Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

namiary na Czechy narty

Czesi byli trzecim narodem po Amerykanach i Rosjanach w kosmosie. Czescy badacze Otto Wichterle i Drahoslav Lim opatentowali w 1963 roku metodę produkcji miękkich soczewek kontaktowych i Czesi uważani są za wynalazców soczewek kontaktowych. Kostka cukru została wynaleziona w czeskiej miejscowości Dačice.
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009
namiary na Czechy narty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 22.02.2012 17:14

Witam mam pytanie czy ma ktoś jakieś namiary na Czeskie ośrodki narciarskie jakieś doświadczenia lub sprawdzone wyciągi blisko granicy :?: :?:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8673
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 22.02.2012 18:41

W Czechach najbardziej lubię Pec pod Śnieżką. Polecić mogę Pension Level. Ładnie, czysto, ciepło. Jest TV SAT i wifi. Do dyspozycji kuchnia z jadalnią, sala bilardowa i sauna. Blisko wyciągów, a drogę powrotną w przeszło połowie można pokonać na nartach. Jak dobrze napada śniegu to spod pensjonatu można do wyciągów dojechać na nartach.

A jak się znudzi jazda w Pecu można podjechać do Janskich. Do niedawna mieli wspólny karnet i wspólny skibus, niestety w tym sezonie to już nie funkcjonuje.

Pec

Obrazek

Janskie

Obrazek
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 22.02.2012 21:37

:) bardzo , bardzo dziękuje za info z tego rejonu i pozdrawiam , wiem ze kiedyś była relacja na forum chyba z okolic Jesennika ale nie można jej odnaleźć :!:
dareke
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareke » 22.02.2012 23:36

Proszę bardzo masz to o czym wspomniałeś i nie tylko.

http://www.holidayinfo.cz/zima/mapa.php ... c=0&cat=45
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 22.02.2012 23:53

Ja byłam w Rokytnicach i podobało się tam całej naszej rodzince. :)

http://www.holidayinfo.cz/zima/stredisk ... nfo&cat=45
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.02.2012 23:58

Czesiek63 napisał(a)::) bardzo , bardzo dziękuje za info z tego rejonu i pozdrawiam , wiem ze kiedyś była relacja na forum chyba z okolic Jesennika ale nie można jej odnaleźć :!:

Była, ano ;) I to nawet cztery, bo cztery razy byliśmy narciarsko w Jesionikach :D

Klik, klik, klik i klik :D

Pozdrawiam :papa:
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 23.02.2012 17:01

maslinka napisał(a):
Czesiek63 napisał(a)::) bardzo , bardzo dziękuje za info z tego rejonu i pozdrawiam , wiem ze kiedyś była relacja na forum chyba z okolic Jesennika ale nie można jej odnaleźć :!:

Była, ano ;) I to nawet cztery, bo cztery razy byliśmy narciarsko w Jesionikach :D

Klik, klik, klik i klik :D

PoBardzzdrawiam :papa:
Dziekuje gliwiczanko i bardzo Wam wszystkim dziękuje i pozdrawiam :!:
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 04.03.2012 22:40

Blisko Cieszyna- Trinec / Oldrichovice Javorovy Vrh.

Powrót do Czechy - Česko



cron
namiary na Czechy narty
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone