Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 17.06.2015 17:23

Lider16 napisał(a):Przypuszczam, że odpowiedź będzie negatywna, ale wole się upewnić. Czy karty tele2 (właśnie te za 50 kn z 3 GB netu) używane w ub. roku nadają się do ponownego doładowania?


Nie wiem. Wątpię bardzo aby była aktywna. Karty prepaid mają to do siebie, że szybko tracą ważność jeśli nie są odpowiednio doładowywane. Sprawdź wkładając do telefonu w PL, jeśli był włączony roaming to się zaloguje do którejś sieci.
b@rt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) b@rt » 18.06.2015 10:33

Teraz w chorwackim T-mobile jest starter z tygodniowym internetem LTE za 11 euro bez limitu, i można go zakupić na stacjach benzynowych
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 18.06.2015 11:18

b@rt napisał(a):Teraz w chorwackim T-mobile jest starter z tygodniowym internetem LTE za 11 euro bez limitu, i można go zakupić na stacjach benzynowych


- daj jakiegoś linka jak wygląda ten starter
- znaczy jak kupuje za 11 euro i tylko wkładam kartę sim i wio? czy trzeba przejść jakąś procedurę aktywacji, opisz coś więcej lub daj linka do tej oferty
- on jest tylko do LTE? 3G nie będzie działać?
- to jest to? :
https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne- ... ike-bonova
b@rt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) b@rt » 18.06.2015 11:36

Tutaj jest oferta https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia Ja jeszcze nie testowałem, znajomy teraz jest na Rab-ie i mówi że działa fajna.
Nie wiem czy będzie Ci przy 3g działał, na moje rozumowanie powinno chodzić tylko wolniej.
Na stronie jest napisane że karta aktywuje się po włożeniu w urządzenie
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 18.06.2015 12:55

Czytając regulamin to nielimitowany tylko w 4G , ciekawe ile jest GB do wykorzystania ...
b@rt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) b@rt » 18.06.2015 12:57

No jak nie limitowany to wg mnie tyle GB ile ściągniesz przez tydzień. Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie do tego routera LTE, wsadzamy taką kartę i mamy neta na 10 urządzeniach po WiFi
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2015 13:12

Wyczytałem w regulaminie, że to działa tylko w zasięgu 4G, więc nie jest tak różowo /nomen omen/.
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 18.06.2015 14:05

Czemu nie jest różowo, trzeba by tylko sprawdzić jak jest z zasięgiem 4G w danej miejscowości.. jak nie to kupujesz inny starter lub aktywujesz inny pakiet.. Akurat w Medulinie jest 4G ;-)
https://www.hrvatskitelekom.hr/karta-pokrivenosti
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2015 14:08

https://www.hrvatskitelekom.hr/karta-pokrivenosti

Mnie nie pasuje, ale innym być może. Nie będę kupował dwóch pakietów.
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 18.06.2015 14:19

ołowiany napisał(a):https://www.hrvatskitelekom.hr/karta-pokrivenosti

Mnie nie pasuje, ale innym być może. Nie będę kupował dwóch pakietów.


czyli zostaje albo TELE2 z 3GB neta lub z T-mobile internet dan za 10 kuna na dobę, może ktoś aktualnie korzysta z zakupionej karty za 50KUN z T-mobile i napiszę jak to jest : - czy było na niej 50 KUN do wykorzystania na 5xinternet dan - 5 dni? czy tylko 1KUNA jest na koncie i trzeba zasilić bonem konto osobno...., bo ludzie różnie pisali w tym temacie... dziwna ta rozbieżność o stanie konta po zakupie startera
Agusiec
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agusiec » 18.06.2015 18:44

czy może mi ktoś pomoc. Kupiłam dwie karty cheapest surf & call po 50 kun, po wysłaniu sms mieliśmy dostęp do internetu, ale nie mogliśmy do siebie dzwonić, choć inne numery chorwackie mogły sie do nas dodzwonić, poradzono nam kupić bon w konzumie co też zrobiliśmy i po wysłaniu kodu uzyskaliśmy możliwość dzwonienia (1000 wolnych minut), ale nadal nie mamy możliwości korzystania z tanich połączeń za granicę. Nie wiem czy coś jeszcze powinnam zrobić, nadmienię że dokupiony bon zużył się podczas jednej rozmowy do Polski. Jeśli ktoś może mi pomóc to będę wdzięczna, tylko proszę jak do blondynki bo nie ogarniam tej kuwety.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2015 23:11

Agusiec napisał(a):czy może mi ktoś pomoc. Kupiłam dwie karty cheapest surf & call po 50 kun, po wysłaniu sms mieliśmy dostęp do internetu, ale nie mogliśmy do siebie dzwonić, choć inne numery chorwackie mogły sie do nas dodzwonić, poradzono nam kupić bon w konzumie co też zrobiliśmy i po wysłaniu kodu uzyskaliśmy możliwość dzwonienia (1000 wolnych minut), ale nadal nie mamy możliwości korzystania z tanich połączeń za granicę. Nie wiem czy coś jeszcze powinnam zrobić, nadmienię że dokupiony bon zużył się podczas jednej rozmowy do Polski. Jeśli ktoś może mi pomóc to będę wdzięczna, tylko proszę jak do blondynki bo nie ogarniam tej kuwety.


"jest taki kawał : idą dwa koty przez pustynie i jeden do drugiego: nie ogarniam tej kuwety :D"

?
crs
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) crs » 19.06.2015 13:52

Ktoś ma na sprzedaż niepotrzebną kartę SIM?
Esc
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 29.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Esc » 19.06.2015 14:32

Widze ze propaganda u nich jak i u nas https://www.hrvatskitelekom.hr/karta-pokrivenosti

Jakos nie sadze zeby w przeciagu roku tak uszczelnili sygnal jak jest pokazane na mapce. Ja sie przewaznie modle zeby byl choc 3G a nie wolniej a gdzie do LTE
GUREGORI74
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) GUREGORI74 » 21.06.2015 11:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Mobilny internet prepaid - strona 40
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone