Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

może na Hvar

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AlAn_K
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 22.11.2015 20:53

Pytania? mnóstwo
Zaznaczę jedynie że nie neguje niczyich decyzji co do sposobu spędzania czasu, ale z tego co zauważyłem campingi (a szczególnie FKK) nie należą do najtańszych - poprawcie mnie jeśli się mylę. Za kwaterę z namiotem dla 2 osób + prąd, trzeba zapłacić ok 30 euro/dzień. Jeśli postawimy campera, będzie jeszcze drożej. W tej cenie mamy kwaterę prywatną z klimą, gdzie deszcz i upał nam nie straszny. Nie jest tak?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 23.11.2015 13:29

AlAn_K napisał(a):Pytania? mnóstwo
Zaznaczę jedynie że nie neguje niczyich decyzji co do sposobu spędzania czasu, ale z tego co zauważyłem campingi (a szczególnie FKK) nie należą do najtańszych - poprawcie mnie jeśli się mylę. Za kwaterę z namiotem dla 2 osób + prąd, trzeba zapłacić ok 30 euro/dzień. Jeśli postawimy campera, będzie jeszcze drożej. W tej cenie mamy kwaterę prywatną z klimą, gdzie deszcz i upał nam nie straszny. Nie jest tak?


Dla nas jest tak, że jedziemy tam gdzie nam odpowiada i mamy dokładnie sprecyzowane wymagania. Jeżeli jadę na kemping FKK to nie na kwaterę ! Jeżeli tylko przeliczasz, a masz takie prawo to nie poczujesz atmosfery kempingu bardzo wcześnie rano czy późno wieczorem, w ciągu dnia również bo nie leży się cały dzień plackiem. Lubimy szybki powrót na chwilę do namiotu na małe "co nieco" by zdyskontowac nasycone widokami zmysły :mrgreen: ( ma to zabrzmieć niedwuznacznie) :mrgreen: łyk zimnego piwa/wody z lodówki czy też kieliszek wina, jakiś owoc.
Pobyt w dobrym namiocie chwilowo w deszczu czy wichurze również (dla nas) jest atrakcyjny i ma swój urok.
Mieszkając na zewnątrz kempingu czy plaży w kwaterze z full wypasem będziesz krążył z tobołkami między nią, a plażą pokonując większe odległości. Byłbyś więc zmuszony leżeć plackiem ileś godzin chyba, że plaża będzie miała odpowiednie zaplecze byś się napił w miare komfortowo, zjadł i zdrzemnął lub odpoczął w cieniu :)

Dajmy na to przy 10-cio dniowym pobycie 100EUR w tą czy w tamtą stronę nie powinno stanowić raczej problemem tym bardziej, że składa sie cały rok :) Wybór należy do Ciebie :papa:
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 24.11.2015 13:51

Bluesman ma racje :-D

Dlatego tylko i wylacznie kamping :-D A kapning Vrboska jest dla nas niemal idealny :-D
AlAn_K
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 24.11.2015 18:04

Ja jednak szukam kwatery. Sam się sobie już trochę dziwię, bo buszując po forum przez te kilka dni, powoli zmieniam zainteresowania na wakacyjny wyjazd i skłaniam się własnie w stronę przejrzystych wód Chorwacji. Cóż Chorwacja jest długa (wybrzeże) i byłbym wdzięczny na ukierunkowanie mnie na tanie kwatery, łatwy dojazd, krystalicznie przejrzystą wodę
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 24.11.2015 19:36

AlAn_K napisał(a):Ja jednak szukam kwatery. Sam się sobie już trochę dziwię, bo buszując po forum przez te kilka dni, powoli zmieniam zainteresowania na wakacyjny wyjazd i skłaniam się własnie w stronę przejrzystych wód Chorwacji. Cóż Chorwacja jest długa (wybrzeże) i byłbym wdzięczny na ukierunkowanie mnie na tanie kwatery, łatwy dojazd, krystalicznie przejrzystą wodę


Aż mnie korci by zapytać :) czy coś jeszcze za Ciebie zrobić ? Kompendium wiedzy jest na forum wystarczy poszukać i poczytać :) Dla mnie jest to wspaniała zabawa przed wyjazdem, szukanie planowanie :papa:
AlAn_K
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 24.11.2015 19:45

I szukam ... Bawię się już, przed wyjazdem sierpniowym i szukam i czytam i pytam
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 24.11.2015 22:32

Ja w tej kwesti nie pomoge. Kwatery to nie dla mnie. :-D
Nasz cel podrozy jest juz znany. Teraz tylko pozostalo nam gromadzenie informacji o ciekawych nie odkrytych przez nas miejsc na wyspie :-D
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 30.05.2016 12:26

Reasumując - proszę o informacje na temat FKK na wyspie Hvar.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 30.05.2016 12:52

zmichal napisał(a):Reasumując - proszę o informacje na temat FKK na wyspie Hvar.


Wystarczy poszukać i poczytać :papa:
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 30.05.2016 13:08

bluesman, szukam i czytam od rana i wciąż nie znalazłem informacji, na których mi zależy - a mianowicie czy jest sens jechać na Hvar z założeniem, że bez trudu znajdziemy tam plaże FKK odpowiednie do kąpieli też dla dziecka?
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 30.05.2016 14:22

Camping Vrboska. Tam jest czesc plazy (kamyczki) gdzie dzieci maja chyba dobry dostep do wody. A jezeli chodzi o apartamenty plus zatoczka FKK plus plaza dla dziecka to nie pomoge.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 30.05.2016 14:35

zmichal napisał(a):bluesman, szukam i czytam od rana i wciąż nie znalazłem informacji, na których mi zależy - a mianowicie czy jest sens jechać na Hvar z założeniem, że bez trudu znajdziemy tam plaże FKK odpowiednie do kąpieli też dla dziecka?


Słabo czytasz i szukasz ........... :mrgreen: vrboska-nudist-camp-t39923.html?hilit=vrboska%20fkk

Stricte plaż FKK nie ma ale na obrzeżu każdej plaży stacjonują naguski :)
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 30.05.2016 16:18

zmichal napisał(a):czy jest sens jechać na Hvar z założeniem, że bez trudu znajdziemy tam plaże FKK odpowiednie do kąpieli też dla dziecka?

Cześć.
Byliśmy w zeszłym roku z dzieckiem na Hvarze. Na kempingu Nudist we Vrbosce.
Mogę Ci opisać nasze wrażenia i odpowiedzieć na pytania, ale ze względu na trolle wyłącznie na priv. Jak chcesz to napisz jakie szczegóły Cię interesują a ja postaram się odpowiedzieć jak najrzetelniej.
Pozdrawiamy. :papa:
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 30.05.2016 16:28

ok, dziękuję Wam. Nadmienię, że kempingi raczej nas nie interesują i wolelibyśmy typowe plaże fkk nadające się dla dziecka na tej wyspie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.05.2016 00:11

Zatoki na wyspie Hvar
http://www.hvarinfo.com/pl/hvarskie-zatoki/
Te z jednym domem :wink: chyba mogą być FKK :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
może na Hvar - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone