Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Morze i góry czyli Starigrad- Paklenica, 5 raz w Chorwacji.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.09.2009 20:32

sprynia napisał(a):Nie chcę Cię martwić, ale ta relacja dobiega już powoli do końca :P

Koniec jak i początek może być całkiem ciekawy :D
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 21.09.2009 20:34

sprynia napisał(a):Nie chcę Cię martwić, ale ta relacja dobiega już powoli do końca :P

. . .jak wszystko :lol:

Faktem jest , że " stała " od 14 - go :wink: , więc może powinienem napisac : . . ruszyła znów :wink:

Pozdrawiam serdecznie i czekam na CD
Pietrzykowski
Autostopowicz
Re: 13-14.08 PodrÓŻ

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pietrzykowski » 13.03.2010 10:36

Witam serdecznie . My w zeszłym roku spędzaliśmy wspaniałe wakacje na Istrii .Teraz po przeczytaniu Pani wspomnień ze Starigradu bardzo chcemy tam pojechać .Wybieramy się z naszą dwójką dzieci ( 8 lat i 5 lat) oraz chcemy zabrać naszego małego czworonoga .Może Pani nam polecić prywatną kwaterę ? Wstępnie oglądaliśmy pokoje z kuchnią i łazienką ,ale nie pokazują wolnych terminów - jak Pani rezerwowała ? Proszę jeszcze napisać coś o plaży . Widać ,że są malownicze ,ale nie znalazłam ,żadnych zdjęć z kąpielisk czy są kamieniste? żwirowe ?czy są duże fale ?Proszę napisać na emaila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl za wszystkie podpowiedzi i cenne wskazówki będziemy bardzo wdzięczni . Pozdrawiamy Maciek i Ewa
Buber
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 04.08.2010 07:50

sprynia napisał(a):Dzisiejszy dzień rozpoczął się wczesnym wyjściem na plażę, a to z takiego powodu, że jedziemy do Zadaru. Dlatego 9.00 wyjście na plażę, a ok. 14 wyjazd do Zadaru. Droga bardzo dobra(nie to co w Polsce), sporo stacji benzynowych i gazowych. W samym Zadarze, blisko centrum jest .. bezpłatny parking

Sprynia wiem, że to dawno było :wink: ... , ale jak możesz napisz proszę dokładnie w kórym miejscu jest ten PARKING, albo wrzuć mapke...
sprynia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) sprynia » 06.08.2010 13:44

Wydaję mi się, że ten parking znajduje się gdzieś w okolicy ul. Ravnice. Pewna nie jestem, ale jakoś ten teren mi się kojarzy. Jutro jadę do Zadaru więc jak tylko to sprawdzę to dam znać :)
Buber
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 20.08.2010 09:18

Parkowałem na końcu Ravnice po prawej - duży parking 2kn za godzinę - tanioszka (a niedziele i święta za darmo). Do placu 5 studni niecałe 3 minuty. Dzięki Sprynia :) .
sprynia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) sprynia » 25.08.2010 18:36

Tak po prawej płatny a po lewej trochę dalej za free :) Nie ma za co :)
leszel
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszel » 12.03.2011 00:37

Pietrzykowski napisał(a):jak Pani rezerwowała kwatery ? Proszę jeszcze napisać coś o plaży . Widać ,że są malownicze ,ale nie znalazłam ,żadnych zdjęć z kąpielisk czy są kamieniste? żwirowe ?

Przyłączyłbym się do tych pytań. Mam też pytanie czy klimatyzacja w tych okolicach w lipcu jest ważna. (mój adres to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl )
Pozdrawiam
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.03.2011 21:50

Pietrzykowski napisał(a):jak Pani rezerwowała kwatery ? Proszę jeszcze napisać coś o plaży . Widać ,że są malownicze ,ale nie znalazłam ,żadnych zdjęć z kąpielisk czy są kamieniste? żwirowe ?

leszel napisał(a):Przyłączyłbym się do tych pytań. Mam też pytanie czy klimatyzacja w tych okolicach w lipcu jest ważna. (mój adres to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl )
Pozdrawiam

Witam,
zdjęcia plaży znajdziecie w mojej relacji z zeszłorocznego urlopu i dużo bogatszej Interseala :D
Plaże drobny kamyk - na granicy z Seline i betonowe w centrum miasteczka oraz beton i odrobinkę kamyczków - ale ręcznika na tych kamykach nie zmieścisz :?
Co do klimy - co kto lubi, ja z zasady jestem jej przeciwnikiem, zwłaszcza jak są małe dzieci (zdyt duża róznica temp), a poza tym jestem miłośniczką Ciepła przez duże C. Ale noce są rzeczywiście ciepłe i parne - miałam w pokoju wentylator i było ok.

Pozdrawiam :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Morze i góry czyli Starigrad- Paklenica, 5 raz w Chorwacji. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019