Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

może na Hvar

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 23.07.2016 23:33

Pytam zatem.
Jakie plaże FKK na Hvar?
Z dostępnych nóżkami.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 24.07.2016 01:18

Za Zavalą a przed Uvalą Zutica :) Nie wiem jak się nazywa zatoka na mojej mapie Hvar wydaje mi się, że jest podpisana Bascanbad, w każdym razie jadąc do Gromin Dolac po prawej stronie jazd jest na prywatny domek i droga prywatną. My stanęliśmy wcześniej i dotarliśmy do plaży FKK

P1100494.JPG
Załączniki:
P1100553.JPG
widok z dróżki do plaży, po prawej Zavala
P1100549.JPG
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 27.07.2016 11:04

kaeres napisał(a):Pytam zatem.
Jakie plaże FKK na Hvar?
Z dostępnych nóżkami.


Camp Nudist Vrboska
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 07.08.2016 12:28

Rafał78 napisał(a):
kaeres napisał(a):Pytam zatem.
Jakie plaże FKK na Hvar?
Z dostępnych nóżkami.


Camp Nudist Vrboska




Tak nie do konca. Przez glowna brame nie wpuszczaja. Sam bylem swiadkiem. Ale jak ktos wie jak dojsc to dojdzie bez problemu :-D A FKK na Hvar sa chyba wszedzie. Wystarczy unikac tych tak zwanych publicznych plaz. W tym roku rowerkiem troche pojezdzilem tu i tam na wyspie wiec wiem o czym mówie:-D
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 07.08.2016 18:10

Też pojeździłem na rowerach :). W tym roku 4 raz już :) jest mnóstwo zatok w okolicy. Co do wejścia na teren kempu nie ma żadnych problemów aczkolwiek nie wiem czy wolno i czy trzeba płacić, za wejście na plażę (nazwa umowna) ale w cenniku nic takiego nie jest wyszczególnione. Jako, że mieszkałem tam wchodziłem/wyjeżdżałem i wychodziłem i nikt mnie ani razu nie pytał z tym, że zejście do wody nie jest tam rewelacyjne ale kawałek wcześniej przed jak i za kempem są zejścia na fantastyczne płyty gdzie spokojnie można się opalać i są też zejścia do wody :papa:

P.S. Szczerze mówiąc nie chciałbym by na teren tak małego kempingu wchodzili ludzie z zewnątrz z różnych względów.
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 08.08.2016 07:37

Bylem rozbity zaraz przy samym wjezdzie na camp. Widzialem jak cofaja ludzi ktorzy chcieli wejsc na teren. Ale wiadomym jest ze wszystkich nie wychwyca. Tak czy inaczej bylo super :-D
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 11.08.2016 17:51

Cześć.
bluesman napisał(a):nie chciałbym by na teren tak małego kempingu wchodzili ludzie z zewnątrz z różnych względów.

Aż muszę zapytać dlaczego łączy się wielkość kempingu z możliwością wejścia na jego teren???
Odpowiedź rzecz jasna nieobowiązkowa.

PS: Nam zupełnie nie przeszkadzało jeśli ktoś przychodził z zewnątrz na plażę na kempingu. Zawsze było miło i kulturalnie.

Pozdrawiamy. :papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 13.08.2016 16:24

macbas napisał(a):Cześć.
bluesman napisał(a):nie chciałbym by na teren tak małego kempingu wchodzili ludzie z zewnątrz z różnych względów.

Aż muszę zapytać dlaczego łączy się wielkość kempingu z możliwością wejścia na jego teren???
Odpowiedź rzecz jasna nieobowiązkowa.

PS: Nam zupełnie nie przeszkadzało jeśli ktoś przychodził z zewnątrz na plażę na kempingu. Zawsze było miło i kulturalnie.

Pozdrawiamy. :papa:


Tu jakoś zrozumiałeś po polsku ? cód ? :mrgreen:

Odpowiem Ci :) jest to jak wiesz mały i kameralny kemping, plaży (umownie nazywając) ma niewiele natrysków też niewiele. Przy pełnym obłożeniu miejsca dla tam mieszkających nie ma za dużo natomiast dookoła kempingu jest mnóstwo miejsc na wspaniałych płytach z niezłymi zejściami. Pytanie, po co pchać się akurat na teren kempingu ? By popatrzeć zintegrowac się ? czy wypoczywać bo to akurat dla mnie jest najfajniejsze przy niewielkiej ilości osób dookoła. Następna rzecz kwestia bezpieczeństwa, już info o kradzieżach na Ulice zniechęciły nas do wyjazdu własnie tam. Natomiast Vrboska jest jeszcze dziewicza i osoby tam mieszkające mogą czuć się bezpiecznie ogólny dostęp z zewnątrz sprawi, że tego bezpieczeństwa już nie będzie. Nie wiem czy zrozumiałeś czy mam przełożyc z klingońskigo ?
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 14.08.2016 06:59

bluesman napisał(a):

cód ? :mrgreen:

Nie wiem czy zrozumiałeś czy mam przełożyc z klingońskigo ?


Poproszę o przetłumaczenie na polski wyrazu "cód"... Oczywiście nie proszę o odpowiedź.

Wracając do Twojego postu. Zrozumiałem mimo dość swobodnie stosowanej interpunkcji. Nie mam pojęcia z czego wyciągnąłeś wnioski o dziewiczości kempingu Nudist? Plaża ogromna, ludzi na niej nie za dużo, każdy się zmieści bez problemu. Sprawę załatwiłaby opłata przy wejściu.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 14.08.2016 07:29

macbas napisał(a):
bluesman napisał(a):

cód ? :mrgreen:

Nie wiem czy zrozumiałeś czy mam przełożyc z klingońskigo ?


Poproszę o przetłumaczenie na polski wyrazu "cód"... Oczywiście nie proszę o odpowiedź.

Wracając do Twojego postu. Zrozumiałem mimo dość swobodnie stosowanej interpunkcji. Nie mam pojęcia z czego wyciągnąłeś wnioski o dziewiczości kempingu Nudist? Plaża ogromna, ludzi na niej nie za dużo, każdy się zmieści bez problemu. Sprawę załatwiłaby opłata przy wejściu.


Nawet nie chce mi sie odpowiadać ...
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
może na Hvar - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone