Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Moja Chorwacja 2006" - KALENDARZ

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fokstrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 21.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) fokstrot » 17.12.2006 23:05

na pocieszenie /gdyby, odpukac z projektu wyszly nici/ zostanie mi kalendarz z Dubrovnika :)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 30.12.2006 22:08

Pojutrze nowy 2007 rok a kalendarza jak nie ma tak nie ma.
I nie będzie?..... :(
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 01.01.2007 03:38

Jest już 2007, przyszedł nieubłagalnie, a naszego Cro-kalendarza "ani widu ani słychu" - .................szkoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :( :( :( :( :(
wodnik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 288
Dołączył(a): 28.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wodnik » 06.01.2007 20:30

Pozostaje indywidualna inwencja ze zdjęć które wygrały, i wydrukować sobie. Ja tak chyba sobie zrobię, bo rok bez kalendarza gdzie można sobie luknąć na przyjazny krajobraz to tak jak zgasić światło i siedzieć samemu w piwnicy.
Może za rok będzie lepiej.

pozdrawiam ..................
i czeka na kalendarz 2008

Wodnik
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 06.01.2007 20:50

A czy można sobie wydrukować te fotki bez zgody autorów? Jak to wygląda? Oczywiście do kalendarza własnego użytku bez żadnych celów zarobkowych...
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 06.01.2007 22:12

Jola L-G napisał(a):Jest już 2007, przyszedł nieubłagalnie, a naszego Cro-kalendarza "ani widu ani słychu" - .................szkoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :( :( :( :( :(

To wszystko dlatego ,że wiele osób tutaj tokuje,wyrokuje i gówno potem robi.Nawet mają parę ników ,bo kumple wspomagają.Jest pozwolenie przez forumowiczów na takie zachowanie to i gówno z kalendarza.Nawet patrząc w konkursie ile było nagród ,a ile podziękowań za nagrody to nasuwa się pytanie czy warto ?Dostali bagażniki i inne nagrody i nie ma ich? A może rzeczywiście nie istnieją te osoby? :wink:
Kiedyś zrobił kalendarz Morski Pas- no ,ale zrobili go ubekiem,potem zrobił ktos inny ,ale zrobili go pedałem.No i tak leci w tej społeczności.
Całe szczęście ,że Chorwacja ma się dobrze.
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 06.01.2007 22:33

Smutne ale prawdziwe Platonie...
fokstrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 21.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) fokstrot » 07.01.2007 21:08

platon napisał(a):
Jola L-G napisał(a):Jest już 2007, przyszedł nieubłagalnie, a naszego Cro-kalendarza "ani widu ani słychu" - .................szkoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :( :( :( :( :(

To wszystko dlatego ,że wiele osób tutaj tokuje,wyrokuje i gówno potem robi.Nawet mają parę ników ,bo kumple wspomagają.Jest pozwolenie przez forumowiczów na takie zachowanie to i gówno z kalendarza.Nawet patrząc w konkursie ile było nagród ,a ile podziękowań za nagrody to nasuwa się pytanie czy warto ?Dostali bagażniki i inne nagrody i nie ma ich? A może rzeczywiście nie istnieją te osoby? :wink:
Kiedyś zrobił kalendarz Morski Pas- no ,ale zrobili go ubekiem,potem zrobił ktos inny ,ale zrobili go pedałem.No i tak leci w tej społeczności.
Całe szczęście ,że Chorwacja ma się dobrze.

nie lubie sie powtarzac ale powiem to po raz wtory. jeszcze nigdy nie spotkalem takiej ilosci klotni, wyzwisk, zlosci jak na forum cro. nie wiem z czego to wynika. pocieszeniem jest tylko to, ze istnieje gro osob z ktorymi mozna wymienic poglady, zasiegnac porady etc
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 07.01.2007 23:45

madzia1981 napisał(a):A czy można sobie wydrukować te fotki bez zgody autorów? Jak to wygląda? Oczywiście do kalendarza własnego użytku bez żadnych celów zarobkowych...

Madziu, myślę, że nie za bardzo. :(
I to wcale nie ze względów prawno-etycznych, (chociaż na własny użytek nie miałabym raczej obiekcji), ale dlatego, że aby uzyskać fotki o oryginalnej rozdzielczości, czyli nadające się do wydrukowania, należałoby się skontaktować z autorem każdego zdjęcia.
Jeśli by Ci przysłał, to by znaczyło, że wyraża zgodę. :D

Pozdrav
Jola
wodnik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 288
Dołączył(a): 28.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wodnik » 10.01.2007 20:59

madzia1981 napisał(a):A czy można sobie wydrukować te fotki bez zgody autorów? Jak to wygląda? Oczywiście do kalendarza własnego użytku bez żadnych celów zarobkowych...




Ja przymierzam się tylko i wyłącznie do swojej fotki. Kalendarz-plakat. Taki można zlecić wydruk na ploterze ( to nie profesjonalna robota, ale zawsze coś, taka namiastka .......... ). Dla moich oczu i tak wystarczy.

Pozdrawiam
Wodnik

PS. Sprawa praw autorskich była już kiedyś "wałkowana" na forum. Prawa autorskie to prawa autorskie, I KROPKA.

PS. Dzięki dla Admina za pomoc. Zmienił się e-mail i zrobiło się "kolps". Teraz jest już OK!
Bazylka5
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 10.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bazylka5 » 11.01.2007 17:22

Platon napisał:

"Nawet patrząc w konkursie ile było nagród ,a ile podziękowań za nagrody to nasuwa się pytanie czy warto ?Dostali bagażniki i inne nagrody i nie ma ich? A może rzeczywiście nie istnieją te osoby? "

Mogę mówić za siebie. Istnieję. Co prawda nie dostałam bagażnika ( bo jak przypuszczam była to nagroda za I miejsce), ale dostałam przewodnik z pięknym dyplomem. Za nagrodę , a zwłaszcza za tę niespodziankę bardzo dziękują autorowi czyli Jacuniowi. Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
"Moja Chorwacja 2006" - KALENDARZ - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone