Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenika

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.09.2013 22:00

krasiu666 napisał(a):To i ja sobie poczytam.


Zapraszam :)

loverosa napisał(a):Agatko ale masz fajnych rodziców i dziadków,że zaopiekowali się maluszkiem :)
Na pewno była tęsknota,zwłaszcza jak widzisz rodziny z małymi dziećmi...
Sveti Rok tez ciągle wypatrywaliśmy,tych tuneli jest naprawdę sporo...
Czekam na CD z ciekawością :smo:


Tak, rodzice i teściowie zawsze chętnie pomogą przy małym. Nawet często sami nas namawiają, żeby gdzieś jechać i zostawić im wnuczusia.
Rodzin z dziećmi było bardzo dużo na campie, więc często porównywałam dzieciaczki wiekowo do mojego i stwierdziłam, że całkiem nieźle synek poradziłby sobie na wczasach. W przyszłym roku już go zabieramy. Mam nadzieję, że to znów będzie Chorwacja, chociaż mąż trochę już zaczyna marudzić i myśleć o innym kraju, ale myślę, że może jakoś uda mi się go przekonać :D :wink:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 21.09.2013 01:31

Strasznie lubię, jak w relacjach jest zdjęcie tunelu Sveti Rok i obowiązkowa widoku za tunelem - widać, że relacja zaczyna się na dobre :)
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 21.09.2013 08:20

Wakacje na campie, nawet molochu :wink: tez mają swoje plusy,
szczególnie jak sie jedzie z małymi dziećmi.
Baseny, place zabaw, animacje bardzo lubił nasz Synek .

Chętnie zobaczę i porównam Solaris, my byliśmy na dwóch campach we Włoszech.
greg1595
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 02.10.2009
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) greg1595 » 21.09.2013 09:07

Cudownie się z Wami jedzie...

Odcinek Wiedeń - SV. Rok jadę zawsze w nocy (22-5 rano), miło pooglądać widoki w tym kierunku w dzień.

W tym roku był taki ruch, że Sv. Rok przejechałem samotnie.

Autostradę Sestanować - Lućko i do Słowenii pokonuje w dzień w drodze powrotnej, Austria i Słowenia zawsze w ciemnościach :wink:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.09.2013 14:33

EithelAmarth napisał(a):Strasznie lubię, jak w relacjach jest zdjęcie tunelu Sveti Rok i obowiązkowa widoku za tunelem - widać, że relacja zaczyna się na dobre :)


Witaj. Też to lubię, więc sama zaczynam relację od pokazania zdjęć z dojazdu. W końcu to już jest urlop więc zrelacjonować trzeba od samego początku :D

-Katka- napisał(a):Wakacje na campie, nawet molochu :wink: tez mają swoje plusy,
szczególnie jak sie jedzie z małymi dziećmi.
Baseny, place zabaw, animacje bardzo lubił nasz Synek .

Chętnie zobaczę i porównam Solaris, my byliśmy na dwóch campach we Włoszech.


Z pewnością dla małych dzieci jest bardzo dużo atrakcji na Solarisie. Co dzień można w zasadzie z dzieciakami robić coś innego :)

greg1595 napisał(a):Cudownie się z Wami jedzie...

Odcinek Wiedeń - SV. Rok jadę zawsze w nocy (22-5 rano), miło pooglądać widoki w tym kierunku w dzień.

W tym roku był taki ruch, że Sv. Rok przejechałem samotnie.

Autostradę Sestanować - Lućko i do Słowenii pokonuje w dzień w drodze powrotnej, Austria i Słowenia zawsze w ciemnościach :wink:


My dokładnie to samo mamy z Austrią. W zeszłym roku jak i w tym zawsze nocą byliśmy w tym kraju.
Następnym razem chyba musimy zmienić godzinę wyjazdu, by przynajmniej podczas przejazdu poznać kraj przez który jedziemy ;)
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1727
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 21.09.2013 14:57

agata26061 napisał(a): Rodzin z dziećmi było bardzo dużo na campie, więc często porównywałam dzieciaczki wiekowo do mojego i stwierdziłam, że całkiem nieźle synek poradziłby sobie na wczasach. W przyszłym roku już go zabieramy.

