Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

na czym plażować

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 16.07.2003 11:59

Dobra Dobra :D a Stara Baska to tylko do zwiedzania ... ? 8)
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 16.07.2003 12:07

Stara Baśka i Baśka to dwa różne miejsca :wink: ale tam plaża jest tak jakoś przy deptaku i mi się to nie podoba. Weż żonę i dzieci na FKK k. Baśki (wstęp na plażę płatny) - dla dzieci dno niezłe, żona się równo opali, a Ty sobie ponurkujesz :mrgreen:

juli
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 16.07.2003 12:11

nie za bardzo, ale obok fkk tez mozna sobie ponurkowac mowisz?
Daras
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 19.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras » 16.07.2003 12:37

Do plażowania BARDZO polecam "takie coś" - rozkładane z małym stelażem do kupienia w sklepach IKEA (ok 30zł). Sprawdziło sie w 100% - dodatkowo ma schowek (na zamek), plus słuzy jako torba plazowa - mozna zabrac gazetke, ksiażkę itp. Na tym "urzadzeniu" plażowała żona, ja natomiast wybrałem masywny, duzy rozkładany fotel (ok.75) - nie wiem jak sie nazywa - ale jest taka seria - czarne rurki+granatowe obicie.
W podłokietnikach są specjalne kieszenie na wstawienie puszki piwa lub szklaneczki z zimnym winem. Równiez sie sprawdziło!!! Do tego parasol 1,8m średnicy (makro- 19zł) i .... na plażę!!

daras
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 16.07.2003 12:38

To jeszce do Idziola

plaża Fkk w kierunku Baśki kończy się właśnie tymi skałkami - więc dojścia do miejsc nurkowych są dwa albo wcześniej z deptaka do Baśki, albo z samej plaży w Fkk


Juli
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 16.07.2003 12:43

A te FFk to jest jak sie patrzy w strone morza to po prawej stronie? prawda?
tomek2234
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 24.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek2234 » 16.07.2003 21:26

W tym roku miałem wszystko o czym piszesz. Bitwy rodzinne trwały o (w kolejności): leżak, karimaty+ręcznik, materac. W żadnym apartamencie w/w akcesoriów nie spotkałem. pozdrawiam
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 17.07.2003 08:16

Idziol napisał(a):A te FFk to jest jak sie patrzy w strone morza to po prawej stronie? prawda?



A nie, w lewo :wink: .Jak stoisz w Baśce na deptaku i patrzysz w stronę morza, to caly czas deptakiem w lewo, kończy się miasteczko, jest stroma droga pod górę dla samochodów i wąska (na 1 autko) alejka nad samym brzegiem. To właśnie tamtą alejką trzeba iść !!! Do skałek jakieś 10-15 minut.
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 17.07.2003 08:30

Juli ale ty jestes dokladna :) Troche sie rozmazylem jak przeczytalem twojego ostatniego posta, wracaja mile wspomnienia , masz 100% racje skalki sa po lewej stronie , droga dla samochodow stroma , dla ludzi alejka przy morzu , piekne widoki mmmm....... :lol:
Pozdr.
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 17.07.2003 08:46

Chyba aż przesadnie dokladna :oops: . Ale tak naprawdę to właśnie po to żeby też sobie powspominać :mrgreen: .

juli
jaromir
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 18.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaromir » 17.07.2003 09:55

dg napisał(a):mam do was pytanko.
Ponieważ większość plaż jest kamienista na czym najlepiej plażować???
karimata, materac, leżak?
domyślam się , że najlepiej na leżaku więc podpowidźcie czy apartamenty prywatne są wyposażone w jakieś leżaki? bo nie chce mi się ich specjalnie wieźć z PL.
Każda sugestia się przyda :)

witam!
polecam plażowanie na czymś pompowanym. Ja miałem cieniutki pompowany, lekki materac z gąbką w środku, odkręcasz zawór i sam się pompuje. Dostępne w Hipermarketach i sklepach sportowych, cena 30-50 zł. Jaromir
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 17.07.2003 10:01

nie przebiłeś go na tych kamieniach?
JARAWIS
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) JARAWIS » 17.07.2003 14:30

Barnaba napisał(a):leżaczek, materacyk lub karimatka oraz obowiązkowo chłodny browarek pod ręką....... ale się rozmarzyłem 8)


w 100% sie zgadzam !!!! (dokładnie tak bedzie za 1.5 tygodnia :lol: 8)
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone