Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MInimalny czas przebywania na kempingu

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Portnoy
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.06.2011
MInimalny czas przebywania na kempingu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Portnoy » 10.06.2011 17:02

Witam,
nie natknąłem sie na taka informacje na forum a przeglądając oferty kempingów zauważyłem że jest czasem minimalny okres zakwaterowania np 6 dni. Czy to jest reguła? Chcemy ze znajomymi jechać w tym roku pierwszy raz do Chorwacji. Planujemy dwutygodniową podróż po wybrzeżu z kilkoma noclegami. Czy to jest możliwe czy może będziemy musieli spędzać po kilka dni na każdym kempie? Z góry dzięki za odpowiedź.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 10.06.2011 20:08

Portnoy napisał(a):Witam,
nie natknąłem sie na taka informacje na forum a przeglądając oferty kempingów zauważyłem że jest czasem minimalny okres zakwaterowania np 6 dni. Czy to jest reguła?

Ja osobiście pierwsze słyszę o czymś takim.
Z reguły nie ma problemu na campie by spędzić jedną tylko noc.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 10.06.2011 20:11

Jak kolega, że tak powiem ordynarnie pochla to właścicel campingu jeszcze przed upływem doby kolegę pożegna. Hi, hi, hi :D :D :D
parrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) parrot » 10.06.2011 21:09

Też po raz pierwszy spotykam się z takim pytaniem. Niejednokrotnie widziałem turystów zatrzymujących się na kempingach tylko na noc - bardzo często kamper, równie często motocykliści z namiotami. Duże "zestawy" raczej co najmniej kilka dni, ale wyłącznie ze względów praktycznych - za dużo składania. Nigdzie w każdym razie nie było problemu, by zatrzymać się tylko na jedną noc...
Portnoy
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Portnoy » 10.06.2011 23:12

ok, dzięki za odpowiedzi. Może faktycznie spanikowałem niepotrzebnie ale na stronce jakiegoś kempingu pokazał mi sie informacja że muszę przebywać zdaje sie 5 czy 6 dni minimalnie. Chciałem sobie zrobić taką próbną rezerwację.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 11.06.2011 00:07

portnoy bez kompleksôw i pamiętaj o wątróbce
pzdr
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.06.2011 00:58

Portnoy napisał(a):ok, dzięki za odpowiedzi. Może faktycznie spanikowałem niepotrzebnie ale na stronce jakiegoś kempingu pokazał mi sie informacja że muszę przebywać zdaje sie 5 czy 6 dni minimalnie. Chciałem sobie zrobić taką próbną rezerwację.


Witam, jak pamiętasz stronkę kempingu, to podaj linka.
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 11.06.2011 01:08

Może chodziło o apartament. :wink:
Portnoy
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Portnoy » 12.06.2011 18:30

tyle odwiedziłem tych stron ze nie przypomnę sobie co to było konkretnie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2011 19:23

Portnoy napisał(a):tyle odwiedziłem tych stron ze nie przypomnę sobie co to było konkretnie.


OK jedno jest pewne, na kempingach możesz nocować jedną noc lub do woli :D
(na ile urlop i kasa pozwoli) :wink:
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 13.06.2011 12:38

Portnoy - Jest tak jak piszesz i owszem, ale tylko w przypadku, gdy chcesz wcześniej zarezerwować miejsce np. przez internet, czy telefonicznie. Wiele Campingów dla opcji wcześniejszej rezerwacji określa minimalny czas pobytu dla takiej usługi.

Jednak jak widzisz przedmówcy nie rezerwowali campingu, więc co z tego wynika to nie ma problemu z miejscem, gdy przyjedziesz w ciemno.
Zawsze maleńki "picz" na namiot się znajdzie.

Choć np. we Włoszech na obleganych Campingach np. na Jesolo koło Wenecji w najwyższym sezonie, czyli wtedy kiedy włosi mają urlop możesz mieć problem ze znalezieniem miejsca. I też dla pocieszenia powiem tobie, że dotyczy to Campingów o bardzo wysokim standardzie z wieloma usługami dodatkowymi wliczonym w koszt.

Raczej zawsze jadąc w ciemno znajdziesz Camping z wolnym miejscem, na jeden lub trzy dni.
Portnoy
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Portnoy » 13.06.2011 16:08

super, dziękuję Wam bardzo za takie wyczerpujące odpowiedzi. Myślę że faktycznie nie będziemy mieli kłopotu, potrafimy nocować na przysłowiowej "podłodze" wiec na polu namiotowym jakimkolwiek będzie nam jak w niebie. Chyba będziemy omijać jakieś duże miejscowości i kempingi i szukać czegoś małego nawet w niskim standardzie ale niską ceną. Najfajniej jest na Krymie.. można sie rozbić pod samym zamkiem w Sudaku na dziko i nic nikt nie mówi.
browar
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) browar » 15.06.2011 11:34

Zgadzam się w całości z przedmówcami co do tego,że nocować można tylko jedną noc na kempingach.

Inną jednak kwestią , na którą trzeba zwrócić uwagę jeśli chcemy się zatrzymać na krótko jest to, że na niektórych kempingach w przypadku krótkiego pobytu płacimy więcej np. w zeszłym roku na jednym z kampów na pewno było tak, że przy pobycie krótszym niż 5 dób cena za dobę była o 20% wyższa w stosunku do standardowej ceny podanej w cenniku (jeśli mnie nie myli pamięć był to San Marino na Rabie).
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.06.2011 11:52

browar napisał(a):Zgadzam się w całości z przedmówcami co do tego,że nocować można tylko jedną noc na kempingach.

Inną jednak kwestią , na którą trzeba zwrócić uwagę jeśli chcemy się zatrzymać na krótko jest to, że na niektórych kempingach w przypadku krótkiego pobytu płacimy więcej np. w zeszłym roku na jednym z kampów na pewno było tak, że przy pobycie krótszym niż 5 dób cena za dobę była o 20% wyższa w stosunku do standardowej ceny podanej w cenniku (jeśli mnie nie myli pamięć był to San Marino na Rabie).


Masz dobra pamięć :idea: na San Marino za pobyt krótszy niż 3 dni 20 % dopłaty do cen kampingu (w głównym sezonie)

http://www.rab-camping.com/hr/autokamp- ... ino/cijene
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 15.06.2011 17:41

Nasz najkrótszy pobyt na campie trwał pięć minut i też nikt nie miał do nas pretensji :D
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
MInimalny czas przebywania na kempingu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone