Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

może na Hvar

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AlAn_K
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 22.11.2015 20:53

Pytania? mnóstwo
Zaznaczę jedynie że nie neguje niczyich decyzji co do sposobu spędzania czasu, ale z tego co zauważyłem campingi (a szczególnie FKK) nie należą do najtańszych - poprawcie mnie jeśli się mylę. Za kwaterę z namiotem dla 2 osób + prąd, trzeba zapłacić ok 30 euro/dzień. Jeśli postawimy campera, będzie jeszcze drożej. W tej cenie mamy kwaterę prywatną z klimą, gdzie deszcz i upał nam nie straszny. Nie jest tak?
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 23.11.2015 13:29

AlAn_K napisał(a):Pytania? mnóstwo
Zaznaczę jedynie że nie neguje niczyich decyzji co do sposobu spędzania czasu, ale z tego co zauważyłem campingi (a szczególnie FKK) nie należą do najtańszych - poprawcie mnie jeśli się mylę. Za kwaterę z namiotem dla 2 osób + prąd, trzeba zapłacić ok 30 euro/dzień. Jeśli postawimy campera, będzie jeszcze drożej. W tej cenie mamy kwaterę prywatną z klimą, gdzie deszcz i upał nam nie straszny. Nie jest tak?

Dla nas jest tak, że jedziemy tam gdzie nam odpowiada i mamy dokładnie sprecyzowane wymagania. Jeżeli jadę na kemping FKK to nie na kwaterę ! Jeżeli tylko przeliczasz, a masz takie prawo to nie poczujesz atmosfery kempingu bardzo wcześnie rano czy późno wieczorem, w ciągu dnia również bo nie leży się cały dzień plackiem. Lubimy szybki powrót na chwilę do namiotu na małe "co nieco" by zdyskontowac nasycone widokami zmysły :mrgreen: ( ma to zabrzmieć niedwuznacznie) :mrgreen: łyk zimnego piwa/wody z lodówki czy też kieliszek wina, jakiś owoc.
Pobyt w dobrym namiocie chwilowo w deszczu czy wichurze również (dla nas) jest atrakcyjny i ma swój urok.
Mieszkając na zewnątrz kempingu czy plaży w kwaterze z full wypasem będziesz krążył z tobołkami między nią, a plażą pokonując większe odległości. Byłbyś więc zmuszony leżeć plackiem ileś godzin chyba, że plaża będzie miała odpowiednie zaplecze byś się napił w miare komfortowo, zjadł i zdrzemnął lub odpoczął w cieniu :)

Dajmy na to przy 10-cio dniowym pobycie 100EUR w tą czy w tamtą stronę nie powinno stanowić raczej problemem tym bardziej, że składa sie cały rok :) Wybór należy do Ciebie :papa:
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 24.11.2015 13:51

Bluesman ma racje :-D

Dlatego tylko i wylacznie kamping :-D A kapning Vrboska jest dla nas niemal idealny :-D
AlAn_K
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 24.11.2015 18:04

Ja jednak szukam kwatery. Sam się sobie już trochę dziwię, bo buszując po forum przez te kilka dni, powoli zmieniam zainteresowania na wakacyjny wyjazd i skłaniam się własnie w stronę przejrzystych wód Chorwacji. Cóż Chorwacja jest długa (wybrzeże) i byłbym wdzięczny na ukierunkowanie mnie na tanie kwatery, łatwy dojazd, krystalicznie przejrzystą wodę
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 24.11.2015 19:36

AlAn_K napisał(a):Ja jednak szukam kwatery. Sam się sobie już trochę dziwię, bo buszując po forum przez te kilka dni, powoli zmieniam zainteresowania na wakacyjny wyjazd i skłaniam się własnie w stronę przejrzystych wód Chorwacji. Cóż Chorwacja jest długa (wybrzeże) i byłbym wdzięczny na ukierunkowanie mnie na tanie kwatery, łatwy dojazd, krystalicznie przejrzystą wodę

Aż mnie korci by zapytać :) czy coś jeszcze za Ciebie zrobić ? Kompendium wiedzy jest na forum wystarczy poszukać i poczytać :) Dla mnie jest to wspaniała zabawa przed wyjazdem, szukanie planowanie :papa:
AlAn_K
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 24.11.2015 19:45

I szukam ... Bawię się już, przed wyjazdem sierpniowym i szukam i czytam i pytam
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 24.11.2015 22:32

Ja w tej kwesti nie pomoge. Kwatery to nie dla mnie. :-D
Nasz cel podrozy jest juz znany. Teraz tylko pozostalo nam gromadzenie informacji o ciekawych nie odkrytych przez nas miejsc na wyspie :-D
zmichal
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 30.05.2016 12:26

Reasumując - proszę o informacje na temat FKK na wyspie Hvar.
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 30.05.2016 12:52

zmichal napisał(a):Reasumując - proszę o informacje na temat FKK na wyspie Hvar.

Wystarczy poszukać i poczytać :papa:
zmichal
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 30.05.2016 13:08

bluesman, szukam i czytam od rana i wciąż nie znalazłem informacji, na których mi zależy - a mianowicie czy jest sens jechać na Hvar z założeniem, że bez trudu znajdziemy tam plaże FKK odpowiednie do kąpieli też dla dziecka?
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 30.05.2016 14:22

Camping Vrboska. Tam jest czesc plazy (kamyczki) gdzie dzieci maja chyba dobry dostep do wody. A jezeli chodzi o apartamenty plus zatoczka FKK plus plaza dla dziecka to nie pomoge.
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 30.05.2016 14:35

zmichal napisał(a):bluesman, szukam i czytam od rana i wciąż nie znalazłem informacji, na których mi zależy - a mianowicie czy jest sens jechać na Hvar z założeniem, że bez trudu znajdziemy tam plaże FKK odpowiednie do kąpieli też dla dziecka?

Słabo czytasz i szukasz ........... :mrgreen: vrboska-nudist-camp-t39923.html?hilit=vrboska%20fkk

Stricte plaż FKK nie ma ale na obrzeżu każdej plaży stacjonują naguski :)
macbas
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 30.05.2016 16:18

zmichal napisał(a):czy jest sens jechać na Hvar z założeniem, że bez trudu znajdziemy tam plaże FKK odpowiednie do kąpieli też dla dziecka?

Cześć.
Byliśmy w zeszłym roku z dzieckiem na Hvarze. Na kempingu Nudist we Vrbosce.
Mogę Ci opisać nasze wrażenia i odpowiedzieć na pytania, ale ze względu na trolle wyłącznie na priv. Jak chcesz to napisz jakie szczegóły Cię interesują a ja postaram się odpowiedzieć jak najrzetelniej.
Pozdrawiamy. :papa:
zmichal
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 30.05.2016 16:28

ok, dziękuję Wam. Nadmienię, że kempingi raczej nas nie interesują i wolelibyśmy typowe plaże fkk nadające się dla dziecka na tej wyspie.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.05.2016 00:11

Zatoki na wyspie Hvar
http://www.hvarinfo.com/pl/hvarskie-zatoki/
Te z jednym domem :wink: chyba mogą być FKK :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

może na Hvar - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019