Mój najmłodszy synek był pierwszy raz w Chorwacji, kiedy nie miał jeszcze roku i było ok - nie ma co się bać, że w Cro może być dzieciom źle. Bo jest im dobrze :D

agata26061 napisał(a): Mam nadzieję, że to znów będzie Chorwacja, chociaż mąż trochę już zaczyna marudzić i myśleć o innym kraju, ale myślę, że może jakoś uda mi się go przekonać :D :wink:

U mnie jest dokładnie na odwrót - ja mam poplanowane wakacje w Chorwacji na kilka lat naprzód :wink:
a żona marudzi o innych krajach. W przyszłym roku trzeba będzie pewnie ustąpić :?
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.09.2013 15:07

PabloX napisał(a):Mój najmłodszy synek był pierwszy raz w Chorwacji, kiedy nie miał jeszcze roku i było ok - nie ma co się bać, że w Cro może być dzieciom źle. Bo jest im dobrze :D


Teraz już to wiem, więc w przyszłym roku synek jedzie z nami :D

PabloX napisał(a):U mnie jest dokładnie na odwrót - ja mam poplanowane wakacje w Chorwacji na kilka lat naprzód :wink:
a żona marudzi o innych krajach. W przyszłym roku trzeba będzie pewnie ustąpić :?


Ja w przyszłym roku postaram się namówić męża jeszcze na Cro, ale pewnie później już będzie trzeba ustąpić :(
Janisia
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 29.07.2008
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janisia » 21.09.2013 15:40

Melduję się w czytelni i czekam na ciąg dalszy :D
Magdaz911
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 08.08.2013
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdaz911 » 21.09.2013 16:09

Fajnie się czyta relację z własnego wyjazdu, widzianą oczami kogoś innego. Widzę, że Twoje dokładne notatki nie poszły na marne :) chyba wszyscy tutaj tak jak ja, czekają na ciąg dalszy. Zatem do dzieła siostra... ;D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.09.2013 16:28

Janisia napisał(a):Melduję się w czytelni i czekam na ciąg dalszy :D


Witam. Wieczorem będzie kolejny odcinek :D

Magdaz911 napisał(a):Fajnie się czyta relację z własnego wyjazdu, widzianą oczami kogoś innego. Widzę, że Twoje dokładne notatki nie poszły na marne :) chyba wszyscy tutaj tak jak ja, czekają na ciąg dalszy. Zatem do dzieła siostra... ;D


OOooo Magda, jedna z uczestniczek wyjazdu :D Gdybym o czymś zapomniała pisząc relację, to mi przypomnij :D
neska
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 31.07.2013
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska » 21.09.2013 21:14

Witam. Jak camping to i ja się rozsiadam, bo szukam inspiracji na przyszły rok:)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 22.09.2013 09:04

neska napisał(a):Witam. Jak camping to i ja się rozsiadam, bo szukam inspiracji na przyszły rok:)


Zapraszam. Camp to całkiem niezła sprawa, ale według mnie głównie dla dzieci. Czasem jednak dla dorosłego człowieka też jest przyjemnie popływać w basenie, jednak morza to nie zastąpi.
Po dwukrotnym pobycie na campingu, w przyszłym roku już trzeba rezerwować jakiś apartman :)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 22.09.2013 14:54

Ponieważ i ja w tym roku wakacjowałam na "molochu" może ciut mniejszym ale jednak, i dodatkowo wybierałam pomiędzy nim a Solarisem właśnie, to też się przysiądę... ;)
ferster
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 13.03.2011
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ferster » 22.09.2013 16:31

Ja też wypróbowałem Camp w tym roku, tyle że w Italii- i polecam!
Zwłaszcza z dziećmi jest fajnie bo się nie nudzą. Solaris mnie b. interesuje więc, dawaj co tam masz!! :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 22.09.2013 20:48

Anai napisał(a):Ponieważ i ja w tym roku wakacjowałam na "molochu" może ciut mniejszym ale jednak, i dodatkowo wybierałam pomiędzy nim a Solarisem właśnie, to też się przysiądę... ;)


Zapraszam :D

ferster napisał(a):Ja też wypróbowałem Camp w tym roku, tyle że w Italii- i polecam!
Zwłaszcza z dziećmi jest fajnie bo się nie nudzą. Solaris mnie b. interesuje więc, dawaj co tam masz!! :D


Jeden odcinek postaram się poświęcić samemu campingowi, więc zdjęć z niego będzie sporo :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenika - ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone