Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

moje spojrzenie na Chorwacje

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003
moje spojrzenie na Chorwacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 21.09.2006 21:46

a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 21.09.2006 23:12

Dzięki za ... szum Jadrana 8)
I nie tylko ... .

Sądząc po fotkach - nie wpadliście do muzeum pod Karlovacem, o którym kiedyś się zgadaliśmy?
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 22.09.2006 08:57

Pozdrowienia
w końcu jesteście :D
Na 61 i 171 foto byliście obok nas - to były te domki za sklepem i salą bankietową, a pływać chodziliśmy kawałek w stronę Turanj (foto170).
Do Biogradu codziennie był wieczorny spacerek, ale coś już później nie mieliśmy szczęścia na Was trafić.
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 22.09.2006 15:16

a to ja napisał(a):Dzięki za ... szum Jadrana 8)
I nie tylko ... .

Sądząc po fotkach - nie wpadliście do muzeum pod Karlovacem, o którym kiedyś się zgadaliśmy?


Proszę :) Cała przyjemnośc po naszej stronie :)

Co do muzeum to byliśmy tam w 2003 ale zapomniałem gdzie to było dokładnie :)

Powodzenia


Seweryn (nie jestem do końca pewien imienia :() - fakt że mieliśmy kłopot się spotkać ale mam nadzieję że jeszcze nasze drogi się skrzyżują :)
Poznajesz to ?????
http://img16.imagevenue.com/view.php?lo ... 1158909847
Zauważyłem jadąc od Zadaru ale musieliśmy szybko wrócić do kwatery :)

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
moje spojrzenie na Chorwacje
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone