Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Murter

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bwasi
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.01.2012
Murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bwasi » 07.01.2012 23:13

Murter!
Czy ktoś tam był, szukam kwatery przy samym morzu i bardzo cichej, z dala od miejskiej plaży. Jakie są Wasze opinie.
Pozdrawiam
Baśka
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 10.01.2012 22:10

Jakieś posty były więc szukajcie a znajdziecie. Wysepka urokliwa natomiast miasteczko liche.Byłem zaledwie kilka godzin w tym miejscu by wybadać teren na kolejne wakacje :wink:
bwasi
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bwasi » 12.01.2012 23:06

Dziękuję, że Ktoś wreszcie odpisał ma moje zapytanie, wprawdzie liczyłam na bardziej wyczerpującą odpowiedź ale i za nią dziękuję.
Baśka
Jeżu
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 30.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jeżu » 13.01.2012 09:20

W tych tematach możesz poczytać o Murter

forum/viewtopic.php?t=34880&highlight=murter
forum/viewtopic.php?t=33792&highlight=murter
forum/viewtopic.php?t=32056&highlight=murter

Plaże http://www.srcedalmacije.com/hrv/murter ... i-luke.php

Byłem tam może 2 godz jak dla mnie plaża Slanica o poranku to porażka :lol: wogóle jakoś mi się tam nie podobało ale każdy ma swoje zdanie.
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 14.01.2012 12:31

bwasi napisał(a):Dziękuję, że Ktoś wreszcie odpisał ma moje zapytanie, wprawdzie liczyłam na bardziej wyczerpującą odpowiedź ale i za nią dziękuję.
Baśka
Widziałem tam sporo samochodów z nr SK....... czy KR.......ale może nie pisują na forum lub strzegą swoich tajemnic :cry:
didik
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 05.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) didik » 16.01.2012 14:19

Byliśmy na Murterze dwa razy (maj, wrzesień). Było fajnie. Polecam szukać na ulicy Pod Raduc.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone