Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najpiękniejsze plaże w Cro

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 924
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 31.07.2018 16:35

no ja mam problem z głowy z wychowaniem młodzieży.
mój młody już dorosły i samodzielny więc do Breli tylko z żoneczką i rajski święty spokój.
młody wybiera się do Grecji....zdradził Cro bestia jedna fałszywa...hihihihihi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 31.07.2018 16:51

wiolek_lp napisał(a):Ja spędziłam na Riwierze tylko 3 dni, nigdy więcej, zagęszczenie ludzi nawet na zadupiach jest STRASZNE :!:
I nijak ma się piękność plaż tam, do plaż na wyspach. No chyba, że w maju albo październiku :mrgreen:

Dwa lata temu w Drasnicach, dom koło hotelu Plaża. Może nie pustki ale wokół mojego lezaka po 5 mb wolnych z każdej strony. Sierpień
I tak co parę metrów ktoś sobie leżał.
Zresztą... na livecamvroatia wpisując Drasnice, możecie przekonać się sami
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 31.07.2018 17:58

Dla każdego piękno ma inny wymiar.
Nigdy plaża, na której są leżaki do wynajęcia nie zajmie u mnie nawet miejsca w poczekalni do listy pięknych plaż.
Piękne, to są plaże naturalne, dzikie, bez infrastruktury w postaci barów, leżaków, dmuchańców, puste lub o znikomym zaludnieniu. Za i nad nie może przebiegać ruchliwa ulica, deptak ... takie plaże to tylko na wyspach :) Na lądzie, kwalifikuje się jedynie Pasjaca w Popovici choć już coraz bardziej popularna.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 02.08.2018 13:48

kaeres napisał(a):Moje zdjęcia jak widać są z łódeczką motorową ale dojście z lądu istnieje.
Opisze je dokładniej Konrad ale jak nie trudno się domyślić samochód zostawiamy na parkingu przy Velim Boku i górę przechodzimy w pół godzinki.

PS. z Malego Maskalicia (skałka na przeciw plażyczki) skakaliśmy z synem do wody.
Cudo. A ile tam ryb pływa....szok.


Proszę bardzo :mrgreen:
Parkujemy tam gdzie pisałeś, czyli parking nad Velim Bokiem.
20180725_144620.jpg


Idziemy za ten murek i wchodzimy na górkę.
Samo wejście trwa góra 10 min. i
w porównaniu do powrotu z Beritnicy,
to przyjemny spacerek paskim deptakiem :wink:
20180724_100420.jpg


Dalej ścieżka prowadzi nas łagodnie w dół .
20180724_102028.jpg


....20 min. z takimi widokami i gadaniem owiec :wink:
20180725_103036.jpg

20180725_142255.jpg


A na koniec nagroda :P
20180724_104732.jpg

20180724_112134.jpg


Maskalic znajduje się przed Mali Zaton, do którego dojdziemy naszą ścieżką. :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 02.08.2018 14:12

Habanero cudo, pamiętam, że też miałam gdzieś zapisanął drogę tam, jednak nie było czasu. Może w przyszłym roku się uda, bo tak coś mi się tęskni za Pagiem :mrgreen: w połączeniu z jakimś innym, zielonym miejscem, co by była równowaga :wink:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 02.08.2018 14:26

wiolek_lp napisał(a):Habanero cudo, pamiętam, że też miałam gdzieś zapisanął drogę tam, jednak nie było czasu. Może w przyszłym roku się uda, bo tak coś mi się tęskni za Pagiem :mrgreen: w połączeniu z jakimś innym, zielonym miejscem, co by była równowaga :wink:

Wiolu, na Pagu, przez 21 dni, nie nudziliśmy się ani jednego dnia.
Codziennie byliśmy na innej plaży lub plażach. Ten wybór paskich plaż powala.
Nie wiem czy jakaś inna wyspa ma ich tyle i tak różnorodnych :roll:
Każdy znajdzie swoją ulubioną . Naszej najmłodszej córce najbardziej podobała się Zrce :mrgreen:
ola98m
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ola98m » 02.08.2018 19:30

W połowie sierpnia jadę do Chorwacji, w związku z tym mam pytanie, czy gdzieś w okolicach Trogiru (tak do około pół godzinki jazdy samochodem) znajdę jakąś plażę z otwartym morzem czy są tylko takie z wyspami/górami na horyzoncie ? Oczywiście nie narzekam na takie, ale pytam z czystej ciekawości. :)
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1902
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 02.08.2018 19:49

Habanero wielkie dzięki za Maskalic. 3 tygodnie na Pagu 8O - czekam na relację będzie co czytać i oglądać. Ja jadę tam tylko na tydzień pewnie nie zdążę wszystkiego odwiedzić co sobie planuję. Jak dam się mu zauroczyć to pewnie będzie w przyszłości powtórka.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.08.2018 19:51

ola98m napisał(a):W połowie sierpnia jadę do Chorwacji, w związku z tym mam pytanie, czy gdzieś w okolicach Trogiru (tak do około pół godzinki jazdy samochodem) znajdę jakąś plażę z otwartym morzem czy są tylko takie z wyspami/górami na horyzoncie ? Oczywiście nie narzekam na takie, ale pytam z czystej ciekawości.

W Primošten
https://www.google.com/maps/dir/Trogir, ... 586316!3e0
ola98m
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ola98m » 02.08.2018 21:56

Poszukam tam plaż. Dziękuję za pomoc ;)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 02.08.2018 23:04

mchrob napisał(a):Habanero wielkie dzięki za Maskalic. 3 tygodnie na Pagu 8O - czekam na relację będzie co czytać i oglądać. Ja jadę tam tylko na tydzień pewnie nie zdążę wszystkiego odwiedzić co sobie planuję. Jak dam się mu zauroczyć to pewnie będzie w przyszłości powtórka.

Maskalic zostaw sobie w razie mocnego wiatru i dużych fal.
Będziesz mieć wtedy większą pewność, że nikt Ci jej nie zamie jakimś pływadłem :oczko_usmiech:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 09.08.2018 09:20

wikol napisał(a):PAG i KRK to taka namiastka prawdziwej Chorwacji. Prawdziwa Chorwacja to jednak Split i niżej.


Wikol - nie przynoś wstydu stolicy :oops:
Chyba namiastka Dalmacji. Chorwaci z innych części kraju mogą się na ciebie pogniewać
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 09.08.2018 09:31

I tu juz lepsze porównanie. Północ to nie dalmacja i oni nawet nie próbują się porównywać. Ale to także Cro i to bardzo fajna. Następne wakacje jeżeli będzie Cro to albo Pag albo Krk.
Byłem na Istrii i było bardzo fajnie. Rovinj mnie zachwycił
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1902
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 09.08.2018 09:43

kaeres napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):W namiastce taniej, w prawdziwej drożej. :oczko_usmiech:

Janusz dawno albo wcale nie byłeś we Vrbniku albo na Istrii, np. w Puli :)
Jeżeli mówimy o cenach.

PS. wikol w kilku tematach lubi być zauważony. Nie brałbym tego na poważnie.

Wiadomo że cała CRO jest piękna i warta odwiedzenia. Mam na myśli że głównie prym turystyczny wiedzie RivieraMakarska o Dubrowniku nie wspominając.
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 09.08.2018 09:49

Prym turystyczny swoją drogą a nazywanie Istrii oraz Kvarneru nieprawdziwą Chorwacją to juz nadużycie.
To pisz precyzyjnie o co Tobie chodzi
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone