Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najpiękniejsze plaże w Cro

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2018 09:55

wikol napisał(a):PAG i KRK to taka namiastka prawdziwej Chorwacji. Prawdziwa Chorwacja to jednak Split i niżej.


Masz rację. To Włochy, nie na darmo na miejskim "totemie" w Krku napisane jest "Veglia"...


:roll: :roll: :roll:

wikol napisał(a):Wiadomo że cała CRO jest piękna i warta odwiedzenia. Mam na myśli że głównie prym turystyczny wiedzie RivieraMakarska o Dubrowniku nie wspominając.


Tak, jasne. Masa Niemców, Szwedów i Anglików się myli, wybierając Krk lub Istrię.

:roll: :roll: :roll:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 10:03

wikol napisał(a):Wiadomo że cała CRO jest piękna i warta odwiedzenia. Mam na myśli że głównie prym turystyczny wiedzie RivieraMakarska o Dubrowniku nie wspominając.

I oby tak zostało jak najdłużej .
Dla mnie, to czego szukam w Chorwacji, to bezludne zatoczki ...
20180712_122659.jpg

i mało zaludnione plaże
20180716_115736.jpg


Te wszystkie plaże z dzikim tłumem nazywam Międzyzdroje (termin zap. od Maslinki). :evil:
20180730_124940.jpg
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1505
Dołączył(a): 19.12.2006
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 09.08.2018 10:59

Habanero, a gdzie to tak pusto? To w sezonie? Bardzo mi się podoba :-). Jak daleko od takich plaż są oddalone kwaterki?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 09.08.2018 11:00

luk006 napisał(a):Habanero, a gdzie to tak pusto? To w sezonie? Bardzo mi się podoba :-). Jak daleko od takich plaż są oddalone kwaterki?

Voila
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 11:05

luk006 napisał(a):Habanero, a gdzie to tak pusto? To w sezonie? Bardzo mi się podoba :-). Jak daleko od takich plaż są oddalone kwaterki?

Połowa lipca. Niestety trzeba wszędzie samochodem. Pierwsza plaża to Filino za Bosaną, a druga to Girenica za Mandre.
Wyspa Pag = samochód w ciągłym użyciu, bo miejskie plaże to porażka (Międzyzdroje).
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.08.2018 11:14

Habanero napisał(a):
luk006 napisał(a):Habanero, a gdzie to tak pusto? To w sezonie? Bardzo mi się podoba :-). Jak daleko od takich plaż są oddalone kwaterki?

Połowa lipca. Niestety trzeba wszędzie samochodem. Pierwsza plaża to Filino za Bosaną, a druga to Girenica za Mandre.
Wyspa Pag = samochód w ciągłym użyciu, bo miejskie plaże to porażka (Międzyzdroje).


My jeżdżąc nad ukochany Bałtyk, potrafimy mieć ZERO ludzi w zasięgu wzroku. Mam kilka zdjęć dla znajomych bo na początku nie mogli nam uwierzyć. Jeżdżąc sami pakujemy rowery do bagażnika co znacznie nam ułatwia osiągnięcie samotni :)

Nie rozumiem ludzi, którzy potrafią wypocząć na głównej plaży w Międzyzdrojach, Władysławowie czy innym Sopocie
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 11:15

kaeres napisał(a):
luk006 napisał(a):Habanero, a gdzie to tak pusto? To w sezonie? Bardzo mi się podoba :-). Jak daleko od takich plaż są oddalone kwaterki?

Voila
.....

Żeby było wszystko jasne, ten śpiący facet pod drzewem to nie ja :lol:
Ostatnio edytowano 09.08.2018 11:34 przez Habanero, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2018 11:19

piotrulex napisał(a):My jeżdżąc nad ukochany Bałtyk, potrafimy mieć ZERO ludzi w zasięgu wzroku. Mam kilka zdjęć dla znajomych bo na początku nie mogli nam uwierzyć. Jeżdżąc sami pakujemy rowery do bagażnika co znacznie nam ułatwia osiągnięcie samotni :)

Nie rozumiem ludzi, którzy potrafią wypocząć na głównej plaży w Międzyzdrojach, Władysławowie czy innym Sopocie


Bo to chyba zależy od miejscówki. Kolega z pracy pojechał gdzieś w okolice Gąsek czy czegoś tam (w połowie drogi między Mielnem a Kołobrzegiem) i mówi, że plaża prawie pusta... Będąc raz w Świnoujściu, wybrałem się do Międzyzdrojów i Dziwnowa - OMFG, może ludzie tak lubią. W Krku zrobiło się ostatnio tłoczno ale za to inne miejscowości - pustawo.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 11:30

Bahama napisał(a):
Habanero napisał(a):Dla mnie, to czego szukam w Chorwacji, to bezludne zatoczki ...


Czyli najbardziej pasowałby do tego Kamjenak na "włoskiej" Istrii :)
Byłem już wszędzie w Chorwacji włącznie z Wyspami, Dubrovnikiem kilka razy itd. Myślałem, że na Istrii mnie już nic nie zaskoczy, tym bardziej, że tu zaczynałem przygodę z Cro. I niespodzianka... Turystyka kulinarna! Niesamowite Konoby w górach Istrii z daniami z trufli za... 70 kun z napojami :) Byle dalej od miastowych konob - fastfoodów.
Np. Konoba w Roć, Gradinie, a dziś... Fuśkulin :)

Ciekawie i zachęcająco Kamjenak się prezentuje 8O
Chyba samochód w ciągłym użyciu :?:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 09.08.2018 11:35

Habanero napisał(a):Dla mnie, to czego szukam w Chorwacji, to bezludne zatoczki ...
(... 3 obrazki...)

To na drugim obrazku, to już dla nas za ludno.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 09.08.2018 11:38

Habanero napisał(a):Ciekawie i zachęcająco Kamjenak się prezentuje 8O
Chyba samochód w ciągłym użyciu :?:


Plażowałam kiedyś jeden dzień na Kamjenaku. Nie znalazłam tam pustej zatoczki :? .

Obrazek

Z forumowych relacji wynika, że to raczej zatłoczone miejsce. Za wjazd samochodem pobierana jest opłata. W 2017 było 35 kun.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 09.08.2018 11:40

Wiadomo, ludzie są różni. Na bezludnej dostałbym depresji, natomiast w "Międzyzdrojach" frustracji. Dlatego dla równowagi psychicznej wybieram coś pośrodku ;).
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 11:40

boboo napisał(a):
Habanero napisał(a):Dla mnie, to czego szukam w Chorwacji, to bezludne zatoczki ...
(... 3 obrazki...)

To na drugim obrazku, to już dla nas za ludno.

Bogdan, to największa plaża na Pagu :idea:
Można jakoś przełknąć ten lekki ścisk :wink:
Ostatnio edytowano 09.08.2018 11:47 przez Habanero, łącznie edytowano 2 razy
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 09.08.2018 11:41

marze_na napisał(a):
Habanero napisał(a):Ciekawie i zachęcająco Kamjenak się prezentuje 8O
Chyba samochód w ciągłym użyciu :?:


Plażowałam kiedyś jeden dzień na Kamjenaku. Nie znalazłam tam pustej zatoczki :? .

Obrazek

Z forumowych relacji wynika, że to raczej zatłoczone miejsce. Za wjazd samochodem pobierana jest opłata. W 2017 było 35 kun.


A to jakaś przeszkoda 35kun :|
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 09.08.2018 11:43

czesiu1976 napisał(a):A to jakaś przeszkoda 35kun :|

Sądząc po ilości plażowiczów - żadna.
Podaję informacyjnie :roll: .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone