej na 5 sztuk materiału zostało :wink:
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 12.07.2011 16:41

Rysio napisał(a):
fleischman napisał(a):Brawo Rysio! Świetny patent.
A teraz ani się obejrzysz jak runą zamówienia :)
Pozdrav!


Będę musiał gdzieś rurek nakupić bo na moim złomowisku to tak najwyżej na 5 sztuk materiału zostało :wink:

Witam,widze ze Rysio kolega z tej samej profesji.Na moim zlomie jest duzo materialu.Zrobilem sobie troszke inna,proba za 10 dni. :wink:
mamabea2007
Croentuzjasta
Posty: 419
Dołączył(a): 05.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamabea2007 » 12.07.2011 17:21

Rysio napisał(a):No więc bierzemy rurkijem, mniej więcej taką z jaką chodzą chłopaki na mecze (musi wleć do środka rurka z parasolki) i ucinamy na wzór igły lekarskiej. Z boku dospawywuwyjemy drugą rurkijem, może być cieńsza bo po tej kamolami ciupać nie będziemy (chyba że się nie uda trafić) i w zależności od wrażliwości estetycznej malujemy choć to większego znaczenia nie ma, bo po paru wbiciach po naszych ślicznych malunkach śladu nie będzie. Stara gdzieś mi się podziała więc zrobiłem ze złomu nową na potrzeby niniejszej prezentacji (15 min).

Jak się ktoś obawia, że mu wywieje z tej wbitej rurki parasol można przewiercić rurkę razem z rurką z parasola i włożyć zawleczkę.


Dzięki Rysio za instrukcjem :wink: zmajstrowania sobie uchwytu do parasola. Zatem już wiem co będzie robił mój szanowny mąż po powrocie z pracy :D

EOT
Betsy
Croentuzjasta
Posty: 151
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Betsy » 24.07.2011 09:59

Właśnie zakupiłam taki sam namiocik na allegro.
Ucieszyłam, że tanio zapłaciłam (51 z przesyłką) a tu w Biedronie są takie samiutkie na 25 zł.

W razie czego mamy też tego typu stojak na parasol (kupiony w Cro), więc tylko dokupimy parasolek.
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 24.07.2011 13:07

W Cro zdecydowanie lepiej sprawdzają się parasole. W tym namiociku jest strasznie duszno.
Najlepsza opcja to 2 sztuki :)
A najlepsza z najlepszych to plażowanie w cieniu drzew :)
milczyk
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) milczyk » 24.07.2011 16:41

Dzięki dzięki za wszystkie podpowiedzi :)

Za dwa tygodnie jedziemy to wypróbujemy wszystkie patenty i damy znać co najlepiej naszej córci pasowało :)

pozdrawiam
JoankaUK
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 19.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoankaUK » 18.07.2016 16:54

Myslalam nad namiotem, ale skoro lepszy jest parasol, to czy na miejscu kupimy odpowiedni parasol czy lepiej szukac go jeszcze przed wyjazdem i targac przez europe?
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Namiocik plażowy...??? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone