Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Morze i góry czyli Starigrad- Paklenica, 5 raz w Chorwacji.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.09.2009 21:32

sprynia napisał(a):Nie chcę Cię martwić, ale ta relacja dobiega już powoli do końca :P

Koniec jak i początek może być całkiem ciekawy :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18309
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 21.09.2009 21:34

sprynia napisał(a):Nie chcę Cię martwić, ale ta relacja dobiega już powoli do końca :P


. . .jak wszystko :lol:

Faktem jest , że " stała " od 14 - go :wink: , więc może powinienem napisac : . . ruszyła znów :wink:

Pozdrawiam serdecznie i czekam na CD
Pietrzykowski
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.05.2009
Re: 13-14.08 PodrÓŻ

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pietrzykowski » 13.03.2010 11:36

Witam serdecznie . My w zeszłym roku spędzaliśmy wspaniałe wakacje na Istrii .Teraz po przeczytaniu Pani wspomnień ze Starigradu bardzo chcemy tam pojechać .Wybieramy się z naszą dwójką dzieci ( 8 lat i 5 lat) oraz chcemy zabrać naszego małego czworonoga .Może Pani nam polecić prywatną kwaterę ? Wstępnie oglądaliśmy pokoje z kuchnią i łazienką ,ale nie pokazują wolnych terminów - jak Pani rezerwowała ? Proszę jeszcze napisać coś o plaży . Widać ,że są malownicze ,ale nie znalazłam ,żadnych zdjęć z kąpielisk czy są kamieniste? żwirowe ?czy są duże fale ?Proszę napisać na emaila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl za wszystkie podpowiedzi i cenne wskazówki będziemy bardzo wdzięczni . Pozdrawiamy Maciek i Ewa
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 04.08.2010 08:50

sprynia napisał(a):Dzisiejszy dzień rozpoczął się wczesnym wyjściem na plażę, a to z takiego powodu, że jedziemy do Zadaru. Dlatego 9.00 wyjście na plażę, a ok. 14 wyjazd do Zadaru. Droga bardzo dobra(nie to co w Polsce), sporo stacji benzynowych i gazowych. W samym Zadarze, blisko centrum jest .. bezpłatny parking


Sprynia wiem, że to dawno było :wink: ... , ale jak możesz napisz proszę dokładnie w kórym miejscu jest ten PARKING, albo wrzuć mapke...
sprynia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 01.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) sprynia » 06.08.2010 14:44

Wydaję mi się, że ten parking znajduje się gdzieś w okolicy ul. Ravnice. Pewna nie jestem, ale jakoś ten teren mi się kojarzy. Jutro jadę do Zadaru więc jak tylko to sprawdzę to dam znać :)
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 20.08.2010 10:18

Parkowałem na końcu Ravnice po prawej - duży parking 2kn za godzinę - tanioszka (a niedziele i święta za darmo). Do placu 5 studni niecałe 3 minuty. Dzięki Sprynia :) .
sprynia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 01.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) sprynia » 25.08.2010 19:36

Tak po prawej płatny a po lewej trochę dalej za free :) Nie ma za co :)
leszel
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 08.05.2010
Re: 13-14.08 PodrÓŻ

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszel » 12.03.2011 01:37

Pietrzykowski napisał(a):jak Pani rezerwowała kwatery ? Proszę jeszcze napisać coś o plaży . Widać ,że są malownicze ,ale nie znalazłam ,żadnych zdjęć z kąpielisk czy są kamieniste? żwirowe ?


Przyłączyłbym się do tych pytań. Mam też pytanie czy klimatyzacja w tych okolicach w lipcu jest ważna. (mój adres to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl )
Pozdrawiam
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: 13-14.08 PodrÓŻ

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.03.2011 22:50

Pietrzykowski napisał(a):jak Pani rezerwowała kwatery ? Proszę jeszcze napisać coś o plaży . Widać ,że są malownicze ,ale nie znalazłam ,żadnych zdjęć z kąpielisk czy są kamieniste? żwirowe ?

leszel napisał(a):Przyłączyłbym się do tych pytań. Mam też pytanie czy klimatyzacja w tych okolicach w lipcu jest ważna. (mój adres to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl )
Pozdrawiam


Witam,
zdjęcia plaży znajdziecie w mojej relacji z zeszłorocznego urlopu i dużo bogatszej Interseala :D
Plaże drobny kamyk - na granicy z Seline i betonowe w centrum miasteczka oraz beton i odrobinkę kamyczków - ale ręcznika na tych kamykach nie zmieścisz :?
Co do klimy - co kto lubi, ja z zasady jestem jej przeciwnikiem, zwłaszcza jak są małe dzieci (zdyt duża róznica temp), a poza tym jestem miłośniczką Ciepła przez duże C. Ale noce są rzeczywiście ciepłe i parne - miałam w pokoju wentylator i było ok.

Pozdrawiam :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Morze i góry czyli Starigrad- Paklenica, 5 raz w Chorwacji. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone