Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MInimalny czas przebywania na kempingu

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.06.2011 18:58

mimik napisał(a):Nasz najkrótszy pobyt na campie trwał pięć minut i też nikt nie miał do nas pretensji :D


To chyba tylko na siusiu :wink: :lol:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 15.06.2011 19:06

browar napisał(a):Zgadzam się w całości z przedmówcami co do tego,że nocować można tylko jedną noc na kempingach.

8O

@browar coś chyba pokręciłeś.
Przedmówcy pisali że można nocować bez problemu jedną noc , a nie tylko jedną noc. :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 16.06.2011 09:49

Portnoy napisał(a):Witam,
nie natknąłem sie na taka informacje na forum a przeglądając oferty kempingów zauważyłem że jest czasem minimalny okres zakwaterowania np 6 dni. Czy to jest reguła? Chcemy ze znajomymi jechać w tym roku pierwszy raz do Chorwacji. Planujemy dwutygodniową podróż po wybrzeżu z kilkoma noclegami. Czy to jest możliwe czy może będziemy musieli spędzać po kilka dni na każdym kempie? Z góry dzięki za odpowiedź.


Nie spotkalem. CZasami jest doplata do ceny standardowej za przebywanie np. 1 dzien. Uwaznie wczytaj sie w cennik lub poprzegladaj rozne dostepne w necie a pewnie to zauwazysz.
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 16.06.2011 14:54

Czas ma znaczenie w apartamentach bo dostajemy świeżą pościel -raz pod Dubrownikiem zwinąłem namiot po jednej nocy .No i jeszcze raz wyprowadziłem się w Pakosztanie z apartamentu w takim samym czasie-miało być cicho i spokojnie a było zupełnie odwrotnie do tego brak klimy uniemożliwiał zamknięcie okien(z jednej strony ruchliwa droga z drugiej przez całą noc szczekał pies)gospodyni powiedziała,że da się przyzwyczić-tylko czy wystarczyłoby na to urlopu :lol:
pkucaba
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 26.06.2013
Kemping - czas minimalny

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkucaba » 12.06.2014 21:22

Na niektórych kempingach widzę informację: "Minimum stay pitches"
Czasem to 5 dni czasem 7...
Jak to wygląda w praktyce? Planuję lekki objazd i 5 dni to za dużo....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Kemping - czas minimalny

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.06.2014 01:15

pkucaba napisał(a):Na niektórych kempingach widzę informację: "Minimum stay pitches"
Czasem to 5 dni czasem 7...
Jak to wygląda w praktyce? Planuję lekki objazd i 5 dni to za dużo....

Masz linki do tych kampów :?: :?:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Kemping - czas minimalny

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.06.2014 08:14

pkucaba napisał(a):Na niektórych kempingach widzę informację: "Minimum stay pitches"
Czasem to 5 dni czasem 7...
Jak to wygląda w praktyce? Planuję lekki objazd i 5 dni to za dużo....


Być może chodzi o najkrótszy okres zajmowania parceli.
Miejsca "nieparcelowe" bez ograniczeń czasowych więc objazdówka jak najbardziej możliwa.
Taką mam koncepcję. :mrgreen:
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 14.06.2014 12:40

Portnoy napisał(a):...przeglądając oferty kempingów zauważyłem że jest czasem minimalny okres zakwaterowania np 6 dni. Czy to jest reguła?


Nie, to nie jest reguła. Ale od każdej reguły zdarzają się wyjątki, które tylko ją potwierdzają :) . Spotkałem się z takimi ograniczeniami na "zgniłym zachodzie". Tam zdarzają się także kampowiska np. tylko dla kamperów i przyczep. W wielu destynacjach (tfu, paskudne określenie) u Niemców miejsca pod namiot są gdzieś na obrzeżach kampu, pod płotem w pokrzywach :) .

Co do tych parcel kilkudniowych to spotkałem się z czymś takim ale w przypadku wcześniejszej rezerwacji. Pewnie dotyczyło to bardziej atrakcyjnych miejsc, gdzie w sezonie jest obłożenie i jak nie zarezerwujesz to możesz pocałować klamkę.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
MInimalny czas przebywania na kempingu - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone