Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

na czym plażować

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003
na czym plażować

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 16.07.2003 10:57

mam do was pytanko.
Ponieważ większość plaż jest kamienista na czym najlepiej plażować???
karimata, materac, leżak?
domyślam się , że najlepiej na leżaku więc podpowidźcie czy apartamenty prywatne są wyposażone w jakieś leżaki? bo nie chce mi się ich specjalnie wieźć z PL.
Każda sugestia się przyda :)
Granisevic
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 14.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Granisevic » 16.07.2003 11:02

2osobowy materac dmuchany z marketu, troche miejsca w aucie zajmuje i z pompowaniem co dzien moze byc klopot ale za to masz w d... kamienie i zawsze mozesz sie polozyc na wodzie :D
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 16.07.2003 11:08

Ja najbardziej lubie materacyk dmuchany, kupilem ostatnio 4 w promocji 5 pln za sztuke.Mozna na nich plywac ,a potem sie plazowac mile i przyjemne lekkie i zajmuja malo miejsca.Tylko jest jeden problem czesto sie przedziurawiaja, dlatego kupuje zawsze kilka na zapas. :)
Pozdr.
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 16.07.2003 11:09

Karimata i na niej ręcznik to też niezłe rozwiązanie. Dla sybarytów jeszcze podusia dmuchana pod głowę 8)

juli
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 16.07.2003 11:12

Ja równiez plazuje na karimatach i recznikach, choc i tak wiecej czsu spędzam w wodzie ;]
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 16.07.2003 11:21

Z karimatą jest o tyle problem ,że zajmuja duzo miejsca w samochodzie :)
Pozdr.
Barnaba
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barnaba » 16.07.2003 11:22

leżaczek, materacyk lub karimatka oraz obowiązkowo chłodny browarek pod ręką....... ale się rozmarzyłem 8)
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 16.07.2003 11:24

Mam nadzieje ze w tym roku bede na plazy skalistej, jade gdzies na wyspe Krk - Najlepsze sa plaze skaliste juz 2 razy udalo mi sie mieszkac w takich miescowosciach co byly super skalki i extra dno ... mam nadzieje ze w tym roku tez sie uda...

ps. moze ktos wie w jakiej miejscowosci sa na Krku plaze skaliste
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 16.07.2003 11:28

Zawsze mam karimatki,pojadą już 5 i ostatni raz ;są już wysłużone,do tego materacyk i jakaś niewielka dmuchana łódeczka (pontonik),jeżeli oczywiści do wody nie jest zbyt daleko (zbyt uciążliwe pompowanie i wypuszczanie powietrza).Element niezbędny to oczywiście lodóweczka- i tu odwieczny problem i przepychanki z żoną ,czy 10 piwek i mniej żarełka ,czy więcej żąrełka i tylko 5 piwek na plażę.
:lool: :lool: :lool:
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 16.07.2003 11:29

Bylem na Krku w miejscowosci Baska, plaza kamienista ale w okolicy ( niedaleko FKK Bunculuka) Piekna plaza skalista , kilkunasto metrowe skaly i widzialem kolesi skaczacych z tych skal do wody.
Calkiem fajnie.
Pozdr.
W nivijcach tez bylem , plaza tez kamienista i skalista ale skalki juz nie takie wysokie :)
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 16.07.2003 11:37

hhmmm myslalem ze w basce są plaze piaszczyste, mozesz mi cos wiecj powiedziec o tych miejscowosciach ??
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 16.07.2003 11:38

Kiedys jak nie znalem tej strony to wsiadalem do samochodu i jechalem do CRO obojetnie gdzie - a teraaz nawet sie musze zastanowic 8 dni do wyjazdu i nie wiem gdzie jechac
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 16.07.2003 11:49

heheh tak tak niestety poza informacyjna rola tego forum ,zasiewa ono ziarnko niepewnosci.
Co dokladnie chcesz wiedziec?
Nivijce mala miejscowosc plaze przy miasteczku kamieniste, dalej skaliste (tam gdzie najlepsze miejsca do nurkowania oczywiscie golasy) . przy kempingu tez skaliste.Skalki nie wysokie.
Baska piekna miejscowosc ,plaza dluuuuga dosc szeroka kamienista w wodzie piaseczek , w duzej odleglosci skalki, njapiekniejsze skalki w strone FKK Bunculuka , cudownie do nurkowania i skakania.Wysokosc skalek kilkanascie metrow.
Pozdr.
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 16.07.2003 11:53

To jaka miejscowosc bys polecil dwom rodzinom z dziecmi chcielibysmy miec wlasnie skalki i super dno
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 16.07.2003 11:54

Idziol napisał(a):hhmmm myslalem ze w basce są plaze piaszczyste, mozesz mi cos wiecj powiedziec o tych miejscowosciach ??


Idziol, no przecież też ci pisałam, że idąc od Baśki do FKK są super miejsca do nurkowania :!: Właśnie przy skałach :!: Piaszczysta (ale to też nie jest taki piaseczek jak u nas, tylko raczej złoty żwirek) jest tylko plaża w samej Baśce.

Niedowiarek jesteś :wink:
juli
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone