Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
_arek_
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 22.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) _arek_ » 05.07.2016 12:00

W sumie nie wiem tak na prawdę jak kształtują se ceny na campach ale chyba wszystko zalezy kto czego wymaga.... Ja tak jak mówiłem nie potrzebuje jakiś atrakcji.... Tylko aby było blisko do wody, czyste WC i jakaś kuchenka aby coś upichcić...

No chyba, że mniej niż te 30e to raczej nie realne ??

Tak jak też pisałem Istria to nie konieczność jeśli gdzieś dalej można coś fajnego znaleźć....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2016 12:04

Mniej niż 30 euro realne na małych kempingach, tylko zależy ile osób i w jakim terminie.
Fajne tanie miejsca podałem.
_arek_
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 22.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) _arek_ » 05.07.2016 13:12

Może trochę na wariata, ale chcemy wyruszyć już w ta sobotę/niedzielę 2 osoby dorosłe :)

Najlepsze jest to, że namiotu nawet nie mamy jeszcze zakupionego :)

W sumie pomysł na Chorwację wpadł nagle, bo plan był w tym roku nad nasze morze jechać, jednak jak zobaczyliśmy prognozę pogody i wiadomości o tym jak to ma być tłoczno w tym sezonie to zrezygnowaliśmy.... Później pojawił się plan Bieszczad tu z kolei jak zobaczyłem, że od Szczecina mam tam i tak prawie 1000km drogi, to stwierdziłem , że trochę km więcej i już będziemy w Cro :hut:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2016 13:18

_arek_ napisał(a):Może trochę na wariata, ale chcemy wyruszyć już w ta sobotę/niedzielę 2 osoby dorosłe :)

Najlepsze jest to, że namiotu nawet nie mamy jeszcze zakupionego :)

No to fajnie - a sam namiot na kempingu to mało :wink:
_arek_
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 22.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) _arek_ » 05.07.2016 13:50

Tak tak wiadomo... :)

Coś tam się ogarnie żeby przeżyć... powertuje jeszcze forum, więc na pewno kilka przydatnych info się wyciągnie :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.07.2016 18:16

Janusz Bajcer napisał(a):
_arek_ napisał(a):Może trochę na wariata, ale chcemy wyruszyć już w ta sobotę/niedzielę 2 osoby dorosłe :)

Najlepsze jest to, że namiotu nawet nie mamy jeszcze zakupionego :)

No to fajnie - a sam namiot na kempingu to mało :wink:


Januszku, przypomnij sobie swoje pierwsze wyjazdy.
Wiele nie potrzebowałeś, w zasadzie tylko namiot i w drogę....ma czas... :papa:

Powodzenia.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2016 20:27

Vjetar napisał(a):Januszku, przypomnij sobie swoje pierwsze wyjazdy.
Wiele nie potrzebowałeś, w zasadzie tylko namiot i w drogę....ma czas... :papa:

Żona zgadzała się na spanie w namiocie, ale była wymagająca :wink: :lol:
Bagażniki: samochodowy i dachowy były wypełnione, a dwa lub trzy razy jechałem z małą przyczepką bagażową.
hu_ana
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 22.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) hu_ana » 05.07.2016 21:50

Mam na liście: AC Boban, Male Ciste, Viter, Podaca, Uvala Borova...

Polecicie coś jeszcze w przybliżonej lokalizacji i zakresie cenowym?

Z wymienionych byłam tylko na Bobanie , liczę na Was i Wasze doświadczenie :smo:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.07.2016 18:31

Janusz Bajcer napisał(a):
Vjetar napisał(a):Januszku, przypomnij sobie swoje pierwsze wyjazdy.
Wiele nie potrzebowałeś, w zasadzie tylko namiot i w drogę....ma czas... :papa:

Żona zgadzała się na spanie w namiocie, ale była wymagająca :wink: :lol:
Bagażniki: samochodowy i dachowy były wypełnione, a dwa lub trzy razy jechałem z małą przyczepką bagażową.


A to przepraszam bardzo.
Ja zgoła odwrotnie, z wiekiem przychodzi. :wink:
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 06.07.2016 22:02

_arek_ napisał(a):Tak tak wiadomo... :)

Coś tam się ogarnie żeby przeżyć... powertuje jeszcze forum, więc na pewno kilka przydatnych info się wyciągnie :)


Namiot, karimaty lub materace, coś do przykrycia, jakaś mała kuchenka na naboje i lampka, co by wieczorami nie siedzieć po ciemku. To zestaw minimum. Garnek, talerze i sztućce mogą być domowe. Do tego jakiś kameralny kemping z tego postu i masz przepis na fajne wakacje. Udanego pobytu :papa:
_arek_
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 22.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) _arek_ » 06.07.2016 23:08

Dzięki bardzo :)

Dziś zakupiliśmy namiot na początek przygody "kaczucha" z Decata. Jak się spodoba to będzie coś już bardziej profi.
Do tego reszta podstawowych rzeczy jak właśnie wymieniłeś..

Wyjazd jednak przekładamy na poniedziałek, bo się nie wyrobimy ;)

Mam jeszcze pytanie odnosnie "podłoża jakie panuje na takich prywatnych kempingach ??Czy możliwość podłączenia do prądu lub kuchnie do wspólnego użytku to raczej standard czy różnie to bywa ??
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2016 23:34

_arek_ napisał(a):Mam jeszcze pytanie odnosnie "podłoża jakie panuje na takich prywatnych kempingach ??Czy możliwość podłączenia do prądu lub kuchnie do wspólnego użytku to raczej standard czy różnie to bywa ??

Prąd jest, czasem potrzebna euro wtyczka.

Na małych kempingach z kuchnią do wspólnego użytku może być problem ....
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 07.07.2016 09:18

_arek_ napisał(a):Dzięki bardzo :)

Mam jeszcze pytanie odnosnie "podłoża jakie panuje na takich prywatnych kempingach ??Czy możliwość podłączenia do prądu lub kuchnie do wspólnego użytku to raczej standard czy różnie to bywa ??


Poczytaj ten wątek.
campingowe-patenty-i-caravaning-t14321.html

Jest tam sporo pożytecznych informacji. Dowiesz się, że w Chorwacji bardzo często podłoże jest twarde i nierówne, dlatego materace będą lepsze od karimaty (dodatkowo można na nich popływać), oraz to że prócz oryginalnych szpilek czy śledzi TRZEBA zabrać spore gwoździe i młotek.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 07.07.2016 09:23

SingSing74 napisał(a):Jest tam sporo pożytecznych informacji. Dowiesz się, że w Chorwacji bardzo często podłoże jest twarde i nierówne, dlatego materace będą lepsze od karimaty (dodatkowo można na nich popływać), oraz to że prócz oryginalnych szpilek czy śledzi TRZEBA zabrać spore gwoździe i młotek.


Myślę, że warto to pogrubić: młotek... nie młoteczek tylko właśnie młotek, a najlepiej siekierkę :)

Kuchni do wspólnego użytku na małych campach nie ma. Kup w decathlonie butlę gazową i palnik, do tego jakiś garnek i bydzie :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2016 09:30

Ja pogrubię siekierę

Pamiętam, że kiedyś na Istrii jakiś Włoch męczył się i wbijał śledzie młotkiem gumowym. :x
Zlitowałem się i użyczyłem siekiery. :idea:
Najpierw jego mina była przerażona :roll: a potem od ucha do ucha :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone